Звездни компромати - юли

  • 266 992
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 787
Е. Джаферович за мен не е грозна жена,да, има особени пропорции на тялото,но  ми омръзна да гледам само клонинги във "вип-пространството".
С друго ме дразни тя,а то е ,че ми изскачаше от всяко шоу,тв канал,нет пространство заедно с мъжа си.
Както  нар.е казал-На всяка манджа мерудия..

# 166
  • София
  • Мнения: 2 239
И аз не намирам Жени Джаферович за грозна. Не ми е и кобилеста, напротив, набита е и не е висока. В тяло не я харесвам, а и на живо изобщо не е така стегната като на снимките от инстаграм, но пък в лице ми е симпатична.

# 167
  • Мнения: 13 082
Точно набита е Джефееович. Не е висока изобщо. Съдя по себе си. Виждала съм я няколко пъти. За мен е симпатична, ОК съм и с тялото ѝ, но аз като цяло не се кефя на скелето от типа на Кендъл примерно.

# 168
  • Мнения: 2 199
Ивайло Колев и Една руса бръмчалка, пускам ви го защото снощи го сънувах 😂😂😂ужас, лошо спах естествено.
https://www.instagram.com/p/BzTKsEUFGPs/?igshid=hn20n7fcq03f
Радика, 💐

# 169
  • Мнения: 1 700
Абе, шести пост вече, никой не казва нищо за носа на Преса. Издишате нещо. Ей така се съсипва държавата.
Джаферович съм я виждала по бански преди интервенциитв на корема. Набита е, но на мен много ми хареса.

# 170
  • Мнения: X
Колкото повече снимки качвате на ПРЕДИ, толкова повече ме е яд за това момиче.Не мога да повярвам какво си е причинила.

# 171
  • Мнения: 1 160
Голо селфи на Линдзи Лоън по случай рождения ѝ ден

https://www.instagram.com/p/BzZe0brh3H4/

# 172
  • софия
  • Мнения: 2 463
Lady Gaga
Скрит текст:
Mandy Moore и тя се развява в Париж
Скрит текст:
Coco Rocha
Скрит текст:
Shailene Woodley
Скрит текст:
Gal Gadot
Скрит текст:
Kate Bosworth
Скрит текст:
Kate Hudson снима нов филм
Скрит текст:
Michael Buble & Wife Luisana
Скрит текст:
Селин
Скрит текст:
Meg Ryan
Скрит текст:

# 173
  • Мнения: 6 469
Това не го знаех, интересно. Дмитрий Нагиев с бившата си любима Клаудия Шифър Simple Smile

Скрит текст:

# 174
  • Мнения: 2 199
Селин Дион е отвртителна, по този начин се отвращавам и от музиката и.

# 175
  • Мнения: 47 980
Вероятно е период и ще отмине Simple Smile Но е доста комична
Също и някак не го очаквах от нея

# 176
  • Мнения: 2 254
Това не го знаех, интересно. Дмитрий Нагиев с бившата си любима Клаудия Шифър Simple Smile

Скрит текст:

Еее, това за мен е шок! Тоя Дмитри се оказа голяма работа! На мен не ми е тип, но явно се харесва.

# 177
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Нагиев, и аз го харесвам много и като външност и като актьор.
Скрит текст:

# 178
  • София
  • Мнения: 12 394
Анджелина Джоли
Скрит текст:
Кейт
Скрит текст:
Кейт Мос и брат ѝ
Скрит текст:
Селена Гомез
Скрит текст:
Джейсън Бътън и съпруга
Скрит текст:
Хайди Клум
Скрит текст:
Серина Уилямс и дете
Скрит текст:
Никол Ш.
Скрит текст:
Кейт Бекинсейл
Скрит текст:
Риана
Скрит текст:
Лейди Гага
Скрит текст:
Кейт Хъдсън
Скрит текст:

Снимката на Никол ме подсети, че снощи гледах мача на Григор. Какво му става на това момче? Играеше толкова вяло, все едно чакаше с нетърпение да го победят и да приключва мача. Дано е здрав поне.

# 179
  • Мнения: 6 469
Нагиев ме влече по-скоро като актьор. Много добър. А и от послеписа под снимката на Нарцисчева се вижда и , че притежава и чувство за самоирония. Или поне така го разбирам аз.
Външност-мне, много ми е бозав и ръбест.

Общи условия

Активация на акаунт