Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 125
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 14 715
За Лидл не знам,но за Кауфланд не са ми искали бележка за същия ваучер.

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Купата с прибори от Симплито спечелена на 11.06.

# 167
  • Мнения: 95
Моята купа е от 6.6., но няма ни вест, ни кост от нея.

# 168
  • Мнения: 1 958
Моята е от 10-ти. Ще дойдат.

# 169
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Сега ми изписа симплито, че съм спечелила, не съм видяла по-рано. Значи направих си експеримент, пак в 17 вчера регнах кода последния от трите и купих билет за дъската Simple Smile


Моята е от 2.06, а солниците от 21.06

# 170
  • Мнения: 36 196
Бях забравила за колонките от Кит Кат.. Значи, тези дни чакам колонките и нещата от Симпли... Сигурно пак ще ми звънят точно по обяд...

# 171
  • Мнения: 2 682
Получих си днес тениската от Орео от 14.04. Добре изглежда и наистина са умалени. Размер М ми е точно, а по принцип нося С.
Вече нищо не чакам, освен да спечеля някоя почивка/екскурзия, че имам нужда. 😂

# 172
  • Мнения: 110
На Симпли снощи към 20 часа регистрирах двата кода и купих билет. Не знам има ли значение. За солниците и купата по спомени сутрин съм регистрирала и купувал билети.

# 173
  • Мнения: 1 775
За Лидл не знам,но за Кауфланд не са ми искали бележка за същия ваучер.

В анкетата на Кауфланд не се регистрираха бележки, а в Лидл се регистрират, за да може да участваш.
Може и да искат същата, с която печелиш.

# 174
  • Мнения: 500
Оф, спечелила съм ваучер за 20 лв от " оцени своя филиал" на Лидл.Обаче не мога да намеря кас бележка от юни.Имам  една от май.
Някой може ли да ми даде линк към правилата? Каквато и да бележка разбрах.Имам една, но от Лидл до майка,(не е същия филиал), не знам дали ще ми свърши работа. Егаси!

Искат каквато и да е бележка за юни.

# 175
  • Мнения: 268
3 регистрирани кода в Симплито- купа и солнички😍 доволна съм,остана само дъска

# 176
  • Мнения: 6 528
Пуснали са някакъв бонус в НЛ за монополи live

# 177
  • Мнения: 2 124
Здравейте, искам да попитам от къде в Пловдив мога да си взема гривничката от Кока Кола. Сега видях, че кенчето ми е печелившо.
В Лекси и Триумф имаше гривнички.Преди 2 седмици от Триумф(мол Марково тепе)си взех 2.😊

# 178
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Ами ще видим.Говорих с Лидл , нямало проблем че не я пазя.Пратих им една от май, че я пазя заради гаранция на уред.
Даже не помня че съм играла..ето че и на мен се случи да затрия бележка:)

# 179
  • Мнения: 478
Преди повече от седмица попълних анкета на Талк панела за перилни препарати, но така и не ми добавиха точки. Писах им, но отговор нямам. Някой попълвал ли е тази анкета и получи ли точки?

Общи условия

Активация на акаунт