Звездни компромати - юли

  • 267 012
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 915
  • Варна
  • Мнения: 10 551
За мен това е грозна жена.

# 916
  • Мнения: X
Леко грозна и много вулгарна,което не помага.

# 917
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Господи,  ако има нещо, с което ще запомня Батинкова, освен с грозните й нокти, то това е ужасната й сплескана коса с мазни корени и сухи краища. На пръстите на ръката ми се броят пътите, в които съм виждала Антония с направена коса. В 99% от случаите - косата е пусната и сплескана, а тя само допълнително я замазва като я премята непрестанно насам -натам.

# 918
  • Мнения: 1 090
Серина си я представих как след боксов мач се качва на ринга, награбва победителя, например Кубрат, натиска го и му изсмуква живота. Мощна жена, да си й в къщата.

# 919
  • София
  • Мнения: 386
Косата й била естествена. Защо така се виждат корените под русата боя, това към естествеността ли е? Цветът не ми изглежда натурален. А толкова дълга коса подхожда на много малко хора, на нея определно не й.

# 920
  • Мнения: 4 690
Е, трябва да и признаем на Тоцито, че умее да ползва прилагателни 😂😂😂

# 921
  • Мнения: 1 130
Серина е просто бррр.... такава й е структурата, но само като я видя в лице... толкова злобна ми изглежда. Не че не съм гледала някои от по-агресивните й изяви де.

Едно нещо не ми е ясно относно Тонка.. защо качва по 10 кадъра едва различаващи се от едно събитие?!!! Flushed

# 922
  • Мнения: 3 743
Е, трябва да и признаем на Тоцито, че умее да ползва прилагателни 😂😂😂

Прилагателни да, ама ѝ се губи пълният и кратък член. Няма пост в който да не ги е сгрешила. 😂

mad_bunny се опитва да отвлече темата от Тоца, не се поддавайте на манипулации, нека сме на център! 😁

# 923
  • Мнения: 9 694
Едно нещо не ми е ясно относно Тонка.. защо качва по 10 кадъра едва различаващи се от едно събитие?!!! Flushed
Ти само си мислиш, че са едва различаващи се 🙃
При нея всичко е по- и най-У-НИ-КАЛ-НО!

# 924
  • София
  • Мнения: 14 672
Серина си я представих как след боксов мач се качва на ринга, награбва победителя, например Кубрат, натиска го и му изсмуква живота. Мощна жена, да си й в къщата.
А мъжа й какъв е сладък. Как го харесА това  женище,  не знам.

Скрит текст:

# 925
  • Мнения: 18 498
Серина си я представих как след боксов мач се качва на ринга, награбва победителя, например Кубрат, натиска го и му изсмуква живота. Мощна жена, да си й в къщата.
А мъжа й какъв е сладък. Как го харесА това  женище,  не знам.

Скрит текст:

Тази снимка все едно е монтаж, направо нереално.

# 926
  • Мнения: X
Тази може да го изяде ако огладнее :Д

# 927
  • Мнения: 1 200
 Може да е някой меркантилник мъжлето на Серина. Той какъв е всъщност, какво работи?
А може и да е любов Gift Heart
Серина не я харесвам вобще, не заради външността й обаче...

# 928
  • Мнения: 1 090
Че тя по американските стандарти си е супер хот, че и заможна. Бионсе ако беше спортистка щеше да я слага в малкото си джобче. Раса и структура, няма как да избягаш ...

# 929
  • Мнения: 18 530
По улиците на Лондон съм виждала точно такива двойки. Мисля, че колкото и да е невероятно някои мъже си харесват такъв тип жени - това е.

Общи условия

Активация на акаунт