МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 328
  • 769
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 218
И аз се включа в темата с едно любимо СС кремче https://www.notino.bg/chanel/cc-cream-uednakvjavassh-krem-spf-50/ ,за лятото ми идваше тежко и вчера го извдих,еми,наистина както ФДТ Шанел правят кожата сочна,свежа,хидратирана,досега с друг продукт не ми се получава,купих си и прахообразната пудра към него https://www.chanel.com/en_WW/fragrance-beauty/makeup/p/complexio … tml#skuid-0132030
но нещо не мога да я сетна добре,не знам от четката ли е,от моите неумения ли,но...не ми се получава.

# 511
  • Мнения: 1 424
Calabria, аз я имам тази пудра и я нанасям с голяма пухкава четка. Слагам съвсем малко количество и много ми харесва Simple Smile

# 512
  • София
  • Мнения: 1 611
Харесахте ли си нещо от Коледните колекции?
MAC Starring You

Скрит текст:



Givenchy Red Line
Скрит текст:



Too Faced Christmas Collection
Скрит текст:







Chanel Les Ornements de Chanel
Скрит текст:




Pat McGrath Holiday 2019
Скрит текст:



Dior Holiday
Скрит текст:




Tom Ford Soleil Neige
Скрит текст:





Fenty Beauty Tinsel $how
Скрит текст:



Guerlain Goldenland
Скрит текст:


Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 14:34 от Elle-même

# 513
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Колко красиво! BlushHeart Eyes

# 514
  • Мнения: 31 128
Само Шанелската колекция ме грабва засега.

# 515
  • Мнения: 8 937
Харесах TOO FACED - Christmas Cookie House Party в сайта на Sephora, но ще стигне ли до нас в този вид и най-вече на тази цена, не знам. Confused

# 516
  • Мнения: 31 128
Харесах TOO FACED - Christmas Cookie House Party в сайта на Sephora, но ще стигне ли до нас в този вид и най-вече на тази цена, не знам. Confused
Ще стигне, както всяка година.

# 517
  • Мнения: X
Метеоритите само ще купя, ако се вредя.

# 518
  • Мнения: 1 107
Само Шанелската колекция ме грабва засега.
Мен също!
Преди купувах задължително коледните метеорити ( и не само), но наситих ли им се не знам, но напоследък изобщо не ме вдъхновяват за покупка.

# 519
  • Мнения: 6 872
Уау, Стефи благодаря, че си публикувала разкошните снимки!
Харесват ми хайлайтъра и червилата на Шанел. Особено първото горе в ляво прилича на това, което нося в ежедневието и може и да реша да се зарадвам.
От няколко години искам да си купя Метеорити на Герлен и чакам някоя наистина взимаща дъха лимитка, че да си давам без много угризения на съвестта парите, но от две години никоя не ми взема дъха. А таз-годишните въобще не мога да си ги представя на лицето.

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Само Шанелската колекция ме грабва засега.
Ммм и мен,страхотни снимки и топчетата на Герлен ми харесаха,ах Герлен,Герлен любов моя.Kissing HeartHeartHeartHeartHeartHeart

# 521
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Майчице, майчице, майчицеее........

# 522
  • София
  • Мнения: 1 611
Purple Heart
Аз много харесах Шанелската колекция, както и някои продукти от МАК. Имам 3 броя от предишния път, когато лансираха този вид сенки и бих взела един цвят. Чудя се и за по-светлата палитра за лице на МАК.
В Рим пробвах малките глосове на Фенти - не ми допаднаха.
Там бяха заредили и една от палитрите на Too Faced. Не я тествах, но чисто визуално изглеждаше много добре.
Хвърлила съм око и на някои палитри и червила на Pat McGrath. Тъкмо днес са ги пуснали в Selfridges и се чудя да поръчам ли...

# 523
  • Мнения: X
Аз ще поръчам последната снимана палитричка на Pat McGrath, много мои цветове са. Ще купя и виненото червило на Фенти и за пръв път от доста време ме грабна нещо на МАК- по-тъмната палитра за лице. Явно звездите ми ги говорят.

Добавям и палитрата на Тати- харесвам я и много ме привличат шимърите в нея.

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 12:51 от Анонимен

# 524
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Аз съм си поръчала Too Faced Extra Spicy палитрата и се чудя за малката палитра от серията с жълтия цвят (RUM нещо си)

Харесва ми и мини сета гланцове на Fenty

Общи условия

Активация на акаунт