Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 801
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 2 135
Може ли някой да ми обясни в Спаркс как се печелят баджове. Имам одобрени десетина сторита, по 3-4 в няколко категории, но баджове още нямам. Уж четох правилата, ама явно не е било много внимателно.

# 856
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 236
Последните три дни регистрирах много какапачки в my Sparx, в различно време, но нито една не спечели. Май много рядко се пада награда, мислех, че ще е по-лесно Sad

# 857
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Може ли някой да ми обясни в Спаркс как се печелят баджове. Имам одобрени десетина сторита, по 3-4 в няколко категории, но баджове още нямам. Уж четох правилата, ама явно не е било много внимателно.

Трябва да качваш снимки като  "мигове",а не като сторита. Simple Smile  А "сторита" се качват,за да се спечели баджа Story Master. "Баджовете са признание за изключителните умения, показани от теб в определена област. С тях показваш на всички, че си уникален.Във всяка категория можеш да спечелиш 4 баджа, които ти се присъждат за определен брой споделени мигове. " 

# 858
  • София
  • Мнения: 826
Току що си похарчих ваучера от my sparx.
Поръчах на ММ един спортен екип,намален от 159 на 95.40лв.А с ваучера стана 10.40лв.
Повече от доволна съм. Simple Smile Да живее sport depot 😂😂😂
Някой беше казал,че ваучерите ще важат от 15.7,явно са ги пуснали по-рано...

# 859
  • Мнения: 6 529
Днес вече сте участвали с четири имейла!


5 мин след 12 ч  ooooh! Whistling

# 860
  • Мнения: 2 579
Днес вече сте участвали с четири имейла!


5 мин след 12 ч  ooooh! Whistling
Още ли се главоболите с тези от Дневно? За мен са си голяба заблуда и губене на време. Не е нормално като се започне някаква игра постоянно да се сменят правилата в момента в който трябва да се избере печеливш. Прекалено наивно ми се вижда, че някой вярва по този начин да прави пари. Може да има един двама за зарибявка, но до там. Късмет на наивниците!

# 861
  • Мнения: 6 529
Днес вече сте участвали с четири имейла!


5 мин след 12 ч  ooooh! Whistling
Още ли се главоболите с тези от Дневно? За мен са си голяба заблуда и губене на време. Не е нормално като се започне някаква игра постоянно да се сменят правилата в момента в който трябва да се избере печеливш. Прекалено наивно ми се вижда, че някой вярва по този начин да прави пари. Може да има един двама за зарибявка, но до там. Късмет на наивниците!

То и събирането на капачки и купуването на семки е глупост...ама  Mr. Green

# 862
  • София
  • Мнения: 826
Днес вече сте участвали с четири имейла!


5 мин след 12 ч  ooooh! Whistling
Още ли се главоболите с тези от Дневно? За мен са си голяба заблуда и губене на време. Не е нормално като се започне някаква игра постоянно да се сменят правилата в момента в който трябва да се избере печеливш. Прекалено наивно ми се вижда, че някой вярва по този начин да прави пари. Може да има един двама за зарибявка, но до там. Късмет на наивниците!

То и събирането на капачки и купуването на семки е глупост...ама  Mr. Green

За семките нз,но за капачките не съм съгласна. 😉
Само в последните няколко години от my sparx имам награди за над 1500лв.

# 863
  • Мнения: 2 579
Е аз нямам чак такива награди, ама по вярвам на такива чрез покупка , от колкото на такива от сорта на Дневно.

# 864
  • Мнения: 1 932
Може ли някой да ми обясни в Спаркс как се печелят баджове. Имам одобрени десетина сторита, по 3-4 в няколко категории, но баджове още нямам. Уж четох правилата, ама явно не е било много внимателно.

Трябва да качваш снимки като  "мигове",а не като сторита. Simple Smile  А "сторита" се качват,за да се спечели баджа Story Master. "Баджовете са признание за изключителните умения, показани от теб в определена област. С тях показваш на всички, че си уникален.Във всяка категория можеш да спечелиш 4 баджа, които ти се присъждат за определен брой споделени мигове. " 


А как се приемат предизвикателства?

# 865
  • Мнения: 3 125
И каква е разликата между миг и стори?Нали пише"Сподели стори "

# 866
  • Мнения: 478
А ако после всички регистрирани капачки се дарят на Капачки за бъдеще ползата ще е много голяма. Blush

И понеже от три игри, в които участвах, не успях да си спечеля колело... Си купих сама. Grinning

# 867
  • Мнения: 574
С купа съм от Симплито, иска ми се и дъска, но не пием особено газирани у дома Simple Smile

# 868
  • Мнения: 629
Има ли някъде обявени магазините и заведенията, в които ще има скреч-карти на “Стела Артоа”?
Да не стане така да си поръчаш бири или да си купиш кенчета и да ти кажат “ами, ние не участваме в кампанията”.
Simple Smile

# 869
  • Мнения: 27
Търся симпле давам sparx

Общи условия

Активация на акаунт