Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 835
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 375
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Без интервал въведи всички цифри. Не приема интервали на номера

# 376
  • Мнения: 576
Да се похваля и аз с чанта от Syoss

# 377
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Месец на ваучери ми е.Днес ми звъннаха от ff ,ваучер за 30 лв., от оценкз на филиал. Доволна:)

# 378
  • Мнения: X
И Vivacom раздават безплатни мегабайти ако се изтегли тяхното приложение:
https://www.vivacom.bg/bg/my-vivacom-app?fbclid=IwAR3wwEIhcmS1QF … VHecKWbNaQYZ9Q_ig

# 379
  • Мнения: 14 072
Донесоха ми тениската от Орео. Нямам спомен какъв размер съм поръчала, но трябваше да е за големия син. Обаче ще стане на баща му. Но няма значение, хубава е тениската, от добра материя. Очаквах бяла, но бях приятно изненадана, че е сива.

# 380
  • София
  • Мнения: 515
Направих поръчка в стор.бг и за Бочко и за Syoss, завършва на 4, но никъде не пише дали печеля чанта, нито за едното, нито за другото.

# 381
  • София
  • Мнения: 3 008
Направих поръчка в стор.бг и за Бочко и за Syoss, завършва на 4, но никъде не пише дали печеля чанта, нито за едното, нито за другото.
Според правилата печелиш на Syoss, за Бочко незнам не съм чела условията.

# 382
  • Мнения: X

аз попитах и ми отговориха

# 383
  • Мнения: 353
Готово! В Милка регистрирах бележка, благодаря на Ма ко за отговора! И в стор.бг, направих поръчка на един шомпоан за ММ, поръчката ми завършва на 4, значи си имам раница ( да се надяваме де)!!! Май е доста щедро раздаването им, като гледам!

# 384
  • Мнения: X
Готово! В Милка регистрирах бележка, благодаря на Ма ко за отговора! И в стор.бг, направих поръчка на един шомпоан за ММ, поръчката ми завършва на 4, значи си имам раница ( да се надяваме де)!!! Май е доста щедро раздаването им, като гледам!
ох дано и аз чакам да дойде и ще я снимам ,че имам нужда от нея

# 385
  • Мнения: 2 182
Значи само аз съм невероятен карък.
Не купувам никакви продукти само заради игрите и промоциите, но следя темата и ако случайно купувам някой продукт редовно и има игра се включвам. Ами пълна греда.
От 5 кода на кока кола - нищо! Ни купа, ни солници.
Единственото нещо, което съм печелила през живота ми е един ваучер за 50лв. от Кауфланд преди 5 години.  Mr. Green
Кажете как да счупя този карък?!  Laughing Не че си нямам солници, купи, козметика и т.н., но пък нищо никога не съм получила даром и бих се зарадвала страшно много ако спечеля нещо просто ей така.

# 386
  • Мнения: 787
И моята тениска от Орео дойде, включих се и в Милка.
Вие виждате ли публикувани печеливши на Якобс, защото аз - не?

# 387
  • София
  • Мнения: 9 850
Преди малко ми се обадиха. Спечелила съм ваучер за почивка 100лв от играта на кино Арена. Много съм щастлива!

# 388
  • София
  • Мнения: 515
Благодаря момичета, дано наистина да пратят чантичките, че имаме нужда, само да не ни кажат, че са свършили количествата Stuck Out Tongue Winking Eye

# 389
  • Мнения: 1 918
И аз с чанта, ама ако не ми я пратят не им искам шампоана Grinning

Общи условия

Активация на акаунт