Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 740
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 9 850
5 ваучера по 5лв. ли? Честито! Simple Smile
Аз нищо не спечелих, а вчера ми даваше "грешка" при опит да регистрирам код. Днес ми пишеше, че същите кодове са регистрирани.

# 601
  • София
  • Мнения: 452
5 ваучера по 5лв. ли? Честито! Simple Smile
Аз нищо не спечелих, а вчера ми даваше "грешка" при опит да регистрирам код. Днес ми пишеше, че същите кодове са регистрирани.


И при мен така се получи Sad

# 602
  • Мнения: 642
събрах си 95 лв от mysparx Heart

# 603
  • Мнения: 286
Да разбирам ли, че стават всякакви капачки от кока кола в Mysparks, и има ли някаква хитрина да се печелят ваучери?

# 604
  • Мнения: 642
всички капачки стават... никаква хитрина няма

# 605
  • София
  • Мнения: 14 637
всички капачки стават... никаква хитрина няма
Ха, супер. Събрала съм двайсетина, че все ме мързи да ги регистрирам. Появи се стимул😂

# 606
  • Мнения: X
Регистрирах днес три капачки, Сори ми вика, не печелиш! Joy Трябва да видя дали все пак не се натрупва някъде нещо, не мога да я схвана съвсем тази игра.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 17:17 от Анонимен

# 607
  • Мнения: 11 726
Изтеглени са петимата късметлии, които печелят опаковка Диас Бюти колаген комплекс. Това са:

Kath
Графиня фон Вайсвурст
modana
силвето димитрова
rab

Честито! 

 Очакваме печелившите да се свържат с нас до 15 юли 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Диас Бюти Колаген" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон за връзка).

# 608
  • Мнения: 939
как се свързват с  печелившите на Якобс?

# 609
  • Мнения: 614
В ляво /за Спаркса / ти излиза червена табела ,че не печелиш , а срещу нея точно в дясно ти показва, ако си спечелил някаква сума.

# 610
  • Мнения: 36 426
Сега чета правилата на ваучерите и не мога да разбера - могат да се съберат до 95 лв на профил, или за един ваучер??

# 611
  • Мнения: 642
събираш ваучери докато стигнеш 95 лв (на 1 профил) това е максималната сума която може да се заяви

# 612
  • София
  • Мнения: 3 006
Сега чета правилата на ваучерите и не мога да разбера - могат да се съберат до 95 лв на профил, или за един ваучер??
На профил. Дори няколко ваучера да заявиш максимално един профил може да спечели 95 лв.

# 613
  • Сливен
  • Мнения: 4 216
Сега чета правилата на ваучерите и не мога да разбера - могат да се съберат до 95 лв на профил, или за един ваучер??
95 лева на един профил.И ако заявиш един ваучер примерно за 45 лева,после може до 50.Поне аз така разбирам от ето това,написано в условието:
8.2.3 В Промоцията няма ограничение на брой регистрирани промоционални кодове, но Участникът в Промоцията може да участва за ваучери до спечелване на ваучери на максимална стойност от общо 95лв., които може да бъдат натрупвани в онлайн портфейл на съответния потребител. Всеки спечелен ваучер на стойност 5, 10 или 20 лв. може и да бъде взет веднага от печелившия участник. Ако участникът събере определена сума и натисне бутона „ВЗЕМИ СЕГА“ , Участникът може да продължи да участва в Промоцията, но максимална стойност, която може да събере, е 95 лв. За целия период на Промоцията един участник може да спечели ваучери на обща стойност, не по-висока от 95 лв.

# 614
  • Мнения: 6 026
Привет на всички. Половин час ви чета и наваксам с пропуснатото, че 5 дни бях извън страната. С радост видях, че съм спечелила в играта на Jacobs. Въобще не очаквах, качила съм 1 снимка.
Днес се включих в играта на Chio за колело. Тамън като за мен е, дребничка съм и според мен ще ми е перфектно.

Игрите обаче не ме оставиха и по чужбината и се сдобих с кърпа и потниче. В Сърбия при покупка на 4 кенчета с бира Jelen получаваш кърпа. При покупка на 8 кенчета мъжка тениска или дамско потниче. 8 кенчета излязоха около 10 лв. И ММ доволен и аз също. Аз си харесах потничето, промотърките го носеха на плажа като плажна рокличка, защото стои по-свободно. И аз мисля така да си го ползвам. Ето снимчици да видите съседите как си примамват клиентите. Grinning


Общи условия

Активация на акаунт