Звездни компромати - юли

  • 267 013
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Аре стига сте омаловажавали факти.
Факт е,че преди години точно тия пачи пълнеха стадиони и зали и публиката заглушаваше пеенето им.
Сега,ако ги събереш на една сцена ще се изпоскубят коя е НАй,ама това е друга тема.
Естествено,че хората ще ги знаят кои са.

# 271
  • Мнения: 1 775
Не са интереси. Едната се натрапва повече (Преса), иначе не следя нашите известни наистина. Не са ми интересни ни царски щерки, ни певачки.

# 272
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Важното е, че са минали под ножа на Коко Динев!

# 273
  • Мнения: 787
Скоро никъде не съм чула за някаква визита на сем.Сакскобурготски.Да не би още да са обидени на Бг?

# 274
  • Мнения: X
Скоро никъде не съм чула за някаква визита на сем.Сакскобурготски.Да не би още да са обидени на Бг?


Симчо още редовно реве по интервюта колко е ощетен от съда. Наскоро излязоха някакви съдебни решения не в тяхна полза и си раздира ризата от яд.

# 275
  • Мнения: 31 168
Скоро никъде не съм чула за някаква визита на сем.Сакскобурготски.Да не би още да са обидени на Бг?

Голям праз.

# 276
  • Мнения: 3 439
Поне един да напише фамилията на царя правилно, няма да е зле...

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 567
Поне един да напише фамилията на царя правилно, няма да е зле...
E, аре ся, голям си зор едно "г" по-малко.

# 278
  • Мнения: 787
Засрамвам се и се поправям СакскобурГготски,син на Борис "Три"Trollface

# 279
  • Мнения: 14 489
В юлския брой на сп. Ева има голямо интервю с Мириам, съпругата на покойния Кардам, син на Симеон Сакс Кобурготски. Не зачезват от българското медийно пространство за дълго.

Мен ми е интересно с Росарио какво се случва, бившата съпруга на Кирил.

# 280
  • Мнения: 11 543
Аре стига сте омаловажавали факти.
Факт е,че преди години точно тия пачи пълнеха стадиони и зали и публиката заглушаваше пеенето им.
Сега,ако ги събереш на една сцена ще се изпоскубят коя е НАй,ама това е друга тема.
Естествено,че хората ще ги знаят кои са.
Сега ако се съберат на една сцена сами има да се чудят коя коя е. Joy

# 281
  • Мнения: 14 489
Видях назад, че обсъждате президентшата- да не изпусна да се включа. Joy За тоалета в Китай ли става въпрос? Аз съм в потрес. Роклята е лош вариант на флорален десен, обувките Tory Burch ли са, поне аз такава катарама виждам. Абсолютно неподходящи за десен на цветя.

Кръстчето на врата е черешката на тортата - защо се подчертава това и тя наясно ли е, че в Китай, меко казано, не се толерира християнската религия?!?

# 282
# 283
# 284
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Злата ги е подплашила Scream

Общи условия

Активация на акаунт