Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 833
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: X
Ако ви се върти колело на късмета с малко награди:
https://coupon.zebradigital.eu/p/chr6pp/hn9kwz96fwxsbzwvnawx9


Не ми излиза колело

Снощи излизаше, сега стои като купон. Не знам къде да потърся нов линк, може би трябва да се влезе в сайта, където може да се използва купона. Би трябвало някъде там да има линк за колелото.

# 826
  • Мнения: 4 579
Снощи бях в Т-маркет, когато получиха указания за игра на Капи. Купуваш 2 х 1 л и търкаш карта. Наградите казаха че са купички, чаши и другите не ги били видели още, че току-що им ги били занесли. Нямаше плакат на магазина.

# 827
  • Сф
  • Мнения: 10 660
В симплито влезох сега имам дъска в моите награди,мейл още не.,снощи играх,даже развъртях и двете коли( имах и 1код отпреди)Та,най- някрая ме огря.Ще пия отгазирана кола сега,ама поне съм с, дъска,че за купичка не ме огря 4 пъти Simple Smile.Благодаря ,че споделихте,че дъските са им вповече и късмет на който участва за екскурзията!

# 828
  • Варна
  • Мнения: 522
Имам 2 кода за simply tasty и ги разменям  за 4 кода за mysparx

# 829
  • Мнения: 378
Имам 2 кода за simply tasty и ги разменям  за 4 кода за mysparx

Може ли да разменим

# 830
  • Мнения: 720
Имам и трите неща от simply от първия път. Вечер след 12 веднага се вижда печелиш или не. Поне при мен така беше за последните неща.

# 831
  • Мнения: X
Купата се оказа трудна за печелене и ме е яд, че цели 5 кода изразходих за нея. Сега се опитвам да спечеля още една дъска за сестра ми, но съм с две капачки. До края на седмицата дано ги събера. Иначе днес още 3 пъти Сори, вчера пак нищо. Имам още две намерени капачки, не знам кога да се пробвам. Нямам никакви наблюдения за късметлийски час.

# 832
  • Мнения: 2 485
За новата игра на Морени - пише, че ако регистрираш код, веднага ще разбереш дали печелиш. В същото време трябва да регистрираш поне 5 кода за награда. Не е ли двусмислено?

# 833
  • Мнения: 36 470
И за слушалките ли са 5 кода?
Впрочем, ако някой търси - в Лидл Сторгозия (Плевен) има такива опаковки (но не взех за сега).

# 834
  • Мнения: 2 485
За слушалки 5, за фотоапарат - 10.

# 835
  • Мнения: 302
Здравейте, и аз бих разменила кодове mysparx които имам за кодове simply tasty! Mога и повече да дам, защото имам доста, а може скоро да стигна регистрация на 500....

# 836
  • Мнения: 1 808
Много благодаря за информацията за Хит. Преди малко взех три гривни на Кока Кола от информация на Хит Младост.

# 837
  • Мнения: 1 775
Купата се оказа трудна за печелене и ме е яд, че цели 5 кода изразходих за нея. Сега се опитвам да спечеля още една дъска за сестра ми, но съм с две капачки. До края на седмицата дано ги събера. Иначе днес още 3 пъти Сори, вчера пак нищо. Имам още две намерени капачки, не знам кога да се пробвам. Нямам никакви наблюдения за късметлийски час.

Аз за купата първия път закъснях и регистрирах към 23:30ч. и не спечелих. Втория път към 23:00ч. и на другия ден имах купа.
За дъската пак към 23:00ч. регнах и от първия път я спечелих. Hug

# 838
  • Мнения: 22
Ето го колелото на късмета. Пада ми се само 20% отстъпка😒

https://coupon.zebradigital.eu/p/chr6pp/cpku9e3mgujkdx567gjbq

# 839
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Ето го колелото на късмета. Пада ми се само 20% отстъпка😒

https://coupon.zebradigital.eu/p/chr6pp/cpku9e3mgujkdx567gjbq
С тези колела е така- нищо не се печели освен % отстъпка.Не знам защо им се връзвате- евтин маркетинг.

Общи условия

Активация на акаунт