Звездни компромати - юли

  • 266 664
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 22 867
Не ми изглежда зле облечена Радева на мен, съвсем добре си е жената. Peace

Скрит текст:



Явно е нарочно търсен ефекта с модела на облеклото, признавам си сега научих, че било ципао - традиционна китайска рокля с висока яка.

# 301
  • Мнения: 9 581
Твърде крещяща щампа за мен. Като за градинско парти.

# 302
  • софия
  • Мнения: 2 463
Joe Manganiello
Скрит текст:
Marion Cotillard
Скрит текст:
Alessandra Ambrosio
Скрит текст:
Nikki Reed
Скрит текст:
Mandy Moore
Скрит текст:
King Felipe of Spain
Скрит текст:
Queen Maxima
Скрит текст:

Coco Rocha...ee това е модел!
Скрит текст:

Rosie Huntington-Whiteley
Скрит текст:

# 303
  • Мнения: 13 076
Много е яка Коко Роча! ❤

# 304
  • Мнения: 9 050

Айде сега, не се толерирала християнската религия. Да си смени религията сигурно, за да не обиди китайците. Съвсем изперкахте вече от толерантност.
Не, не е задължително да си сменя религията. Достатъчно е да не я навира на хората в носовете. Християнин може да си и без овързано кръстче на врата.

# 305
  • Sofia
  • Мнения: 26 185
Снимката на Патрашкова е сигурно от преди 5-6год.,може и по-отдавна...с такъв шарен перчем дори не я помня...

# 306
  • Мнения: 14 471
Патрашкова доколкото знам не е раждала, освен това, по информация от форума, си има личен готвач.

# 307
  • Мнения: X
Моника и Никола се разделили..........................а аз си мислех за наш Никола,а то кво?! Grinning

# 308
  • Мнения: 6 088
Дъщерята на един от братята Маргини се оженила и Бонка е пяла https://www.flagman.bg/article/190943

# 309
  • София
  • Мнения: 23 036
Аз също помислих, че става въпрос за Никола от Хелс Китчън. И неговато гадже се казва Моника.

# 310
  • Мнения: 1 380
Не ми изглежда зле облечена Радева на мен, съвсем добре си е жената. Peace

Скрит текст:



Явно е нарочно търсен ефекта с модела на облеклото, признавам си сега научих, че било ципао - традиционна китайска рокля с висока яка.
И пак изпъчена като за строева подготовка  Simple Smile

# 311
  • София
  • Мнения: 1 118
Носи се слух за раздяла между Биляна и Божинов 🤔 В Истаграм Божинов липсва в нейните снимки..

# 312
  • София
  • Мнения: 3 389

Айде сега, не се толерирала християнската религия. Да си смени религията сигурно, за да не обиди китайците. Съвсем изперкахте вече от толерантност.
Не, не е задължително да си сменя религията. Достатъчно е да не я навира на хората в носовете. Християнин може да си и без овързано кръстче на врата.

Интересно. А може ли да си мюсюлманка без да носиш фередже? Когато се намираш в християнска държава имам предвид.

# 313
  • Мнения: 3 439
Може (даже без да чета).

# 314
  • Мнения: 1 941
Радева все стои като кръпка до останалите хора.
Може и да е търсен ефект, ама не е ок.

Общи условия

Активация на акаунт