Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 116
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 874
Съветвам всички, които не сте си получили настолните игри на Barni, да им пишете в контактната форма, за да видим да не се окаже, че и вашите данни не са получени...

# 676
  • Мнения: 7 247
Днес щях да си получа играта на Барни, но съм на стотина км.от кодовете и адреса...ще трябва да търся офиса на Лео в Орландовци Sad
Някоя добра душа, ако знае как с ГТ да стигна до ул.Планинско цвете 3, моля да ми пише ЛС.Благодаря!

# 677
  • София
  • Мнения: 14 512
И аз го играх миналото лято в жегите с Лео - някакви трамваи има до Орландовци, май 3, 4 и 18, пътува се до последната спирка при гробищата, после има доста пеш до складовете им. Ако си намериш някой да те закара е по-добре.

# 678
  • София
  • Мнения: 826
И аз го играх миналото лято в жегите с Лео - някакви трамваи има до Орландовци, май 3, 4 и 18, пътува се до последната спирка при гробищата, после има доста пеш до складовете им. Ако си намериш някой да те закара е по-добре.

Трамваите не се движат!
Каменоделска е в ремонт,до колкото знам ,цяло лято ще е затворена.
Желаещите за упътване да ми пишат на лични 😂

# 679
  • София
  • Мнения: 13 045
Трамваите не се движат!
Каменоделска е в ремонт,до колкото знам ,цяло лято ще е затворена.
Toва не означава, че няма транспорт до там. Винаги пускат автобуси, които обхващат почти същия маршрут и са с номера на трамваи.

От 6 капачки на Кока-Кола имам 5 лв. ваучер.

Регистрирах бележка за над 33 лв на Лидл. Както винаги, нищо не изписват. Не знаеш дали си се регистрирал или е станал някой бъг. И при вас ли е така? Остава на същата страница, но формата за попълване е празна.

# 680
  • Русе
  • Мнения: 2 598
Изписва благодаря за участието, бла бла ..И потвърждение на мейла.

# 681
  • София
  • Мнения: 13 045
Изписва благодаря за участието, бла бла ..И потвърждение на мейла.

Интересно! При мен не става нищо. Нямам и имейл. И при предишните 2-3 игри беше същото, но защо не съм ви попитала? Досега си мислех, че участвам в игрите им!  ooooh! Ще пробвам през друг браузер. Ако не ще им пиша.

denyil , видях, че по бул. Първа българска армия се движи автобус 100. Този автобус съм го засичала по бул. Владимир Вазов. Идва откъм стадион Герена и завива към Хаджи Димитър по ул. Макгахан. Има общи спирки с тролеи 2 и 4. Наблизо е и тролей 1. Но май е през половин час.

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 22:56 от Тaня67

# 682
  • София
  • Мнения: 826
 Таня,да,има заместващ автобус /1 на мястото на 3 трамвая/.Автобус ТМ-4,тръгва от Централна гара.Автобус 100 също се движи по Първа българска армия.Но не исках да спамя темата и за това предложих помощ на лични. Wink   
BG maps също помага Simple Smile
При нужда оставам на разположение.

# 683
  • Мнения: 6 166
И аз се разписах в играта им,до сега винаги ми е изписвало потвъредете участие и на имейла линк.С хром съм ако има значение.

# 684
  • Мнения: 27
Има ли някой от групата,който спечели три млека и хладилна чанта от играта на Маджаров?Дали има някакво известие от тях?Пратих им моите данни,но не получих отговор.
аз но не са писали

# 685
  • Мнения: 1 998
Някой от Пловдив получил ли си е суитшърта от Орео и на коя дата е бил спечелен.

# 686
  • София
  • Мнения: 13 045
Таня,да,има заместващ автобус /1 на мястото на 3 трамвая/.Автобус ТМ-4,тръгва от Централна гара.Автобус 100 също се движи по Първа българска армия.Но не исках да спамя темата и за това предложих помощ на лични. Wink   
BG maps също помага Simple Smile
При нужда оставам на разположение.
Извинявай! Покрай цитатите реших, че ти търсиш информация за транспорт. Сега видях, че е  denyil.  Embarassed

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Някой от Пловдив получил ли си е суитшърта от Орео и на коя дата е бил спечелен.
Аз чакам тениска спечелена на 4ти март.От месец си пиша с Орео във Фейса, уж трябваше до края на миналата седмица да я получа, но още чакам.

# 688
  • Елхово
  • Мнения: 1 385
Приключих с Колата - спечелих и трите награди! Късмет на всички!

# 689
  • Мнения: 2 404
Някой от Пловдив получил ли си е суитшърта от Орео и на коя дата е бил спечелен.
Аз чакам тениска спечелена на 4ти март.От месец си пиша с Орео във Фейса, уж трябваше до края на миналата седмица да я получа, но още чакам.
В понеделник взех моята тениска и на ММ - спечелени на 12ти и 19ти април. Говорете с Лео, може да са при тях

Общи условия

Активация на акаунт