Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 112
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 180
# 181
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Пуснали са някакъв бонус в НЛ за монополи live
Иска залог за 10 лв.

# 182
  • Мнения: 11 701
Имам спомен, ме попълвах, но не следя за точките, а май трябва.
По име в попълнените нямам такава, но има няколко с номера.
От днес имах анкета, но запецна в средата и не ми отчиташе отговорите. Все нещо грешно и непопълнено ми даваше.

# 183
  • Мнения: 1 772
Аз днес имах анкета на My Optis и малко преди да я завърша ми даваше някаква грешка и не успях да я приключа.

# 184
  • София
  • Мнения: 3 046
Аз днес имах анкета на My Optis и малко преди да я завърша ми даваше някаква грешка и не успях да я приключа.
същото! За алкохолни напитки нещо беше, дава непопълнен отговор и не ще да продължи, беше към 90%

# 185
  • Мнения: 298
И при мен така с анкетата!

# 186
  • Мнения: 14 715
Аз снощи имах в Оптис,на единия въпрос някак се застъпваха отговорите и се наслагваха един върху друг,за това нямаше как да отговоря,затворих я,че се ядосах. И без това беше за невероятните 12 точки! 🤣

# 187
  • Мнения: X
На MyOptis още снощи попълвах анкетата им два пъти, накрая се ядосах и им писах. Стига до 99%, после връща до 92 % и не може да се попълни. Сутринта получавам имейл, че работят по отстраняване на проблема и знаят за него. Поне да спрат анкетата, да си оправят проблема и пак да я пуснат.

# 188
  • Мнения: 6 528
Аз днес имах анкета на My Optis и малко преди да я завърша ми даваше някаква грешка и не успях да я приключа.

Аз попълвах на толк панела и накрая нищо не ми даде

# 189
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
И аз имах проблем с  My Optis вчера.Не се сетих да пробверя дали има добавени точки.

# 190
  • Мнения: 1 775
И при мен така вчера с Май Оптис. Към края 100 пъти ми дава задължителен отговор на нещо, а всичко беше попълнено, но съм инат и няколко пъти пак натисках различните отговори и накрая стана. Даде ми точките.  Smile

# 191
  • София
  • Мнения: 9 850
Кока Кола ми добавиха специалния код, след като им писах и пратих снимка на капачката и етикета от бутилката.

# 192
  • Мнения: 2 062
И аз вчера така с My Optis. Даже тръгнах тук да питам, но никой не беше писал за това и се отказах. Накрая май дадох  повече отговори на Фейсбук, Ютюб, Инстаграм и най-накрая ми го прие и завърших.

# 193
  • Мнения: 10
здр този номер да знаете   +35924485297  немога да  позваня

# 194
  • Мнения: 1 110
здр този номер да знаете   +35924485297  немога да  позваня
От Кока кола.

Общи условия

Активация на акаунт