Звездни компромати - юли

  • 266 922
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Тези пък толкова ли не могат да си платят трите места и да седнат заедно?
Ами то не става дума за лоу кост, не е до плащане, просто трябва по-рано да си вземеш исканите места, защото на летището вече 80% от хората са се чекирали по-рано и няма 3 места свободни едно до друго.

# 376
  • Мнения: 18 398
Не са само нискотарифните авиолинии, в които се плащат запазените места. И на Луфтханза е такава политиката, подозирам, че всички са тръгнали натам.

# 377
  • Мнения: X
Подозирам, че в случая с Биляна става въпрос за Qatar Airways.

# 378
  • Мнения: 11 535
Няма значение за коя компания става въпрос. Въпросът е, че щом другите пътници могат да си запазят места един до друг, те също биха могли.

# 379
  • Мнения: 2 220
А Славена чий ще го дири да е жури на Талантите? Какъв е нейният талант?

# 380
  • Мнения: 11 535
А Славена чий ще го дири да е жури на Талантите? Какъв е нейният талант?
И аз това се чудех? Още повече се чудя обаче, що ще дири Дани Петкан като водещ? Толкова ли се свършиха актьорите и водещите в тази държава?

# 381
  • София
  • Мнения: 9 950
Един от любимите ми периоди на Виктория - толкова е готина с къса коса. Редовно ползвам нейните къси прически, когато се подстригвам. Търся, търся и накрая пак до нея опирам Joy

# 382
  • Мнения: 11 318
Двамата Бекъновци са почти с еднаква прическа на последна снимка Satisfied

# 383
  • Мнения: X
А Славена чий ще го дири да е жури на Талантите? Какъв е нейният талант?
И аз това се чудех? Още повече се чудя обаче, що ще дири Дани Петкан като водещ? Толкова ли се свършиха актьорите и водещите в тази държава?

Недоумявам Алекс какво намира в него. Изглежда като някакво недорасло, лигаво детенце. Тя поне е красива.

# 384
  • Мнения: 2 220
Дани Петкан-водещ?! Ето това може да ме откаже да гледам, а ми е интересно предаването. Единствено се радвам за Хазарта, че май и той ще е жури.

# 385
  • Мнения: 1 775
Конкурсите за Мис отварят много врати на момичетата. Повечето стават водещи, актриси, певици, коя както се уреди. Wink
А, видях Али Алиев преди седмица, станал фотограф. Явно се свършиха конкурсите за него. Joy
Паткан и той се мисли за много интересен. Сигурно ще се хили глупаво в предаването.
Бобито май ще прави "музикална кариера". Пуснал песен с Venzy. Satisfied

# 386
  • Мнения: X

А, видях Али Алиев преди седмица, станал фотограф. Явно се свършиха конкурсите за него. Joy


Хахаха, вЕрно ли? Тази му трансформация съм я изтървала. Явно се е укротил, откакто е баща.

# 387
  • Мнения: 1 295
Влюбената Каканашева 😂[urlhttps://trafficnews.bg/plovdiv/ronchev-i-megz-inkognito-sada-dizainerkata-tvardi-che-147163/][/url]

# 388
  • Мнения: 1 775
Не знаех, че е станал баща. Коя е жената до него?

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Сталоун и фемили...на 6-ти юли ставал на 73г  Simple Smile били на почивка в Хръватска.
Скрит текст:
Кайли Дженър си кур.пила Ройс за 450 хил. Money
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт