Звездни компромати - юли

  • 266 929
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 1 515
  • София
  • Мнения: 12 366
Предаването нали ще го снимат сега, през лятото. Предполагам, че детето е с нея и ще си изкара цяло лято на морето при майка си.

# 1 516
  • Мнения: 9 483
Разбира се, че детето има нужда от майка си, но са рядкост жените, които могат да си позволят да стоят вкъщи и да не работят, ако са останали вдовици или отглеждат децата си сами по друга причина.
То и при работещ мъж е трудно с една заплата, какво остава пък за сама жена, когато всички разходи чакат нея.

# 1 517
  • Мнения: 13 082
Кои точно сериали, халтури и не знам кво си обиколи жената? Нещо нямам такъв спомен. А дори и да е обикаляла няма лошо, пари взема. Кой да ги храни, нея и детето ѝ?

# 1 518
  • Мнения: 3 623
Алекс е сладурана, нека си работи жената, все пак София не е пеленаче, а ученичка!
Талантлива е, умна, а онази Ива Екимова като ги заръси едни бисери! Много ме дразни Екимовата, за съжаление и щерка и яко ми е противна!

# 1 519
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
За мен предаването на Гала и гостите и са обида към българската жена . И това го казвам съвсем сериозно.
Защо? Интереса клати феса казват.. Тук се обсъждат само такъв тип жени /с леки изкл./, та и нейното предаване е като огледало на това, от което хората се интересуват. Уж плюем тази такава, онази онакава, ама всеки втори пост тук е за някой пореден парцал, сори, вип. Ако бяхме толкова обидени, нямаше да им навъртаме трафик.

# 1 520
  • Мнения: 1 925
Предпочитам десет бебета да ми реват на главата, от колкото да си пусна На Кафе. Веднъж вървеше за фон, ехеее то направо все едно слушам репортаж с ревящи цигани един през друг, да не им събарят къщите Grinning

# 1 521
# 1 522
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Отврат ми е Гала и предаването и.

# 1 523
  • Мнения: 1 803
За мен предаването на Гала и гостите и са обида към българската жена . И това го казвам съвсем сериозно.
Защо? Интереса клати феса казват.. Тук се обсъждат само такъв тип жени /с леки изкл./, та и нейното предаване е като огледало на това, от което хората се интересуват. Уж плюем тази такава, онази онакава, ама всеки втори пост тук е за някой пореден парцал, сори, вип. Ако бяхме толкова обидени, нямаше да им навъртаме трафик.
В този форум има безброй много други теми, които правят трафик. Обидно е, че смятат българските жени за елементарни махленки клюкарки, защото те предлагат точно този тип предаване.

# 1 524
  • Мнения: 1 775
Гала и отбора творят за домакините и пенсионерките, то други няма как да ги гледат. Надявам се в най-скоро време да й спрат безсмисленото предаване и да освободят време за нещо друго.
Дори и повторение на сериали е по-добър вариант.
Като гледам и предаването на Слави още си стои. Кога щяха да го спират?

# 1 525
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
До края на юли е Славчо.

# 1 526
  • Мнения: 9 669
Джоли по ''копчета'':

Скрит текст:

# 1 527
  • Мнения: 9 865
Тя вечно тъй си ходи, мен не ми пречи, ама са малко разногледи.

# 1 528
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Ами не я гледайте Гала като не я харесвате. Аз я харесвам и гледам и нито съм пенсионерка нито съм домакиня. Обаче хем уж не я гледате , хем коментирате какво станало в предаването.

# 1 529
  • Мнения: 1 803
Разбира се, че е така.
Не гледам Гала,нито репортерките и без образование.

Общи условия

Активация на акаунт