Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 830
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 3 008
Въпрос към пушачите. Миналата година лятото имаше промоция при покупка на две кутии цигари (Дънхил май бяха) даваха метална запалка. Има ли сега някаква такава промоция, на някоя марка цигари? Аз не пуша, но майка ми пуши и ще се зарадва на хубава запалка.
Има... На новата Ева вече Вог, при покупка на една кутия даваха метална запалка
В кои обекти, че на две места питах и нямаха такава промоция.

# 406
  • Мнения: 1 918
Трябва да гледаш плакатите, идва промоутър в определени ден и час. Също има и на Корсет, само че не е гарантирана печалба, може да спечелиш запалка, зареждаща се в usb, обици сваровски, пауър банк и още нещо.

# 407
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Въпрос към пушачите. Миналата година лятото имаше промоция при покупка на две кутии цигари (Дънхил май бяха) даваха метална запалка. Има ли сега някаква такава промоция, на някоя марка цигари? Аз не пуша, но майка ми пуши и ще се зарадва на хубава запалка.
Има... На новата Ева вече Вог, при покупка на една кутия даваха метална запалка
В кои обекти, че на две места питах и нямаха такава промоция.

В бензиностанции Еко съм виждала скреч карти на Вог.

# 408
  • Мнения: 14 783
О аз Корсет капсула пуша,когато намеря,ще питам за тази игра,дано открия някъде. 😃 Поне като се тровим,да имаме наградки. 😂

# 409
# 410
  • София
  • Мнения: 9 850
Така се прави игра - звъниш на спечелилите и още веднага могат да минат да си получат наградите Simple Smile
Скрит текст:

# 411
  • Мнения: 14 783
Gerrche,много сладки обеци. Може ли да кажеш от къде купи цигарите? Верига ли е някаква?

# 412
  • Мнения: 1 918
Не, обикновен магазин за алкохол и цигари. Гледайте плакатите, има написани час и дата за промоутър.
Това за Корсвт. Цигари Вог бяха в СБА.

# 413
  • Мнения: 240
Има ли спечелили от Дневно? Аз ги направих 100 лв да знам да ли да чакам Simple Smile

# 414
  • Мнения: 302
За цигарите- м.юни имаше едновременно на две марки в табачетата с момичета. Седмица преди промоциите поставят малки плакати с дата и час!

# 415
  • Мнения: 2 608
Аз като гледам в дневно, има 300+ участващи в томболата за джакпота, обаче и джакпота още е към 300лв. А уж като станел 1000лв джакпота, тогава участниците с натрупани печалби 100лв участват в жребия. Те докато стане 1000лв, сигурно и участниците ще стана 1000лв. Аз сега като ги направя 100лв и приключвам с тях. Пълна тъпотия е това дневно.

# 416
  • Мнения: 523
Има ли актуални игри на слънцезащитни продукти, по точно Нивеа. Със скреч карти или с бележки?

# 417
  • София
  • Мнения: 14 672
Има ли актуални игри на слънцезащитни продукти, по точно Нивеа. Със скреч карти или с бележки?

В Ремедиум имаше игра, май дезодоранти се печелят при покупката на слънцезащитни.

# 418
  • Мнения: 1 966
Има ли актуални игри на слънцезащитни продукти, по точно Нивеа. Със скреч карти или с бележки?
Това ми дадоха вчера в Ремедиум:

# 419
  • Мнения: 534
Аз като гледам в дневно, има 300+ участващи в томболата за джакпота, обаче и джакпота още е към 300лв. А уж като станел 1000лв джакпота, тогава участниците с натрупани печалби 100лв участват в жребия. Те докато стане 1000лв, сигурно и участниците ще стана 1000лв. Аз сега като ги направя 100лв и приключвам с тях. Пълна тъпотия е това дневно.

И аз така мисля. Наближавам 100 лв. Като ги направя ще видя какво ще се случи, но нямам никакви очаквания и след това приключвам с тази тъпотия и губене на време.

Общи условия

Активация на акаунт