Звездни компромати - юли

  • 266 894
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 1 365
# 1 366
  • Мнения: 2 515
Малеее....По принцип харесвам и мъже, и жени със спортни натури, оформени и стегнати - такива, които си личат, че спортуват и супер много им се възхищавам (аз не съм от тях 😁).
Обаче, това Златкиното, ми идва ту мач.

# 1 367
  • Мнения: 9 616
Довечера ще има някакво събитие за деца в Бургас. Ще посрещат Нептун и внимание .... Златка Димитррова е обявена като ... Нептунеса. Joy Каквото и да значи това... съпруга на Нептун,  русалка... Не знам на кой велик ум му е хрумнало да покани Плеймейтка за аниматор на деца. И колко е закъсала тя, че да приеме... Или може би тя ще забавлява бащите... Joy

# 1 368
  • Мнения: 14 770
На мен Ирина на Брадлито ми е като ледена кралица. Няма спор,че е красива,но на мен не ми допада. Гага може да не е изящна красавица,но има живинка в нея,има талант,а и като човек не знаем каква е. Та и да са заедно с Брадли,не виждам нищо лошо.

# 1 369
  • Мнения: 31 112
Брадли май плува на отсрещния бряг, та не го виждам с Гага. С Ирина са имали сигурно договор. Тя си е по договорите.

# 1 370
  • Мнения: 9 669
Мутра - Мутреса
Нептун - Нептунеса
Simple Simple Smile

# 1 371
  • Мнения: 1 803
Златка Димитрова откакто мина на препарати съвсем се загрози. Лошото е, че тя е човек на крайностите и сега не се усеща, че е зле.
А в Бургас явно имат недостиг на инфлуенсъри и Златка я използват за всичко - рекламира заведение за хранене ( при условие че не вкусва пица), рекламират я студия за грижа за лицето, а нейното е трагично наживо - пъпчасало, повяхнало, с три метра мигли пред нея. За дрехите и добавките е окз

# 1 372
  • Мнения: 2 751
Нептун и Нептунеса ми напомня за хамстер и хамстерица, както се бъзикахме едно време. Всъщност звучи по-близо до метреса, ама тва щото съм злобна днес.

# 1 373
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Брадли май плува на отсрещния бряг, та не го виждам с Гага. С Ирина са имали сигурно договор. Тя си е по договорите.
И аз така мисля.

# 1 374
# 1 375
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Кога се ожени, кога се разведе? Хубава работа, ама циганска! То не бяха счупени ръце, арести, съдебни зали, бий ме- обичам те!

# 1 376
  • Мнения: 12 962
Софка е глупавка, но много добронамерена и е лишена от злоба. Тя беше една от малкото, която откликна на молбата ми да сподели зов за помощ за детенце. Писах и веднага отговори.
Добро сърце носи.
За съжаление мъжете около нея се възползват от наивността и. Тоя Гринго гаранция не си е тръгнал с празни ръце.
А тя му плащаше адвокати и какво ли още не, като го бяха окошарили.
Ненавиждам мухльовци , които посягат на жени! Бий се с мъже, бе нещастник, като си толкова ербап! 🤬🤬🤬

Златка както и Сидеровата са се превърнали в зле направени травестити. Много харесвам спортни фигури, но не и мъжествени жени.

Последна редакция: нд, 14 юли 2019, 19:09 от JACKLIN*

# 1 377
  • София
  • Мнения: 14 637
Ех, тая Софка, няма късмет с мъжете. Изглежда добър човек, явно и доста наивен.

# 1 378
  • Мнения: 8 758
За добре тренирано тяло- харесвам тип Лияна .

# 1 379
  • Мнения: 1 803
Лияна е лекоатлетка и това тяло не може да се постигне с блъскане във фитнеса, нито с хормон . На Лияна мускулите са удължени и правени в правилната възраст с постоянство.
А сега всичките решили да стават спортни натури и ако може в рамките на година.

Общи условия

Активация на акаунт