Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 117
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 528
Втора анкета на Оптис ми заби - вчерашната, и днес за бързи кредити. Аман от тях.


И на мен така

# 226
  • Мнения: 389
Днес интайм, ми донесли солничките, страхотни са уж 2 месеца а за 2 седмици дойдоха

# 227
  • Мнения: 1 775
Като фигурки за шах са ми. Smile Ще се пробвам за купа и дъска скоро.

# 228
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Имам спомен, ме попълвах, но не следя за точките, а май трябва.
По име в попълнените нямам такава, но има няколко с номера.
От днес имах анкета, но запецна в средата и не ми отчиташе отговорите. Все нещо грешно и непопълнено ми даваше.
и на мен и в крайна сметка искаше да маркирам всички опции и се оправи

Същото и с оптиса. Снощи късно ми ги пуснаха и двете

# 229
  • София
  • Мнения: 13 045
Ами ще видим.Говорих с Лидл , нямало проблем че не я пазя.Пратих им една от май, че я пазя заради гаранция на уред.
Даже не помня че съм играла..ето че и на мен се случи да затрия бележка:)
Разбирам, че е разрешен проблема, нали? Защото попълването на анкетите е анонимно и може да се изпрати всяка една юнска регистрирана бележка. Можех да ти снимам една от моите.  Wink

# 230
  • Мнения: 993
Миналия месец заявих ваучер от My optic.До колкото разбрах ги изпращат с Еконт в началото на следващия месец.Дали ще ми пратят СМС от Еконт ,защото нали уж вече не го правили ? И дали наистна ще го пратят скоро?

# 231
  • Мнения: 1 770
Днес интайм, ми донесли солничките, страхотни са уж 2 месеца а за 2 седмици дойдоха

ехе много са хубави, аз яакам купата първо тогава солниците...и двете ли са с мелнички или само едната, искам солницата да я използвам за морска сол, ако има мелничка.

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Здравейте и честита сладурска тема на всички Heartpulse много слънчеви и морски приключения с положително емоции да ви донесе, освен наградките Ribbon
Искам да ви попитам Симплито по кое време теглят наградите ? Balloon

# 233
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Ами ще видим.Говорих с Лидл , нямало проблем че не я пазя.Пратих им една от май, че я пазя заради гаранция на уред.
Даже не помня че съм играла..ето че и на мен се случи да затрия бележка:)
Разбирам, че е разрешен проблема, нали? Защото попълването на анкетите е анонимно и може да се изпрати всяка една юнска регистрирана бележка. Можех да ти снимам една от моите.  Wink
Чакам обратен мейл ..Благодаря.Намерих юнска( от майка), ако майската не им харесва.

# 234
  • Мнения: 4 496
Миналия месец заявих ваучер от My optic.До колкото разбрах ги изпращат с Еконт в началото на следващия месец.Дали ще ми пратят СМС от Еконт ,защото нали уж вече не го правили ? И дали наистна ще го пратят скоро?
От Май Оптис ще ти изпратят мейл, а ако имаш регистрация в Еконт и те ще ти изпратят мейл.

# 235
  • Мнения: 1 884
Здравейте и честита сладурска тема на всички Heartpulse много слънчеви и морски приключения с положително емоции да ви донесе, освен наградките Ribbon
Искам да ви попитам Симплито по кое време теглят наградите ? Balloon
Вече има списък с победители от вчера. В 5.30 вече беше публикуван.

# 236
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 170
Момичета, спешно😏😁 Пазарувам в момента и намерих неща за доста игри. Та питам Ройс може ли две опаковки на една бележка? Там се натрупваха пари, нали? За колелото? Че касиерката ще ме изхвърли... Взех Хипер, две Марети, ройс...😚

# 237
  • Мнения: 2 591
На Ройс може ли да се провери колко сме натрупали,или сами трябва да си помним?

# 238
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 170
Аз дори сайта им не отворих с играта, дава ми грешка. Затова питах тук🤔

# 239
  • Мнения: 2 591
Аз дори сайта им не отворих с играта, дава ми грешка. Затова питах тук🤔
Пробвай от тук
https://www.rois.bg/igra-summer2019

Общи условия

Активация на акаунт