Звездни компромати - юли

  • 266 979
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 930
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Съпругът на Серина - Алексис Оханян, съосновател на социалната платформа Редит

# 931
  • Варна
  • Мнения: 1 197
Съпругът на Серина - Алексис Оханян, съосновател на социалната платформа Редит
Абе и той е заможен, не е заради пари.
Или по скоро пари при пари отиват

# 932
  • София
  • Мнения: 14 666
Изключително финансово красив е мъжът на Серина. Та, още по-голяма е мистерията с женитбата им. Любов ще да е.

# 933
  • Мнения: 11 541
Направо е страшна.

# 934
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 498
 Аз пък разбирам чистата Тоцина радост от "най-бялото" бебе.....особено ,ако се е страхувала да не е тъмнокожо.

# 935
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ако характерът /това, което е показала досега/ беше различен, както и цялостното и' поведение, честно казано външността и' не би ме впечатлила. Обаче при нея съчетанието просто е отблъскващо.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 22:26 от demmy.

# 936
  • софия
  • Мнения: 2 463
                    10 Юли
Nikola Tesla (1856-1943)
Скрит текст:
Ronnie James Dio (1942–2010)   Gift Heart
Скрит текст:
Fiona Shaw, 61
Скрит текст:
Gary Levox, 49
Скрит текст:
Sofia Vergara, 47
Скрит текст:
Adrian Grenier ,43
Скрит текст:
Chiwetel Ejiofor ,42
Скрит текст:
Jessica Simpson, 39
Скрит текст:
Thomas Ian Nicholas , 39
Скрит текст:
Harper Beckham, 8  /единственият член нафамилията ,който ми харесва/
Скрит текст:
Белослава ,45
Скрит текст:

# 937
  • Мнения: X
Лейди Гага пуска своя козметика?!
https://www.youtube.com/watch?v=SCM2lWePOnw
Тия другите ще фалират Grinning

# 938
  • Мнения: 11 541
Джесика Симпсън бременна ли е или наскоро е родила или просто му е изтървала края?

# 939
  • Мнения: 8 520
Джесика Симпсън бременна ли е или наскоро е родила или просто му е изтървала края?
Май беше бременна  до скоро

# 940
  • Мнения: 1 775
Офф, тая вашата любимка Тоцка е за психиатър. Не е добре жената.
Не знам мъжа й как я търпи. Страшно комплексирано и досадно същество.

# 941
  • Мнения: 12 979
Като видях по напред Кубрат, се се сетих - как се разви световната драма с мис Суши? На нашия взеха ли му правата? Плати ли и? Нищо не ми е попадало след първоначалната дандания.

# 942
  • Мнения: 18 429
Нищо не ѝ е плащал. Глобиха го 2 500$ и го накараха да ходи на курс за секс агресори. Сега предстои са му преразгледат случая и евентуално да му възстановят правата. Междувременно Сушито е изгонила тремьора му от организирана от нея пресконференция. А, да, и Кобрата ѝ се извини публично, сбъркал бил и призова феновете му да спрат да я обиждат.

# 943
  • Мнения: 13 082
Кака ви Мария Илиева 🙄 Ма нещо не мога да я позная на тия снимки. Много различна ми се видя. Поразтягала се е и тя май малко 😂
https://www.instagram.com/p/BziF2PZl4To/?igshid=ev4q2rj2jndo

# 944
  • Мнения: 12 979
Корайма или е свалила 15 кила от края на май до сега или се учила от Андреа как се правят хубави снимки:)
Иначе Мария я гледах на концерт, раздаде се, пя на живо, беше много усмихната и харизматична. Макар и не с такива тънки крачета, като на снимките горе. Но то не е и никак задължително, тя е певица, не манекен.
Голям зор да ги пипат тия снимки и да се правят на квито не са! Кому е нужно да живее в свят на измислени комплименти под снимки, на които и родната им майка няма ги познае 😂😂🤪🤪

Общи условия

Активация на акаунт