Звездни компромати - юли

  • 266 927
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Viena
  • Мнения: 3 579
Все едно Елза Парини, с френското "р" на Мара. 😂

# 1 471
  • Мнения: 39 240
На живо наподобяваше на руса Кичка Бодурова.

# 1 472
  • Мнения: 3 743
А пуснете снимка де, като някаква групичка дето си шушука тайно пред всички сте, 3ти клас голямото междучасие. 😝

# 1 473
  • Viena
  • Мнения: 3 579
Ето я!!!

# 1 474
  • Мнения: 8 757
Това травестит ли е ?

# 1 475
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Трябва да се гледа,на този кадър не е в цялата си прелест,а и говорът трябва да се чуе

# 1 476
  • Мнения: 8 757
Демек мутирал травестит??

# 1 477
  • Мнения: 9 669
Трябва да се гледа,на този кадър не е в цялата си прелест,а и говорът трябва да се чуе
На мен лично снимката ми е достатъчна и нищо повече не ми трябва. Ще си го спестя тоя шок и ужас в понеделник сутрин.

# 1 478
  • Мнения: 2 199
Това травестит ли е ?
😂😂😂точно! То и инстаграма и (защо си го причиних) една не замазана снимка няма, лицето замазала, а колената оставила. Кой ги следи тези хора? Сериозно питам.

# 1 479
  • Мнения: 3 743
Тя май е и наборка на Кичка, аз реших че някоя новоизлюпена. Ще я пусна като ги качат в yt после, добре че го има този вариант, че цяло предаване абсурд да си причиня.

На мен лично снимката ми е достатъчна и нищо повече не ми трябва. Ще си го спестя тоя шок и ужас в понеделник сутрин.

Що бе? Е на т'ва му викам аз ударно събуждане и почване на седмицата. После ще те държи до петък свежа като краставичка. 😆

# 1 480
  • Мнения: 2 796
Малии, това русо недоразумение каква лапа извади...😬

# 1 481
  • Мнения: 8 757
Тя май е и наборка на Кичка, аз реших че някоя новоизлюпена. Ще я пусна като ги качат в yt после, добре че го има този вариант, че цяло предаване абсурд да си причиня.

На мен лично снимката ми е достатъчна и нищо повече не ми трябва. Ще си го спестя тоя шок и ужас в понеделник сутрин.

Що бе? Е на т'ва му викам аз ударно събуждане и почване на седмицата. После ще те държи до петък свежа като краставичка. 😆

По-скоро като ''свежа'' кисела краставичка от Събуей.

# 1 482
  • Мнения: 3 743
Не е за хора със слаби сърца!
Скрит текст:
Сашка Васева circa '92


Грим ли бе да го опишеш?



С холивудски величия


И разбира се с родни такива


Аз по-лошо качество снимки не съм виждала, че и на страница следвана от 1.2мил 😳

# 1 483
  • Sofia
  • Мнения: 567
Какво си е причинило туй на усмивката:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1357750137712524&set … ype=3&theater

Поне като се пляскат, да вземат да изкарат един кур(с) по фотошоп.

# 1 484
  • Мнения: X
С какво е известна? Българка ли е? Не съм гледала Г0ла днес.

Общи условия

Активация на акаунт