Звездни компромати - юли

  • 266 673
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 2 220
На снимката с Ивана средната жена изглежда най-добре. Трудно ми е да позная коя е дъщеря й, тя ли е в средата?
Тази с бретона е Есил Дюран. Ивана е вдясно, другата е дъщеря й.

# 886
  • Мнения: 11 505
Тези чалгаджийки добре, че си пишат с кого са на снимките иначе ник'ъв шанс да ги познае някой. Rolling Eyes

# 887
# 888
  • Мнения: 2 354
Не знаят къде да си похарчат парите ли?скучно ли им е? Страх ги да не останат по-назад от другите джофри?!
Всички звИзди обезобразени?!? Мода ,мода, ама чак толкова не вярвам!
Първо мислех, че са комплексирани!ама как пък все комплексираните стават звИзди? Значи не би трябвало да е това. уж!
Вече не ми е ясно!
Не че държа да ми става ясно


И аз умувах по тоз въпрос и стигнАх до извода, че е мания за величие. Да са по-по-най, по-велики от природата и най-красиви сред красивите. Сигурно пак има общо с комплексите, ама...

# 889
  • Мнения: 1 088
Към Батинкова:
Мила Тони, тези дни разбрах, че Бест е покорил Вихрен. Моля за снимка от върха с бебето, защото на снимки от маршрута в подножието за пенсионери и хижичката не вярвам! Искам от горе и да ми кажеш как издрапа по камънака с бебчо на гърдите.
Айде, чЕкам!

# 890
  • Стара Загора
  • Мнения: 427
SmileИ още един добър коментар за въпросната снимка!!
"Чудесно, но аз връх не виждам. Това е хижа Вихрен, а върхът е на около 1000 м над нея и с това екипче не ви виждам да сте стигнали до горе!"

# 891
  • Мнения: 1 088
Вие пък, не издавайте тайната, че и простосмъртните ходим по гората. Аз искам снимка от горе на госпожата. По икипчи с бебиту. Хайде Тони, забий ни в земята!

# 892
  • Мнения: 3 743
Тоца сериозно ли това е написала :
"Най-белият, най-синеокият и най-русокосият първороден син". 🙄 Добре, че не е в Щатите знаменитост, че щеше да извърчи с 200 за Перник.

# 893
  • Мнения: 30 965
Айде глиганите с анцузи, сметка и снимки търсят.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 894
  • Мнения: 1 088
Аз съм грациозна козичка с планинарски ботички, намират ми се и козлета, кърмени, качвани по върхари и чукари, свестен мъж, който снима по команда. Че  за това искам снимки 👨‍👩‍👧‍👦🤣🤣🤣
Другата принцеса- парцалена, Ирина-несъвършената.
https://www.instagram.com/p/BzkbttxDqJR/?igshid=1zarln4pz76p
Малкият е сладурко, майка му - възвишена както винаги.

# 895
  • Мнения: 1 129
Може ли снимката на Ирина да я качите по друг начин? Мен лично ме е блокнала и няма как да я видя. Grinning

# 896
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Ето я

# 897
  • софия
  • Мнения: 25 202
Може ли снимката на Ирина да я качите по друг начин? Мен лично ме е блокнала и няма как да я видя. Grinning
Скрит текст:
А сега признай ЗАЩО си блокирана лично Grin

# 898
  • Мнения: 1 129
Благодаря, дами! Хах, ами имах наглоста да лайкна един коментар, че трябва повече да чете, а не само да философства разни глупости. Нещо от този род беше и на следващия път като пуснахте линк към нейна снимка, опааа страницата не съществува. Grinning Grinning

# 899
  • Мнения: 9 556
Снимката е с цел реклама на споменатата козметика и се чудя ... не можели просто да напише пост, за това колко е хепи и красива с тази козметика? Защо задължително трябва да има деца, Маргарити и воловани? Joy

Общи условия

Активация на акаунт