МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 356
  • 769
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 532
Някоя от вас знае ли кои са прословутите намалени грим палитри в Сефора? И също така дал се очаква от мак да пуснат намаление?

Палитрата за контур на Кат Вон Д , две палитри за очи на Too Faced , някаква на Benefit с Hoola вътре, по телефона звънях и това ми казаха ,със сигурност има и още.
+ UD Reloaded и май Cherry беше там, също.

# 286
  • София
  • Мнения: 202
А прозрачният гланц от новата колекция на Шанел хубав ли е?

# 287
  • Мнения: 31 172
А прозрачният гланц от новата колекция на Шанел хубав ли е?
Въобще, супер лепкав е. Направо лепило и нищо особено като блясък. Но най-големия провал е черният, той стои супер тъмно и много наситено, само за вамп партита.

# 288
  • София
  • Мнения: 2 666
Сефора имат ли клиентски карти? Покрай Дъглас се сетих.

# 289
  • Мнения: 2 255
Сефора имат ли клиентски карти? Покрай Дъглас се сетих.

Не и в България. Аз си имам за Италия и като пътувам си пазарувам от там.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Взех си онзи ден две минита
Бека хайлайтър-Ванила. Това е възможно най-естествено изглеждащия хайлатър, който притежавам. Чак ми е леко тъжно, че едвам го виждам като го нанасям
Хванах и стейн-а на Бенефит-приятен червеникъв, естествен цвят, но определено не издържа цял ден.

Взех си и дългоочакваната Чери палитра, харесват ми цветовете,к харесва ми как стоят върху зелените ми очи, но не са ми толкова червени, колкото всички влогъри ги изкараха. Основата ми е коректор с пудра, нима трябва да сложа нещо по-силно ?
Бях в търсене на една мини палитра от Сефора колекциятта Eye Love , но греда и пак съм без травел палитричка. Не ме грабват Худите за цялостна визия.

# 291
  • Мнения: 31 172
Да, трябва да сложиш база под сенките.

# 292
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, мнения за палитрата на Fenty beauty - Moroccan spice?? Разбрах, че и тя е намалена в Сефора в момента.

# 293
  • Мнения: 31 172
Момичета, мнения за палитрата на Fenty beauty - Moroccan spice?? Разбрах, че и тя е намалена в Сефора в момента.
Много, много хубава, Само добро мога да кажа за нея.

# 294
  • Мнения: X
На мен не ми хареса- при мен не всички цветове се нанасят равномерно, не е и толкова пигментирана, колкото ми се иска.
Viks, приятелката, на която дадох моята чери казва, че върху лепкава база без пудра цветовете са много по-ярки.

# 295
  • Мнения: 620
Момичета, мнения за палитрата на Fenty beauty - Moroccan spice?? Разбрах, че и тя е намалена в Сефора в момента.

И на мен страшно много ми харесва Simple Smile

Момичета, какво мислите за новата Naked Honey? 🤔 Аз не мисля, че ще си я купя, нищо особено не е... Само яркото патешко-златно ми хваща окото и като изключим него, си е поредната неутрална палитра.

# 296
  • Мнения: 31 172
На мен не ми хареса- при мен не всички цветове се нанасят равномерно, не е и толкова пигментирана, колкото ми се иска.
Viks, приятелката, на която дадох моята чери казва, че върху лепкава база без пудра цветовете са много по-ярки.
Ти май не харесваш никои други палитри освен на Наташа, писала си.

# 297
  • Мнения: X
Не, харесвам Худа, Анастасия, Набла, Juvia’s place, оставих си и една на Ърбан- born to run. Определено съм пристрастна към Наташа, но съм много по-пристрастна към пигментирани сенки. Особено лятото, когато съм много тъмна. Палитрата на Фенти ми се блендва до нищо и не равномерно, а ако я сложа над техния праймър е ок, но до края на деня пигментът изчезва. Това много ме дразни, основното, на което държа в грима е да бъде дълготраен- не правя никакви поправки през деня, нося в себе си глос и пудра, които нанасям изключително рядко.

# 298
  • Мнения: X
NiaV, отдавна трябваше да минеш на Джефри ти. Виж на мен как не ми липсва нищо откъм сенки с него. 😂 Наташа ако си преосмисли малко цените и нея ще харесам.

Досега не съм харесала нито една палитра на UD и Too Faced. Но съм голям фен на моливите на UD. На Фенти пък нито един продукт не харесвам. Имам чувство, че Катрис са по-добри.

# 299
  • Мнения: 31 172
Аз пък съм луда по почти всичко на Фенти, но не желая нищо на Джефри и особено на Морфи.

Общи условия

Активация на акаунт