Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 793
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 9 850
Някой беше питал и му бяха казали, че ако поръчката завършва на 0, 2, 4, 6, 8 - директно слагат раница, ако завършва на друга цифра - не. Т.е. би трябвало да пристигнат заедно с поръчката. Ще видя днес дали е така, и аз спечелих Simple Smile
...
Хубава ли е плажната чанта от стор бг. ? Поръчах си балсам за коса и поръчката ми завършва на нула.  Ще получа ли чанта?

# 571
  • Мнения: 2 070
Намерих Сива капачка на Кола, която печели кенче 330. Това активна игра ли е, да търся ли по магазините? Нищо не открих по въпроса.

# 572
  • София
  • Мнения: 9 850
Май беше до април. Последно беше с бели капачки и гривни, сега е с черни капачки.

# 573
  • Мнения: X
Хубава ли е плажната чанта от стор бг. ? Поръчах си балсам за коса и поръчката ми завършва на нула.  Ще получа ли чанта?
да ще получиш ,ако не са свършили количествата 😉

# 574
  • Бургас
  • Мнения: 1 638
Freelotto.eu са измамници. Нищо не изплащат
Не подвеждайте хората. Имам един превод вече, скоро ще имам и втори!!!

# 575
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 811
Хубава ли е плажната чанта от стор бг. ? Поръчах си балсам за коса и поръчката ми завършва на нула.  Ще получа ли чанта?


да ще получиш ,ако не са свършили количествата 😉

Чантата е страхотна,като на снимката в сайта е,моята дойде сега.

# 576
  • Мнения: 5 435
Freelotto.eu са измамници. Нищо не изплащат
Не подвеждайте хората. Имам един превод вече, скоро ще имам и втори!!!

Бихте ли обяснили как работи сайта? Влязох, регистрирах се, играят се игри и се печелят точки, друго? Дължи ли се данък печалба? Благодаря!

# 577
  • Мнения: 9 436
Хубава ли е плажната чанта от стор бг. ? Поръчах си балсам за коса и поръчката ми завършва на нула.  Ще получа ли чанта?


да ще получиш ,ако не са свършили количествата 😉

Чантата е страхотна,като на снимката в сайта е,моята дойде сега.

Може ли снимка на чантата? 

# 578
  • София
  • Мнения: 5 617
Да се включа, нищо, че е суша. Имам 3 бележки в Марети, днес пуснах 2ра бележка в кварталния за колелото на Своге, дано ме огрее!

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 1 638
Freelotto.eu са измамници. Нищо не изплащат
Не подвеждайте хората. Имам един превод вече, скоро ще имам и втори!!!

Бихте ли обяснили как работи сайта? Влязох, регистрирах се, играят се игри и се печелят точки, друго? Дължи ли се данък печалба?
Не се дължи данък.

# 580
  • Мнения: 10 874
Чантата на Syoss: Heart Eyes
Скрит текст:
Голяма е, харесва ми много и ще ми свърши отлична работа. Heart Eyes

# 581
  • Мнения: 9 436
А, кога разбирате дали ще ви пратят раницата? 

# 582
  • Мнения: 2
Freelotto.eu са измамници. Нищо не изплащат
Не подвеждайте хората. Имам един превод вече, скоро ще имам и втори!!!

Аз превод нямам. Имах натрупани пари, заявих ги и дотам. Нито отговор от тях нито нищо.

# 583
  • Мнения: 10 874
А, кога разбирате дали ще ви пратят раницата? 
Когато получиш пратката. Hug
Скрит текст:
Аз, честно казано, не очаквах. Grinning Поръчката ми си отговаряше на условията, но когато прочетох за тази промоция, вие я бяхте обсъждали на няколко страници вече и си казах, че вероятно няма да имам шанс, защото много хора вече са се включили и сигурно са изчерпани подаръците,но и без това ми трябваше шампоан, та затова поръчах. И днес се изненадах много приятно.Heart Eyes

# 584
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен чантата на Авен ми харесва, но не и коментарите, че не пращат подаръците от Ремедиум. Не съм поръчвала от тях досега и бих си поръчала слънцезащитни продукти + чанта. Но не ми се рискува после нищо да не пратят, още повече, като гледам и надписа "до изчерпване на количествата"...
Някой спомена, че има и комплекти с тази чанта, може ли линк?

Общи условия

Активация на акаунт