Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 715
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 90
Благодаря пак Wink Нова съм и за това си питам Simple Smile

# 751
  • Мнения: 2 579
chockolina, от къде я взе? И аз си ходя с една капачка и не знам къде има останали.
Аз взех от Май маркет до Санита в Младост и Аспарухово

# 752
  • Варна
  • Мнения: 11 340
RosMar, от един магазин СиДи, в Аксаково. Имаха поне още 10-тина, защото ми дадоха да си избера.

# 753
  • Мнения: 6 023
Всички ли, които спечелиха от Загорка получихте имейли? Има имена като на ММ, но не знам дали наистина е той или е съвпадение на имената. Няма получен имейл.

# 754
# 755
  • Мнения: 576
Всички ли, които спечелиха от Загорка получихте имейли? Има имена като на ММ, но не знам дали наистина е той или е съвпадение на имената. Няма получен имейл.

Аз им писах, понеже има име като моето, но нямам имейл и казаха, че вчера са изпратени имейли на всички печеливши.

# 756
  • Мнения: 982
Кой куриер ще носи Калиакра? Другата седмица няма да съм на адреса Blush

# 757
  • Мнения: 642
Кой куриер ще носи Калиакра? Другата седмица няма да съм на адреса Blush

Най вероятно  Лео експрес

# 758
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Подсещам за търкане в приложението на Теленор. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 759
  • Мнения: 6 202
За всяка бележка имам имейл за потвърждение.Проверете си данните или звъннете на телефона за информация.

# 760
  • Мнения: X
То май ставаше въпрос за другата игра, с награди чорапи, шапки и тениски. Само първият път ми прати потвърдителен имейл, след това не праща. Но при самото участие изписва, че сте се включили успешно. Така че не се притеснявайте, участвате.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 18:11 от Анонимен

# 761
  • Мнения: 1 932
Да, става въпрос за играта на Lidl Challenge. Тя е само с гласуване.
Тази с касовите бележки е друга.

# 762
  • София
  • Мнения: 3 006
От Понеделник
http://mystellaartois.bg/promo/

# 763
  • София
  • Мнения: 13 126
Вчера аз писах, че нищо не се случва и беше точно за играта с регистрацията на бележки над 33 лв. за екскурзиите. Хубаво, че ви писах и ми казахте, че има потвърждение. Регистрирах я наново през Гугъл Хром и стана. Жалко, че при предишните игри с бележки на практика не съм участвала, А специално добавях стоки, за да стане участващата сума и много се надявах.  Sad

# 764
  • Мнения: 1 918
Не може ли да ги регистрираш наново старите бележки ?

Общи условия

Активация на акаунт