Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 789
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 93
Но тук са стари игри ,още от 2015г. Къде да търсим нови.. Благодаря Simple Smile

# 736
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
https://www.bg-mamma.com/?topic=856707.msg38992774#new
Пак е същият, но последна страница.

# 737
  • Мнения: 3 783
Ей да има как да играем вместо някои хора ...то пък такъв мързел да погледнеш малко..
Някой да пита дали трябва да се пазят капачките от кола че не се изясни тоя въпрос от няколко години го чета редовно Laughing

# 738
  • Мнения: 14 777
Аз днес намерих една капачка. Много чисто у наше село,няма никакви бутилки. 😂
ММ пък купил и му се паднала гривна,но май свърши тази игра,нали? А и едва ли ще намерим тук. Та греда от всякъде.

# 739
  • Мнения: X
Не зная дали имате Хит, но в София аз вчера взех гривна кока кола от Информация. Дадоха ми да избирам от няколко вида.

# 740
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Аз ли съм единствения карък, който от 10 капачки в Спаркса и 5 лв ваучер няма? Тази нощ кукнах в 2 да регистрирам, три пъти го греших, защото спях и пак греда Simple Smile

# 741
  • Лясковец
  • Мнения: 764
https://www.facebook.com/nestlebabybg/photos/a.233954826794988/1 … ype=3&theater Игра за майки с деца от 1 до 2 г.

# 742
  • Мнения: 4 841
Аз ли съм единствения карък, който от 10 капачки в Спаркса и 5 лв ваучер няма? Тази нощ кукнах в 2 да регистрирам, три пъти го греших, защото спях и пак греда Simple Smile

Аз имах две под ръка, че отдавна се отказах да се занимавам с регистриране. Пробвах се ама "сори".
За сметка на това пък събрах и трите неща от симплито.

# 743
  • Мнения: 2 682
Минавам да похваля Palette, които ми изпратиха двете тениски от печелившите скреч карти и нямаше нужда да се разправям с Лили.


Имам и едно въпросче за играта на Lidl Challenge, и миналата седмица и тази не ми пратиха линк за потвърждение, а уж пишеше да очаквам такъв. Само при мен ли или..?

# 744
  • Мнения: 1 932

Имам и едно въпросче за играта на Lidl Challenge, и миналата седмица и тази не ми пратиха линк за потвърждение, а уж пишеше да очаквам такъв. Само при мен ли или..?

И аз не получих мейл и сега не знам участвам ли или не.

# 745
  • Мнения: 36 460
Току що получих смс от Калиакра да чакам чопъра другата седмица Simple Smile

# 746
  • Мнения: 718
Току що получих смс от Калиакра да чакам чопъра другата седмица Simple Smile
Изпревари ме. И аз получих, и се извиняват за закъснението.

# 747
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз днес намерих една капачка. Много чисто у наше село,няма никакви бутилки. 😂
ММ пък купил и му се паднала гривна,но май свърши тази игра,нали? А и едва ли ще намерим тук. Та греда от всякъде.

Аз оня ден взех една гривна, мисля, че е до края на месеца тази игра. Не знам защо тук се коментираше, че не са хубави, много са си сладки Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 15:51 от chockolina

# 748
  • Сф
  • Мнения: 10 657
Ето го , от 1770 :Zdraveite ot Kaliakra! Izvinyavame se za zabavyaneto v poluchavaneto na Vashata nagrada-chopar. Ochakvaite dostavka sledvashtata sedmica.

# 749
  • Мнения: 3 546
chockolina, от къде я взе? И аз си ходя с една капачка и не знам къде има останали.

Общи условия

Активация на акаунт