МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 306
  • 769
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 336
Аз сьм с руси мигли и сини очи, без спирала очите ми изглеждат като дупки

# 421
  • София
  • Мнения: 913
В този ред на мисли, от няколко дни ползвам серум за мигли, който ги удължава при нанасяне, та и аз съм без спирала и ми е много приятно Grinning Мога да си разтривам очите без да се притеснявам, че неусетно ще се превърна в панда Grinning

П.С. Заинтригува ме с този сериал!

Момичета, в нашата Sephora има ли продукти на REN?

# 422
  • Canada
  • Мнения: 3 448
Blue, с какво те разочарова коректора? Аз минах от Армани на Диор и съжалявам.

Спиралата на Covergirl и на мен ми слепва миглите в началото като е мн течен туша.

# 423
  • Мнения: 1 336
Blue, с какво те разочарова коректора? Аз минах от Армани на Диор и съжалявам.

Аз имам за прикриване сенки и Bobi Brown не се справяше с тях и ми се сьбираше в брьчките ( преди да го ползвам си мислех, че уж нямам Simple Smile, ползвала сьм го преди 5-6 години, сега moжe и да е променен. Диор и на мен не ми хареса. Армани има ли добра покривност?

Доволна сьм от Lancôme Effacernes , IT ( стария ми беше абсолютен фаворит) и Tarte Maracuja, който пьк май е спрян, защото не го намирам от известно време

# 424
  • Мнения: X
Аз ползвам от два месеца коректора на Боби Браун и също съм недоволна. Тежък и мазен, затова пък не покрива нищо и се събира навсякъде, както и да бъде фиксиран. Като казвам два месеца, не повече от веднъж седмично го слагам, уж да му дам шанс. Да не говорим колко е неикономичен, щом при тази употреба се вижда половината от дъното.

За базата да кажа само, че не блърва и не прави нищо за пори и тънки линии. Просто хидратира хубаво и продуктите се нанасят и стоят много добре отгоре й.

# 425
  • Canada
  • Мнения: 3 448
Ясно, благодаря, спестихте ми едни пари.

Блу, със средна покривност е Армани за мен. Но стои мн естествено, не подчертава бръчките, не изсушава кожата.

# 426
  • София
  • Мнения: 1 611
Малко е досадно като рутина, но аз не мога да използвам един и същи коректор за зоната под очите и за лицето. На лицето мога да използвам много повече продукти като крайният резултат е отличен, докато за зоната под очите съм доста по-придирчива.

Много харесвам коректора на NARS Soft Matte Complete Concealer - лек, икономичен, покривен. На лице седи прекрасно, но за под очите не мога да намеря най-добрия начин за нанасянето му.


Най-доброто, на което съм попадала аз досега, за зоната на околоочния контур, е коректорът на Jouer Essential High Coverage Liquid Concealer. С уговорката, че при по-силно изразени линии или доста сух контур, най-вероятно коректорът ще е тежък.

# 427
  • Мнения: X
Въобще не харесвам коректора на Jouer. Големи надежди възлагах, но
при мен се държи много зле. All Nighter на UD харесвам най-много засега, също и писалката на ЕЛ, но само като консистенция. Цвета, който имам оксидира.

# 428
  • София
  • Мнения: 5 559
Ползвам в момента ето този коректор :



NARS Radient Creamy Concealer. Неслучайно блогърите го хвалят толкова според мен. Хубав е.

# 429
  • Мнения: 2 763
Аз сьм с руси мигли и сини очи, без спирала очите ми изглеждат като дупки

Да, при мен е същото. Не целите ми мигли са руси, само връхчетата, но светли очи със сенки и без спирала по-скоро стряскат или поне аз се плаша от образа си в огледалото Laughing

# 430
  • Мнения: 21
Не знам къде да попитам, но - кои продукти на Pupa си струват да се погледнат? Палитрите нещо не ме привличат като цветове, но лаковете им май са хубави? Бялата козметика?

Вече за трети път си подновявам очната им линия в кафяво. Стои с лек златист отблясък и е супер алтернатива на черната очна линия. Винаги се забелязва и получавам комплименти.

# 431
  • Мнения: 2 228
Благодаря, ама късно Grinning Харесах си само спирала с маска за лице и комплектче лакове. Бялата козметика нещо не ме привлече. А пък очни линии не ползвам по принцип.

# 432
  • Мнения: 2
Ползвам в момента ето този коректор :



NARS Radient Creamy Concealer. Неслучайно блогърите го хвалят толкова според мен. Хубав е.
Здрвейте, мога ли да го намеря по магазините в България този коректор?

# 433
# 434
  • Мнения: 2
А, какви са вариантите като цяло? Благодаря предварително! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт