Звездни компромати - юли

  • 267 015
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 1 925
Да, проблема на Адреа не е в това, че е пълна, а че така си обработва снимките до неузнаваемост.. В лице е симпатична и наистина ако си подбира правилно дрехите и аксесоарите, не виждам причина за цялото това обработване и комплексираност.

# 1 246
  • Мнения: 8 759
Мисля си че и Кубрат не би стоял с нея ако беше чак толкова зле .......
Все пак някои го приемат за красив мъж и едва ли би останал сам за дълго ако се пусне ерген.

# 1 247
  • Мнения: X
Преслава рекламира епилатор

# 1 248
  • Мнения: 1 775
Тази снимка е стара, а се е разкрачила все едно рекламира вибратор.

# 1 249
  • Мнения: 18 530
Плеймейтките са си като от каталог за жрици.

# 1 250
  • Русе
  • Мнения: 293
Сега изглежда като излязла от концлагера Аушвиц-Биркенау. Да вземе да сложи някое килце, че като нищо ще си замине от анорексия...

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 20:58 от Kaloyan_Rs

# 1 251
  • Мнения: 9 652
Тази снимка е стара, а се е разкрачила все едно рекламира вибратор.
Е, колко да е стара? Това не е ли новия й нос? Grin

# 1 252
  • Мнения: 4 690
Преслава рекламира епилатор



Има една певица, Неделяна или нещо такова, игра Рени в мюзикъла "Оркестър без име", та тя много ми приличаше на Преслава, дори подозирах, че я имитира и сега вече с новия нос са еднакви направо.
Ужасен кадър, напомня ми на зловещите снимки по баловете, когато момичетата сядат на леглото и разперват роклите си около тях и изглеждат сякаш нямат крака.😓

# 1 253
  • Мнения: 1 775
Не, тук е трансформацията от нейния към носа на Джако. Още се е възстановявала сигурно. Сега е по-различен от този.

# 1 254
# 1 255
  • Мнения: 1 925
Много хубав бил тоз Малума, бе Heart Eyes Добре, че сте вие, че не го бях чувала до сега, ама то е достатъчно само и да го гледам Grinning

# 1 256
  • Мнения: 12 982
Ох, Малума❤❤❤ Много го ‘аресвам! И песните му, но и да не ми пее пак го зимам:))
 
НиЛо:
https://www.instagram.com/p/Bz1Akd4gN39/?igshid=7sfxp9mwae7i

Ако не беше пипала устните щеше да ми хареса на тази снимка.

# 1 257
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Николета не е зле,обаче дали и тя изглежда на живо така както в инстаграм.
А Андреа нейното явно вече е болестно състояние.Ми приеми се такава каквато си бе жена,за къв у.. ставаш за срам.Ако имаш здравословен проблем..приеми го,ако пък си напълняла от плюскане, пази диети.
И аз едвам свикнах с 10кг от горе,знам какво е..ама  нейното е болест вече.

# 1 258
  • Мнения: 1 295
Явно Кубрат и Андреа са се разделили.. Тя сама е потвърдила..щом пише за брак дали му е отказала..
Скрит текст:


Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 23:33 от AglayaDreams

# 1 259
  • Мнения: 2 515
АндреЯ със сигурност има здравословен проблем. И психически и физически. Нещо е изперкала, явно. Колко пък да е още млада за брак?

Общи условия

Активация на акаунт