Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 814
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 14 072
Днес ми се обадиха от кОлата. Питаха ме дали аз или член от семейството има връзка с фирмата, както и да потвърдя адреса.
Регистрирах една бележка за Престиж и съм забравила за играта. А раниците ми харесват доста.

# 271
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 814
Спечелена награда от Старопрамен спечелена 06.05 от фейсбук днес благополучно я получих.Явно са много бавни.
Кой куриер ги доставя?

# 272
  • Мнения: 11 735
В Май Маркет Веста, Възраждане, има от гривнте на кока-кола.

# 273
  • Мнения: 667
Спечелена награда от Старопрамен спечелена 06.05 от фейсбук днес благополучно я получих.Явно са много бавни.
Кой куриер ги доставя?
Тип топ

# 274
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Хора, каква е тази търканка за басейни интекс?
Нямам време и пропускам много игри дори да имам желание.
Намазах всичко от симпли-ту, ама кой знае кога онези от "на време" ще ми ги сипят.
Рейзъра взе да се скапва и ще играя за слушалки във фюзтий, ако намеря, разбира се промо бутилки.
Друго май не ме влече..

# 275
# 276
  • Мнения: 1 808
Комсед вчера са писали във ФБ, че всички предметни награди са се паднали, има някои, които не са заявени. Останали са само талони за отстъпка.
https://m.facebook.com/comsed.net/photos/a.519800058140767/22924 … 6&ref=m_notif

# 277
  • Мнения: 6 529
Днес ходих в аптека Субра за мострите на Ла Рош. Момичето каза, че са обвързани с покупка. В Санита ги даваха свободно, но бяха свършили. Кого да уведомя за некоректността? Има ли телефон?

# 278
  • Мнения: 1 918
Бахти кретените в тая аптека. Аз не бих стъпила там повече. Ние да не сме малоумни и да нямаме достъп до интернет ??

# 279
  • Мнения: 6 529
Може ли линк към промоцията , за да се обадя на организаторите?

# 280
  • Мнения: 6 695
Може ли линк към промоцията , за да се обадя на организаторите?


# 281
  • Мнения: 1 970
Ето страницата им във фейсбук, където има други такива оплаквания под публикацията относно мострените комплекти и коментари от Ла Рош: https://web.facebook.com/larocheposaybulgaria/

# 282
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Благодаря ви, момичета!

Относно мострите на ла рош позе- не във всички обичайни аптеки са заредени по Варна. В санита срещу ЦП имаше днес. Даже сварих да пратя 2 към другият край на страната.

# 283
  • Мнения: 6 695
И други хора се оплакват, че в Санита мострите са обвързани с покупка...
Аз ще им пиша на Ла рош да се оплача.

# 284
  • София
  • Мнения: 3 007
Тези дни от толкова сладко и си мислех, че ми липсва игра на Капи, миналата година имаха една не помня май или юни беше, а после и септември. Имаха хубави награди.

Общи условия

Активация на акаунт