МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 362
  • 769
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 31 172
https://www.elemis.com/online-exclusive-advent-calendar-25-days- … uty-gift-set.html

Адвент календара на Елемис, сериозно се замислям дали да не го поръчам. Много пари е в лева, наистина, но пък продуктите си заслужават- така като гледам повечето са в голям размер Rolling Eyes
Само един е в голям размер.

# 331
  • Мнения: 517
В описанието на продуктите има поне няколко от по 50 мл. Rolling Eyes , има от по 30 мл, 20 мл, дори и тези от по 15 мл биха ми свършили чудесна работа, особено при пътуване.
Дано не лъжат за количеството продукти, защото би било много тъпо...

Напълно наясно съм, че няма как да сложат от всичко по 200 мл, при все високата цена на продуктите им. За мен и 50 мл е чудесен размер при тази цена. В лева календара излиза към 370 лв, т.е по 15 лв на продукт.

Thaicho, това важи за всяка сборна кутия с продукти, стига да не сте имали опция да ги подбирате един по един Peace

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 14:48 от Smartie

# 332
  • Мнения: 7 565
Не харесвам коледни календари. Набутват в тях куп неща, от които реално нямаш нужда, а ги купуваш, защото ти се струват на добра оферта.

# 333
  • Мнения: X
Съгласна съм, въпреки, че в момента се мажа с глосът от последния ми бюти бокс на същия принцип.

# 334
  • Мнения: 8 937

Thaicho, това важи за всяка сборна кутия с продукти, стига да не сте имали опция да ги подбирате един по един Peace

Да, просто съм по-склонна да купувам кутии с декоративна козметика. Един цвят повече никога не е излишен. Така се сдобих с продукти, които никога не бих купила, а се оказаха добри попадения. При грижата за кожата според мен рискът да платя и да получа ненужни или неподходящи продукти е огромен. Blush

# 335
  • Мнения: 7 570
Nia, коя бюти бокс поръчваш?

# 336
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте моля споделете любими продукти на Benefit . Благодаря

# 337
  • Мнения: 1 349
На бенефит продуктите за вежди са хубави, особено Kabrow, но аз предпочитам помадата на Анастасия, която освен, че е по-хубава е и cruelty free.

# 338
  • Мнения: X
Nia, коя бюти бокс поръчваш?

Look fantastic- всъщност мила съфорумка ми отстъпи нейния абонамент. Наистина има някои страхотни за мен попадения, особено в бялата козметика.

# 339
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
На бенефит продуктите за вежди са хубави, особено Kabrow, но аз предпочитам помадата на Анастасия, която освен, че е по-хубава е и cruelty free.
Благодаря за отговора за няколко дена съм в Германия и също видях на Анастасия продукти . Палитра ще взема задължително , какво още ще ми препоръчате ?
Благодаря

# 340
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тези 100 лв не ги въщат вьв вид на ваучер, плащаш 100 за грим и вземаш продукти за 100?
Да
Странна стратегия.
Ами ако нито един от продуктите не ми хареса до степен придобиване?.
Не е ли по практично да поискаш да ти изпробват определени продукти, след което да ти направят "досие", какво са ти пробвали и дали  ти е харесало , което ти дават за да може , ако някой ден искаш да си купиш.нещо, да знаеш кой точно продукт ти е харесал .

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 18:47 от sl

# 341
  • Мнения: leet
Странна стратегия.
Ами ако нито един от продуктите не ми хареса до степен придобиване?.
Не е ли по практично да поскаш да ти изпробват определени продукти, след което да ти направят "досие", какво са ти пфобвали и дали  ти е харесало , което ти дават за да може , ако някой ден искаш да си купиш.нещо, да знаеш кой точно продукт ти е харесал .

Предполагам в този случай просто отиваш да се гримираш на друго място. Тук цената за гримиране започва от 50 евро, в Mак реално излиза безплатно, защото каквото платиш го получаваш обратно в продукти. В България мисля, че може да се намери и по ниска цена

# 342
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Мак , Нарс,  Боби Браун Армани, Вераче и  много други, предлагат опция декоративната им козметикаим да бъде изпробвана на киента от техен гримьор консултант напълно  безплатно, без задължителна покупка, даже ако поискаш могат да ти отсипят от продукт, който може да бъде отсипван за да го пробваш и у дома.Да не говорим , чв има традиция да канят лоялните си клиенти на безплатни грим сесии на новите колекции.В тези случаи гримът се прави от официалния  професионален гримьор на бранда на регионално или централно ниво..Послесните 20 години съм била поканена на стотици подобни грим сесии и никога не съм плащала ,нито някога са ме задължавали да купувам каквото и да е.

Водила съм и  съфорумка да бъде гримирана  напълно безплатно без задължение за покупка  на щанда на Армани.

Учуди ме, че една и съща марка MAC в случая има различни стратегии в различните страни.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 18:46 от sl

# 343
  • Мнения: 1 325
Тези 100 лв не ги въщат вьв вид на ваучер, плащаш 100 за грим и вземаш продукти за 100?
Да
Странна стратегия.
Ами ако нито един от продуктите не ми хареса до степен придобиване?.
Не е ли по практично да поскаш да ти изпробват определени продукти, след което да ти направят "досие", какво са ти пфобвали и дали  ти е харесало , което ти дават за да може , ако някой ден искаш да си купиш.нещо, да знаеш кой точно продукт ти е харесал .
Чакайте, чакайте.Както аз го разбрах е, че те ме гримират, давам 100 лв, а си взимам продукти, каквито аз искам.
Повече инфо, като го изпробвам😁

# 344
  • Мнения: 8 937
Тези 100 лв не ги въщат вьв вид на ваучер, плащаш 100 за грим и вземаш продукти за 100?
Да
Странна стратегия.
Ами ако нито един от продуктите не ми хареса до степен придобиване?.
Не е ли по практично да поскаш да ти изпробват определени продукти, след което да ти направят "досие", какво са ти пфобвали и дали  ти е харесало , което ти дават за да може , ако някой ден искаш да си купиш.нещо, да знаеш кой точно продукт ти е харесал .
Чакайте, чакайте.Както аз го разбрах е, че те ме гримират, давам 100 лв, а си взимам продукти, каквито аз искам.
Повече инфо, като го изпробвам😁

И аз така го разбирам. В противен случай те може да дадат за тази сума продукти, които не ни отиват, а просто примерно не са толкова продавани...

Общи условия

Активация на акаунт