Звездни компромати - юли

  • 267 000
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 713
При тия Уиндзор как винаги се получава така - женят се за някоя много красива жена както Чарлс със Даяна, а сега Уилям със Кейт Мидълтън, а после им изневеряват с някакви грозобойници като оная Камила (Кобила) Паркър. Сега се чува и за Уилям, че имал тайна връзка и то с една от най-добрите приятелки на съпругата си, някаква си Роуз Ханбъри.Confused


Въпрос на вкус. За мен Даяна никога не е била красива жена, напротив - съвсем обикновена и типично английска физиономия. За Камила съм чела, че има страхотно чувство за хумор и била чудесна компания. В интернет е пълно със снимки на нея и Чарлс, където искрено се смеят, на някои даже през сълзи.

# 646
  • Мнения: 2 182
И тая си е сменила главата.
Нищо общо с преди
Скрит текст:


# 647
  • Мнения: X
Много готино семейство са, макар да си е сменила главата пак е хубава. Класна изглежда, интелигентна и грижовна. Да са живи и здрави.

# 648
  • Мнения: X
Колко е класно, да забършеш мъжа на приятелката си.

# 649
  • Мнения: 22 867
Колко е класно, да забършеш мъжа на приятелката си.

Аз пък малко не разбирам какво значи "да забършеш мъжа на приятелката си"? newsm78 Да забършеш шала, обувките, чантата на приятелката си разбирам, ама мъжа ѝ.......Той трябва да е доста кухоглав и като предмет, че да позволява да го забърсват. А, ако е такъв, за какво ѝ е? Просто си разсъждавам и наистина, като каже някой за голям човек, че са го подлъгали, взели, прибрали....не ми се връзва. Peace

Ринго Стар на 79 г., днес има РД

Скрит текст:


/2018/

С Барбара Бах, съпругата му.
/2018/

# 650
  • Мнения: 11 543
Готин е Ринго. Даже повече отколкото е бил на младини.

# 651
  • Русе
  • Мнения: 293
Тоя Ринго да каже какво взима - И аз искам да изглеждам така на 78г ! Nerd

# 652
  • Мнения: 22 867
Тоя Ринго да каже какво взима - И аз искам да изглеждам така на 78г ! Nerd

Той просто е от тия хора, дето стареят хубаво и на повече години изглеждат по-добре отколкото на младини. Сватбата му с Барбара 1981 г.


Скрит текст:



# 653
  • Мнения: 46 508
За Камила съм чела, че има страхотно чувство за хумор и била чудесна компания. В интернет е пълно със снимки на нея и Чарлс, където искрено се смеят, на някои даже през сълзи.
Да не говорим, че като млада е била доста красива. Поне според мен.
Скрит текст:

# 654
  • Мнения: 18 497
Много е била хубава Камила. Даяна губи сравнението.

# 655
  • Мнения: 1 775
На мен не ми харесва жената на бившия на Мария, но пък децата как си приличат. Flushed По-точно на него. Все едно една майка ги е раждала. Smile

# 656
  • Мнения: 22 867
Явно двамата са си един за друг, щастливи изглеждат заедно.

Скрит текст:





С Даяна




С Камила









На мен също не ми се струва грозна Камила, просто остаряването не носи външна красота.

# 657
  • Русе
  • Мнения: 293
Тоя Ринго да каже какво взима - И аз искам да изглеждам така на 78г ! Nerd

Той просто е от тия хора, дето стареят хубаво и на повече години изглеждат по-добре отколкото на младини.


За Ален Делон се е говорело същото, че след 40г. станал най-красив защото възмъжал и изглеждал най-добре в диапазона от 40 до 60-65г. някъде. Ама на 78г. Делон вече си беше остарял сериозно, докато Ринго изглежда сякаш е на 50г., даже и косата му се вижда че е естествен цвят съвсем слабо прошарена и не се е боядисвал.

# 658
  • Мнения: 2 786
Станишев и семейството в Милано, децата са много сладки.
https://retro.bg/stanishev-strongglezi-strongzhenite-si-v-milano … strong_23416.html

# 659
  • София
  • Мнения: 5 726
За Камила съм чела, че има страхотно чувство за хумор и била чудесна компания. В интернет е пълно със снимки на нея и Чарлс, където искрено се смеят, на някои даже през сълзи.
Да не говорим, че като млада е била доста красива. Поне според мен.
Скрит текст:
Явно повече съм попадала на такива снимки, като долните.
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/06/23/22/41B0F7AD00000578-4 … 1498251990478.jpg
https://bg.stareyesforever.com/images/novosti-i-obshestvo/kamill … i-kornuolskoj.jpg

Общи условия

Активация на акаунт