Звездни компромати - юли

  • 266 971
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
И много елегантна. Има профил в ИГ за стайлинга й: sheikhamozafashion

# 601
  • Мнения: 1 200
Да продължа поста за бягството на принцеса Хая - избягала с 31милиона паунда....Четох , че е завършила Охсфорд , тоест интелигентна, образована жена...

Ами така се бяга от Шейх, явно е интелигентна наистина. Laughing
 Дано успее да си остане избягала. Ако беше американски шейх Smile  да и пожелая "Всичко да му вземе на гадината, дано!!!" Ама при шейховете малко по друго яче седят нещата, там и по гащи да успее да избяга,пак си е постижение..Sob

Шейхиня  Моза е много магнетична.

# 602
  • Мнения: 18 496
Шейха Моза ми е много интересна. Тя също е втора съпруга и не главна.
За дубайския шейх се зачетох - главната му съпруга и майка на 12 от 30-те му деца, му е първа братовчедка по майчина линия и втора братовчедка по бащина.

# 603
  • Мнения: 11 330
Напоследък много звИзди ми се виждат с повече килца.... Да не би да е нова мода?  Ох, най накрая! Thinking

# 604
  • Мнения: X
Арабите са така, женят се за братовчеди.
Относно Моза - емирът се е оженил за друга жена (трета), за да й покажел, че властта й не е безгранична. Не е лесно да си жена в арабския свят, та дори и принцеса. Постоянна борба и конкуренция с други жени. Вярно, че възпитанието им е такова, ама си е стрес.

# 605
  • София
  • Мнения: 14 661
За дубайския емир - не е първо бягство от двора му, явно не са добре нещата там.

Защо бягат дубайските принцеси? Статия на DW
 https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/07/04/3933775_zashto_biagat_du … aiskite_princesi/

# 606
  • София
  • Мнения: 6 062
Скрит текст:
Есил Дюран сега изглежда още по-различно. Ето я на снимки от партито ѝ снощи -

Скрит текст:
[
Кои са жените на снимката? Освен Евг.Минч.

Нямам никаква представа, ако някой ги разпознава да каже.

# 607
  • Мнения: 6 604
Толкова се старае тази жена, а вие хич не я отразявате. 🙄😢
Единствената майка на 4 деца, от които три вътреутробни (така ли беше 🤔😬)
https://www.facebook.com/100002940105231/posts/2300901666684481/

# 608
  • Мнения: 11 330
Божеее, не можах да го прочета до край! Ама то много думи, много изречения....... и какво искаше да каже?!?!!

# 609
  • Мнения: 15 356
Най-важна е следобедната "Маргарита".Като беше в брадъра,имах чувството,че чашата й е срастнала с ръката.

# 610
  • Мнения: X
Егати,и това беше Урсула едно време...
Сладур е станал,винаги е бил де...

# 611
  • Мнения: 9 680
Да направи реклама на плажното масло, да ни каже, че от просеко е минала на маргарити...... ми май само това запомних. Аааа, че е +4кг, ама това си е чиста проба просене на комплименти.

# 612
  • Мнения: 1 775
Аз видях реклама на Nuxe и че е пила Маргарита. Smile Много са като нея, уж непринудени кадри и малко "личен текст" с реклама.

# 613
# 614

Общи условия

Активация на акаунт