Звездни компромати - юли

  • 266 960
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 000
Ти пък на всичко ли, което пише по сайтовете вярваш? Или си била там?
Мъжът и сигурно досега девствен е бил...

# 751
  • софия
  • Мнения: 25 438
Ти пък на всичко ли, което пише по сайтовете вярваш? Или си била там?
Мъжът и сигурно досега девствен е бил...
Аз пък съм била на някои места, София е доста малък град. Mr. Green Общи познати, едно друго, жълти медии не следя.

# 752
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
... Какви са мотивите на мъж на неговата възраст да се ожени за такава като нея? ...
Сексуални.
Разни работи с много мъжове.
Оргии с бело ?
Чувала съм само за онова изпълнение с малък Тошко.

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 55
Скрит текст:
Сузанита ще си прави нов татус 🤦♀ почвам да се плаша честно казано в какво се превръщат децата и как изобщо някой родител позволява такова нещо.Устни,татуси голата и пошлост на 16 😱
Децата? Имам дете на тази възраст и като гледам съучниците ѝ, приятели, съседчета, нито едно такова не виждам. Въобще не приписвайте подобни неща на другите заради едно изключение, което се има за звезда.
Не съм обобщавала но има доста деца който я следят и искат да й подражават 😔

# 754
  • Мнения: X
Добре, де. Как ги разбирате тия работи? Кой с кого спал? Честно казано, за да повярвам, трябва да съм видяла какво се случва под чаршафите, иначе малко като градски легенди. Или може би някой от участниците се е похвалил, което само по себе си е за темата на селските изцепки.

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Колко мъже са много мъже?
За една приятелка питам...

# 756
  • Мнения: 2 182
Ееее, напишете в Гугъл Деси Цонева и Тодор Славков.
Информация и снимки има.
Бяха се скарали преди години и Тошко разказваше за изпълненията и качваше снимки от въпросните "партита".

# 757
  • Мнения: 11 329
GrinningТрябва да сте широко скроени за да я разберете Десито! Grinning

# 758
  • Мнения: X
Ето това е абсолютна простотия - имал си някакви взаимоотношения, скарали сте се и хоп, качваш снимки от "партита" с цел орезиляването на някой от участниците. Подло и тъпо.

# 759
  • Мнения: 8 759
Ами и мъжът на Деси, на неговата възраст, сега  да я забремени явно ще е от палавите..

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Ненчо Балабанов се прави на Жан Клод  Rolling Eyes
Скрит текст:
Стара снимка на Жан  Heart Eyes
Скрит текст:

# 761
  • софия
  • Мнения: 25 438
GrinningТрябва да сте широко скроени за да я разберете Десито! Grinning
Темата е пълна с такива се оказва  Laughing Някои казват на това "бохема", други - "артисцизъм".

# 762
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Жан Клод е видял Ненчо и го е копирал!

# 763
  • Мнения: 13 082
То и за Катето Евро сигурно са само слухове 😂 София е малка наистина. Аз например знам със сигурност чия любовница е била една дето се прави, че няма никакво време за мъже. Знам и други неща за други хора, а има и хора дето знаят много повече. Та така тръгват слуховете.

# 764

Общи условия

Активация на акаунт