Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 750
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 11 726
Това с кутиите го видях във верига магазини Томи. Купих си 2 безалкохолни, питах на касата за скреч карти - ами нямало. Тя много отдавна била свършила играта. А помня, че някой сподели за Томи в Каварна, че имало.
Очаквах го, де!

За варненци, йогурт Олимпус има в Май Маркет на промо 1,29 лв за 2% и 10%. Още няколко дни е на брошура.
Дококото разбирам, ако регистрирам 5 опаковки, то участвам само за екскурзия и директно отпадам за малките награди. За сефте мислех да играя за чадър, че майка ми иска. Ама ще видим. Ще реша дали за малка или голяма награда да се пробвам. Около големите награди, с този ваучер за 790 лв, нещо ми е много неясно. Какво включва изобщо тази сума никъде не е упоменато...

# 331
  • Мнения: 1 775
При нас в магазина до колите има стикер и пише от не помня кой юни до 16-ти юли май беше.

# 332
  • София
  • Мнения: 930
Понякога купувам нещо със скреч карти, но обикновено "опитай пак". Днес си купих боя за коса Палете и спечелих тениска. И аз се учудих и продавачката се учуди.
Скрит текст:
Те от Палете трябва да ми подарят не тениска, а цял костюм, защото от 15 години ползвам тяхната боя Grinning

# 333
  • Мнения: 2 579
Това с кутиите го видях във верига магазини Томи. Купих си 2 безалкохолни, питах на касата за скреч карти - ами нямало. Тя много отдавна била свършила играта. А помня, че някой сподели за Томи в Каварна, че имало.
Очаквах го, де!

За варненци, йогурт Олимпус има в Май Маркет на промо 1,29 лв за 2% и 10%. Още няколко дни е на брошура.
Дококото разбирам, ако регистрирам 5 опаковки, то участвам само за екскурзия и директно отпадам за малките награди. За сефте мислех да играя за чадър, че майка ми иска. Ама ще видим. Ще реша дали за малка или голяма награда да се пробвам. Около големите награди, с този ваучер за 790 лв, нещо ми е много неясно. Какво включва изобщо тази сума никъде не е упоменато...
В Макао  на сп. Христо Ботев- Варна  има кола със златни капачки за симпли и при два бтоя от 1 л, 1.5 л и 2 л различни комбинации се тегли скреч карта за кутиите. Тази вечер ги видях.

# 334
  • София
  • Мнения: 3 006
Въпрос към пушачите. Миналата година лятото имаше промоция при покупка на две кутии цигари (Дънхил май бяха) даваха метална запалка. Има ли сега някаква такава промоция, на някоя марка цигари? Аз не пуша, но майка ми пуши и ще се зарадва на хубава запалка.

# 335
  • Мнения: 1 379
За играта на Олимпус, с 5 регистрирани кода играеш и за малките награди, а не само за голямата, поне така помня, че беше в правилата, когато ги четох.

# 336
  • Мнения: 525
Въпрос към пушачите. Миналата година лятото имаше промоция при покупка на две кутии цигари (Дънхил май бяха) даваха метална запалка. Има ли сега някаква такава промоция, на някоя марка цигари? Аз не пуша, но майка ми пуши и ще се зарадва на хубава запалка.
Има... На новата Ева вече Вог, при покупка на една кутия даваха метална запалка

# 337
  • Мнения: 10 874
Благодаря за новата тема! Heart
Много късмет на всички пишещи! Flowers Four Leaf Clover

Аз си получих солницата и пиперницата от играта на Кока-Кола и ми харесват много: Heart Eyes
Скрит текст:

И спечелих промо пакет за кино: Heart Eyes
Скрит текст:

Включих се в играта на Милка и в тази на брускети Марети.

# 338
  • Мнения: 11 726
За играта на Олимпус, с 5 регистрирани кода играеш и за малките награди, а не само за голямата, поне така помня, че беше в правилата, когато ги четох.
И аз ги четох и ги разбрах по друг начин. От 1 до 4 кода участват за малките награди, 5 кода за големите награди, като не пише, че тези с 5 кода участват и за малки награди.

# 339
  • Мнения: 1 379
За играта на Олимпус, с 5 регистрирани кода играеш и за малките награди, а не само за голямата, поне така помня, че беше в правилата, когато ги четох.
И аз ги четох и ги разбрах по друг начин. От 1 до 4 кода участват за малките награди, 5 кода за големите награди, като не пише, че тези с 5 кода участват и за малки награди.


Може и така да е,аз се надявам на почивка като цяло.

# 340
  • Мнения: 11 726
Хубава е наградата, да, само тия 790 лв ваучер за 2-ма за почивка, без нищо друго написано относно почивката, са ми неясни. То че няма да стигнат за 2-ма ми е ясно, ама поне нещо описано за тая почивка да имаше, какво включва.

# 341
  • Мнения: 1 379

Ето тук съм чела правилата аз, затова мисля, че се играе и за малките награди.

# 342
  • Мнения: 6 202
В билата са на промоция колите,снощи взех 2 и от раз спечелих солницата комплекта 😊.Не мога да се нарадвам,наистина е зарибявка и тръпка да печелиш награди 😁.Довечера пак ще ходим,че искам и дъска 😁

# 343
  • Мнения: 416
Активна е играта на Теленор. Спечелих 500 mb.

# 344
  • Мнения: 3 122
И аз да се похваля.Спечелих и трите награди на колата😊.Сега се чудя да играя ли за приключението?А,и да ви питам,заедно ли ги носят или по отделно?Така де,на тях им е по-лесно да посетят един адрес веднъж.

Общи условия

Активация на акаунт