МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 319
  • 769
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 31 123
И аз съм го пробваля няколко пъти, но няма как да кажа прави ли нещо "уау".

# 466
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Някой има ли впечатления вече от Naked Honey, дали е толкова жълто-златна, колко изглежда по видета, питам защото там са с доста изкуствена светлина...
Никога не съм обичала твърде бронзови или много златни цветове на очите, сякаш изглеждаш по-изморена/застарена.
Сега ми поръчаха Naked 3, която ми се струва перфектна и Cherry-то я обожавам всеки ден повече.


Becca highlighter Vanilla вече ми омръзна :-/ , а Ruby на Huda ми стана ежедневния ми грим за есента.

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 141
Някой има ли впечатления вече от Naked Honey, дали е толкова жълто-златна, колко изглежда по видета, питам защото там са с доста изкуствена светлина...
Никога не съм обичала твърде бронзови или много златни цветове на очите, сякаш изглеждаш по-изморена/застарена.
Сега ми поръчаха Naked 3, която ми се струва перфектна и Cherry-то я обожавам всеки ден повече.


Becca highlighter Vanilla вече ми омръзна :-/ , а Ruby на Huda ми стана ежедневния ми грим за есента.

Наскоро видях Honey-то на живо на нормална светлина и откровено бих казала, че е направена за тъмнокожи жени или такива с наситен тен, на тях ще стоят тези цветове неземно добре. Това е моето си лично мнение. Самата палитра е красива, но някак си не е направена с цветове, които да подхожата на болшинството. Аз имам Naked 3 и мога да кажа, че е страхотна, вече втора година си я ползвам с голямо удоволствие и цветовете са неутрални и според мен подхожат на всеки, перфектна за ежедневни визии. Simple Smile

# 468
  • Мнения: 619
Мен нещо не ме привлича новата Naked Honey, ще я пропусна Simple Smile имам доста подобни цветове. Naked 3 ми беше една от любимите преди

# 469
  • Мнения: 31 123
На мен пък ми харесва доста Naked Honey. Има странни по- нестандартни цветове и според мен отива на светли дами, не само на такива с тен. Чудя се дали да не я купя. Златното и е много интересно със зелен подтон.

# 470
  • Мнения: X
Днес мазах Honey по ръцете си и не ми хареса никак. То злато, то чудо.

В тази тема ли някой говори за хиалуроновата пудра на Terry?
Много ми хареса, но не можах да взема решения цвят ли да избирам или да взема безцветната. Да не прави бяло лицето, макар че на ръката юи нищо такова не направи. Страхотна е, но за тази цена малко по-големичка да беше.

# 471
  • Мнения: X
Аз имам ‘безцветната’ пудра на By Terry и я харесвам само за под очите, даже много. Мога да ползвам само нея и hourglass там, нанесени с влажна гъба без да изглеждам на 135. На лице обаче оставя бял воал, определено изсветлява. За мен пудрата на hourglass е много по-добра и подходяща за зимата- особено ако кожата ти се изсушава. Стои красиво и озаряващо, by Terry блърва малко повече, но и лееееко изсушава. Бих я купила в цветния и вариант за лятото.

# 472
  • Мнения: X
Ясно. И Hourglass гледах, обаче не я пробвах, но останах с впечатление, че Terry някой я похвали. Ще остане за другото лято, а сега ще взема Hourglass. Мерси! 😍
Не мога да се разбера с миризмата на Худа и това е. По цял ден ми стои в гърлото и кашлям. Отврат.

# 473
  • Мнения: X
By Terry е супер, в момента съм с нея под очите, но определено избелва. Може и аз да съм я похвалила, наистина е добра, но за суха и леко сбръчкосана (моята, не твоята) кожа, hourglass е по-добра. Моята свърши, много съм нещастна, но определено ще подновя за лятото, зимата пудра не нося.

# 474
  • Мнения: X
Уф, не мога да се науча да не нося пудра. Понякога даже само с пудра и малко коректор ходя и тогава се чувствам най-добре откъм грим.

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Коя точно пудра на Hourglass хвалите, може ли линк?
На мен ми свършва пудрата на Мас и искам да разнообразя малко, но не съм се насочила към нищо конкретно.

# 476
  • Мнения: X
Ето тази, въпреки, че на мен и триото пресовани много ми харесва. Но тази повече- https://www.cultbeauty.co.uk/hourglass-veil-translucent-setting-powder.html

Check, на мен ми се носи пудра. Агентчето ми донесе една страхотна от Щатите, но просто кожата ми е ужасно суха.

# 477
  • Мнения: 4 611
Момичета, исках да си извадя карта на Дъглас, обаче ми пратиха да попълня формуляр с 3-те си имена и ЕГН... струва ми се малко съмнително, вие имате ли таквиа карти?

# 478
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз имам. На място попълних всичко и им казах да не ме спамят с имейли само. Grinning

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Момичета, исках да си извадя карта на Дъглас, обаче ми пратиха да попълня формуляр с 3-те си имена и ЕГН... струва ми се малко съмнително, вие имате ли таквиа карти?
Имаме. ЕГН- то ти сигурно само аз не го знам😉✌🏻.

Общи условия

Активация на акаунт