Звездни компромати - юли

  • 266 673
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 775
Ивана е като по-голямата кака на черната Златка, а дъщеря й заприличала на травестит.

# 856
  • Мнения: 1 295
Дъщерята на Ивана беше много нежна, какво си е причинила сега, ужас😯

# 857
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Защо и Райна и Никол са си причинили това с устните ? Бяха си супер преди.

Голям фен съм на Ромина Пауър, особено като млада - ни цици, ни устни, но прекрасна !

И аз я харесвам, най-вече защото е естествена. Хубава двойка бяха, сега също са! Peace

Скрит текст:






Май 2019, променена, но пак лъчезарна! / Той роден 1943, тя - 1951 г./

# 858
  • Мнения: 2 220
Дъщерята на Ивана изглежда най-дърта от 3те.

# 859
  • Мнения: X
А някой знае ли какво се случи с дъщерята на Албано и Ромина? Имам спомен, че беше отвлечена преди много години, но откриха ли я?

# 860
  • София
  • Мнения: 8 931
Децата на Гуен бяха сладурчета като малки, но сега са нашишкавяли големите две, особено средното.
Жива и здрава да е Радева, добре си изглежда за възрастта, нищо че има проблем с избора на тоалети. А синът на Джони Деп е копие на баща си - харесва ми.

# 861
  • Мнения: 22 867
А някой знае ли какво се случи с дъщерята на Албано и Ромина? Имам спомен, че беше отвлечена преди много години, но откриха ли я?

Не, последно четох, че Иления е убита от някакъв сериен убиец, но не помня подробностите. Предполагам в нета има инфо.

# 862
  • софия
  • Мнения: 25 202
А някой знае ли какво се случи с дъщерята на Албано и Ромина? Имам спомен, че беше отвлечена преди много години, но откриха ли я?
https://www.24chasa.bg/novini/article/5123957

# 863
  • Мнения: 9 478
А някой знае ли какво се случи с дъщерята на Албано и Ромина? Имам спомен, че беше отвлечена преди много години, но откриха ли я?

Наскоро четох, че официално са я обявили за мъртва.
Но така и не е ясно какво се е случило с нея.

# 864
# 865
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Тия журналисти малоумни ли са?! Ясно, че нарочно пляскат такива заглавия, ама пак някаква граница трябва да има.
Заглавие: "Тежка бременност кара половинката на Криско"
И текст:
Скрит текст:
Изключително тежка бременност изкарва половинката на Криско – Цвети. Бившата танцьорка и стюардеса след няколко месеца ще дари рапъра с първородна рожба. Първоначалните симптоми на брюнетката са като на всяка бъдеща майка – виене на свят и гадене. Те не спират месеци наред. Това кара Цвети да се посъветва с лекар. Той я успокоява, че няма нищо сериозно и при всяка жена бременността протича по различен начин.

След като коремчето на Цвети набъбва, бебокът започва здраво да рита. Бъдещото отроче на Криско причинява огромна болка на любимата му, писа "България Днес".

"Буйно е. Постоянно ме рита“, признава Цвети. За да е по-дълго с нея по време на бременността, Криско преустановява участията си. В разгара на сезона рапъра ще има по 10 изяви на месец.

Двойката от няколко седмици е в Слънчев бряг. Там Криско и Цвети ще прекарат почти цялото лято. Танцьорката не се пържи на огненото слънце, а се крие под хладна сянка и кракът й не стъпва извън нея.

Цвети е избрала да роди в реномирана пловдивска клиника. Двамата се доверяват на топспециалист, при когото красавицата ходи всеки месец на преглед.

# 866
  • Мнения: 2 182
Ивана се е свършила направо.
И аз не можах да я позная. Това е Николета след 2-3 години.

В оная тайна група в Инста, в която качват изцепките на нашите "звезди" са качили много гнусно клипче на бившата приятелка на Криско (онази Ася Кап..?!). В бар с някакъв, изкарала голите си силиконови топки и ги подмята и мачка.

# 867
  • Мнения: 47 899
Коя е тайната група...повече клюки от тук ли има?!

# 868
  • Мнения: 2 182
Ами няколко пъти се даваха линкове тук, но не се виждаше нищо, тъй като трябва да ги последваш преди това.
https://www.instagram.com/therealsfw2/ Това е. Клипчето е качено на стори.
Общо взето качват компроматни снимки (без фотошоп) на наши "знаменитости", както и разобличават разни дами, че предоставят платени  услуги.
Вчера примерно бяха постнали някакви клипчета на Сузанита и приятели с разни линии по масата пред тях.. ooooh!
Общо взето дъното.

# 869
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Как е възможно да си причиниш това? ooooh! ooooh! ooooh!Ивана,Е.Дюран и Теодора/дъщеря на Ивана„/
https://www.instagram.com/p/BzquHTzhyoP/
Не мога да повярвам,че жена на тази възраст,а даваше и индикации,че има разум,си е причинила това.

Коя е Ивана? Ивана, която пее "Шампанско и сълзи" ли?

Общи условия

Активация на акаунт