Звездни компромати - юли

  • 266 690
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 660
  • Русе
  • Мнения: 293
Станишев е комунистическо отроче и наследник на убиец-терорист. Но явно в ЕС не им пука за миналото на нашите политици, щом ги приемат толкова добре и даже ги назначават на такива постове като председател на ПЕС (Партията на европейските социалисти). Angry

# 661
  • Мнения: 18 522
Камила си е грозна всякак, стара, млада, но явно е късметлийка жената.

# 662
  • Мнения: 46 438
Те са на по-късен етап. Той май е хлътнал преди това Simple Smile

# 663
  • София
  • Мнения: 2 057
Камила си е грозна всякак, стара, млада, но явно е късметлийка жената.

Има една поговорка:
“Късмет, късмет - както го накъсметиш!”
Явно жената притежава нещо отвъд външно видимото. Но в БГ много обичаме да гледаме само повърхността и да отдаваме всичко останало на “късмета”. В останалата част от света, хората гледат и малко по-дълбоко от външния вид.......ако ме разбирате!

# 664
  • Мнения: 18 522
Разбираме, но едва ли жената е супер уникална. Просто са се намерили с Чарлс и са си паднали един по друг. Това си е случайност, късмет и нищо друго. Освен това не е хабила нерви за ревност като Даяна, защото предвидливо се е омъжила и родила деца от друг.

# 665
  • София
  • Мнения: 2 057
Няма как да знаем. Не сме били свидетели и не можем да твърдим, че фантазиите ни са истина!

# 666
  • Мнения: 787
Ми ,то цял колумбийски сериал.Камила и Чарлз се влюбват,но по неизвестни причини от двора не я одобряват.Женят Чарлз за Даяна и разделят двамата влюбени.Чарлз се опитва да забрави К и да съгради дом с Д,ама още чувствата му горят ,удобно поддържани от К,която се навърта около Ч под формата на добра приятелка.К се жени,защото е време да свие гнездо,а и престарява,но тайно таи надежди поне за платоническа любов с Ч.
Ч и Д се отдалечават поради несходства в чувствата и характерите,Д изпада в депресия заради отхвърлянето от Ч,което допълнително допринася за охладняването на чувствата им.Ч я чувства вече като бреме и се появява с нея по протокол.
Добрата приятелка К винаги е насреща да изслуша и сподели тежките моменти с Ч.Д в прав текс на някакво парти пита К защо се меси в техните отношения,но явно К не взима под внимание протестите на Д,тъй като е убедена,че вече тя е дискредитирана.
Да не продължавам...ама мисля,че Камила си е хитруша от класа.
Ако има неточности или дупки,някой да ме поправи.

# 667
  • Мнения: 1 775
Научила си си урока. Точно това е официалната версия, а какво се е въртяло наистина те си знаят.
Кой знае и в кралския двор какви интриги се въртят.
Ще са по-интересни от Ким и фамилия, ако пуснат някакво риалити. Smile

# 668
  • софия
  • Мнения: 2 463
Бийтълс са ми любимата група на всички времена ! Разтапят ме всички. Ринго обаче е на друго ниво! Този човек носи такъв заряд в себе си, той е най-възрастният от четворката, а е най-младата душа -затова изглежда толкова добре! Когато всяка гънка в тялото и душата ти е млада и заредена с положителен заряд -това е резултатът! Ще си пукне човека след 20 години и в ковчега ще е със същата вълшебна усмивка!

# 669
  • Мнения: 1 200
Преди дни случайно гледах реклама на някакъв филм, как се казваше не знам, разбира се..Където целият свят забравя, че Битълс са съществували вобще, само някакъв умен младеж не ги е забравил , и започва да свири техните песни, уж, че са негово дело. 😂😂 Ед Шерън и той се появи, ще го гледам това.

# 670
  • Мнения: 14 472
Станишев е комунистическо отроче и наследник на убиец-терорист. Но явно в ЕС не им пука за миналото на нашите политици, щом ги приемат толкова добре и даже ги назначават на такива постове като председател на ПЕС (Партията на европейските социалисти). Angry

На Жан Клод Юнкер тъста му е бил нацистки генерал Joy

# 671
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Yesterday

# 672
  • Мнения: 1 295
Даяна за мен не е безкрайна красавица, а просто симпатична жена. Камила също е обикновена, но явно вътре в себе си носи нещо, което е привлякло Чарълс, силна жена, интересна, забавна. За Даяна е оженен дето се казва на сила, а тя е доста по - слаба и меланхолична личност.

# 673
  • софия
  • Мнения: 2 463
и какво значение има чий дядо какъв е бил....това ми напомня на днешната омраза към турците , понеже преди н-години техните н-предци са ни поробили....

# 674
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
На младини Камила и била по-хубава от Даяна.Имам някакъв чар в Камила,аз я харесвам много

Общи условия

Активация на акаунт