Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 787
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 305
Да питам спечелилите от Загорка получихте ли имейл?
Има ми името, но е често срещано.

# 841
  • Мнения: 1 932
Купата се оказа трудна за печелене и ме е яд, че цели 5 кода изразходих за нея. Сега се опитвам да спечеля още една дъска за сестра ми, но съм с две капачки. До края на седмицата дано ги събера. Иначе днес още 3 пъти Сори, вчера пак нищо. Имам още две намерени капачки, не знам кога да се пробвам. Нямам никакви наблюдения за късметлийски час.
В my sparx аз регистрирах много капачки (над 60) в различни часове, даже и посред нощ. Нищо не спечелих. Не знам толкова много обявени ваучери къде отиват. Първият ден на играта пускаше и после спря.

# 842
  • Мнения: 1 142
Да питам спечелилите от Загорка получихте ли имейл?
Има ми името, но е често срещано.

Да, имам мейл от 11.07.

# 843
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 580
Да питам спечелилите от Загорка получихте ли имейл?
Има ми името, но е често срещано.

Да, имам мейл от 11.07.
И ММ има имейл. Дори преди да публикуват печелившите.

# 844
  • Мнения: 1 327
Каква е играта на Якобс?

# 845
  • Мнения: 3 413
На Симпли куриера иска ли печелившите капачки?

# 846
  • Мнения: 36 460
Не, нищо не иска. На мен ми донесоха заедно трите неща, въпреки че не се бяха обадили за дъската.

# 847
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
А колко време след като бяхте изтеглени получихте наградите от симпли тейсти?

# 848
  • Мнения: 36 460
Спечелих още първата седмица (когато започнаха ежедневните тегления), а ми ги доставиха миналия петък.

# 849
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Благодаря, ще ги почакам, не че имам бърза работа, ама пусто нетърпение...
Скрит текст:
започваме строеж на новия си дом и съм си поставила за цел оттук насетне, всички печалби от игри да са ми за новата къща. Дано не си урочасам късмета с това откровение
Скрит текст:

# 850
  • Мнения: 2 607
Моля, някой ако знае, как се свързват от Якобс 3 в 1 от Инстаграм, да сподели. Инсталирах го заради играта и грам не го разбирам, ако ми пишат там за данни за кутията с кафе , даже не знам дали ще разбера Simple Smile

# 851
  • Мнения: 2 579
Моля, някой ако знае, как се свързват от Якобс 3 в 1 от Инстаграм, да сподели. Инсталирах го заради играта и грам не го разбирам, ако ми пишат там за данни за кутията с кафе , даже не знам дали ще разбера Simple Smile
Ако си спечелила трябва да им пишеш на мейл адрес за доставка. Мейла е:
jacobsbg3in1@gmail.com
Аз им писах от мейла с който съм регистрирана в Инстаграм.

# 852
  • Мнения: 858
Моля, някой ако знае, как се свързват от Якобс 3 в 1 от Инстаграм, да сподели. Инсталирах го заради играта и грам не го разбирам, ако ми пишат там за данни за кутията с кафе , даже не знам дали ще разбера Simple Smile
. Печелившия се обажда на тел. 080018098 или пише на имейл в срок от 5 дни

# 853
  • Мнения: 2 607
Благодаря Ви, момичета! Писах, дано не е минал срока.

# 854
  • Вестерос
  • Мнения: 38 239
Малко смешни гривните на кола. Взех си. Дадоха ми да си избера.. Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт