Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 756
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 1 775
За купата се пробвах два пъти. На втория път я спечелих. Явно за нея играят най-много, щото е само с един код.
Цитат
Във всяко теглене ще бъдат изтеглени по 34 брандирани бамбукови купи с дървени прибори, 28 комплекта дървена мелница за пипер и солница и 38 брандирани дървени дъски за рязане. Спечелилите голямата награда Семейно приключение ще бъдат изтеглени с последното теглене на 15.07.2019 г.

# 796
  • София
  • Мнения: 3 006
Освен първите тегления, дъска се печели от първия път. Няма достатъчно играещи за дъска, колкото награди има.  Всеки купил билет за дъска я печели. За разлика с купите, там най-много желаещи има, защото е един код. Аз спечелих и трите, най много ми харесва дъската, тя наистина ще влезе в голяма употреба.

# 797
  • София
  • Мнения: 13 131
Освен първите тегления, дъска се печели от първия път. Няма достатъчно играещи за дъска, колкото награди има.  Всеки купил билет за дъска я печели. За разлика с купите, там най-много желаещи има, защото е един код. Аз спечелих и трите, най много ми харесва дъската, тя наистина ще влезе в голяма употреба.

Уви! Аз имам несполучлив опит и с дъска от преди 3-4 дни.  Laughing За купа играх само веднъж и не спечелих. За солниците също имам 2 несполучливи опита. Ако тегля чертата, спечелените дъска и солници ми излязоха златни, но поне си пийнах количка, която много обичам, но се въздържам да пия. Сега си намерих оправдание,  hahaha

# 798
  • burgas
  • Мнения: 485
От Понеделник
http://mystellaartois.bg/promo/
[/quote
Чувствам се дискриминирана -в Бургас няма участващи обекти!

Заповядай!

Благодаря

Пак само някои градове участват

# 799
  • София
  • Мнения: 3 006
Таня67, сега погледнах освен първото теглене има и още едно на 9.07, на които са раздадени 38 дъски. Всички други дни, няма достатъчно желаещи и не са раздадени пълния брой награди. Ти наистина си улучила най-кофти деня.

# 800
  • София
  • Мнения: 13 131
Таня67, сега погледнах освен първото теглене има и още едно на 9.07, на които са раздадени 38 дъски. Всички други дни, няма достатъчно желаещи и не са раздадени пълния брой награди. Ти наистина си улучила най-кофти деня.

Карък отвсякъде!  hahaha hahaha hahaha 

# 801
  • Мнения: 1 348
Какво трябваше да има на талончетата от Rois? Купих една опаковка, в която няма талонче, но на залепената рекламна лента върху нея пише да се регистрира или касовата бележка или талона, ако има такъв.

# 802
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Какво трябваше да има на талончетата от Rois? Купих една опаковка, в която няма талонче, но на залепената рекламна лента върху нея пише да се регистрира или касовата бележка или талона, ако има такъв.
Ето играта и правилата
https://www.rois.bg/igra-summer2019?fbclid=IwAR0XyGNXFjkexPEJFnj … STjvCUiNOCLvyevS0

# 803
  • Мнения: 14 064
Има двама обявени победителите за колелата на Ройс вече. Аз и с тях приключих, убих се да ям слънчоглед и нищо. 😂
Пратих мъжа ми за Милка...видял че са намалени и купил и за 11,35 лв...щях да го убия хахаха нито за един път да участвам нито за два пъти. 😂 Определено повече шоколади няма да купим. Заредихме се за цяло лято.

Сумата трябва да е минимум 6 лв., а не точно толкова. Така че я регистрирай.

# 804
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Здравейте. За тези,  които са спечелили ваучер от mysparx, наведнъж ли регистрирате капачки като съберете или поетапно. Защото аз вече регистрирах 20, но всеки път е "Сори...". И се чудя дали да не натрупам 10тина кода и да ги вкарам една след друга. Дали има значение според вас? Благодаря  и хубав уикенд GrinningNature Sunny

# 805
  • Мнения: 717
Нещо се присетих за НЛ. Тези бонус игри периодично ли ги има или рядко?

# 806
  • Мнения: 2 495
Къде казахте че има гривни на колата в Стара Загора?

# 807
  • Мнения: 939
До кога е играта на кола с приложението Simply Tastly

# 808
# 809
  • София
  • Мнения: 13 131
А това?  newsm78
За купата се пробвах два пъти. На втория път я спечелих. Явно за нея играят най-много, щото е само с един код.
Цитат
Във всяко теглене ще бъдат изтеглени по 34 брандирани бамбукови купи с дървени прибори, 28 комплекта дървена мелница за пипер и солница и 38 брандирани дървени дъски за рязане. Спечелилите голямата награда Семейно приключение ще бъдат изтеглени с последното теглене на 15.07.2019 г.

Общи условия

Активация на акаунт