Звездни компромати - юли

  • 267 004
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 4 717
Аз пък съм останала с впечатление, че Станкулова е омъжена, даже май тайна сватба нещо ми се върти. Може и да се бъркам тотално.
Майка й, принципната, как я е оставила да роди дете без да има брак... заболя ме...

# 1 771
  • Мнения: 5 435
Извинете коя беше Катрин Вачева? Да се види тя колко е естествена и красива , пък тогава да говори за другите! Ненавиждам хора, които кълнат.
Момичета, дали наистина Андрея има проблем или го прави ей така за спорта. Има активн, които просто обичат фотошопа, също и да показват дрехите си, почивки и тн само и само да се прехласват хората по тях.
Отивам да чета за Бекер.

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 06:59 от zveti81

# 1 772
  • софия
  • Мнения: 25 447
Не знам кой е набедил Катрин Вачева за хубава. Как не се скрие? Нейната леля развяваше мръсното бельо в "Съдебен спор", че е обрала баба си. Хем грозна със самочувствие, хем крадла, поведение типично за определен етнос.

# 1 773
  • Мнения: 3 411
Една много хубава статия за любовната история на Чарлз и Камила.
https://eva.bg/article/36854-Kamilagei-t-i-britanskata-korona?page=1

# 1 774
  • Мнения: 9 484
Катрин не само, че не е хубава, ами е откровено грозна и страшна.

За Никол преди време се коментираше, че стягат огромна сватба, но после се оказа бременна и явно я отмениха.
Иначе може просто да са сключили брак, но да не се разгласява, като гледам не й дават нищо да коментира за приятеля й.

# 1 775
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
Ръцете на Чарлз са ужасни. Дано не е нещо свързано с болест, но изглеждат червени и подути.

# 1 776
  • София
  • Мнения: 12 396
Роби Уилямс и съпруга
Скрит текст:
Крис Х. и Елза Патаки
Скрит текст:
Клаудия Шифър
Скрит текст:
Бела Хадид
Скрит текст:
Линдзи Лоан
Скрит текст:
Емили Р.
Скрит текст:
Мат Дилън
Скрит текст:
София Вергара
Скрит текст:
Ема Робъртс
Скрит текст:
Ирина Шейк
Скрит текст:
Синът на Лиз Хърли (оф)
Скрит текст:
Натали Портмън
Скрит текст:
Тайра Банкс
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 09:33 от The only one

# 1 777
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Кралското семейство на Холандия на разходка в Ню Йорк. Много харесвам Максима, страшно лъчезарна жена. Като гледам са пазарували в Гап и Сефора Simple Smile
Скрит текст:

# 1 778
  • Мнения: 2 254
Завидях му на косата на Хърли младши. Мат Дилън и той е от вампирите, ако снимката е акуална!

# 1 779
  • Мнения: 787
Уплах получих при отварянето на снимката с Роби Уилямс и съпруга,тцтц какво си е причинила тази жена.

# 1 780
  • Мнения: 39 309
Лиз какво ще го прави тоя син?

# 1 781
  • Мнения: 9 652
Лиз Хърли беше една от първите, които започнаха да обличат синчето в момичешки дрехи. Помня, че като дете го ползваше за реклама на момИчешки бански. 👙 Rolling Eyes

# 1 782
  • Мнения: 1 160
София Вергара и тя се е правила нещо.

# 1 783
  • Мнения: 24 327
Станкулова
Майка й, принципната, как я е оставила да роди дете без да има брак...
О, този татко за детето и не е за изпускане. А и Никол вече е на 30. Гледат Зейнеб как не може да докопа богатия наследник и се учат  Wink

# 1 784
  • Мнения: 9 521
Лиз Хърли беше една от първите, които започнаха да обличат синчето в момичешки дрехи. Помня, че като дете го ползваше за реклама на момИчешки бански. 👙 Rolling Eyes

Нещо нечистоплътно има в тази жена и връзката ѝ със сина.

Общи условия

Активация на акаунт