Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 824
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 3 008
Има ли някъде обявени магазините и заведенията, в които ще има скреч-карти на “Стела Артоа”?
Да не стане така да си поръчаш бири или да си купиш кенчета и да ти кажат “ами, ние не участваме в кампанията”.
Simple Smile
Има ги обектите или в правилата, или в самия сайт, не помня къде точно, но ги преглеждах.

# 871
  • Мнения: 629
Има ли някъде обявени магазините и заведенията, в които ще има скреч-карти на “Стела Артоа”?
Да не стане така да си поръчаш бири или да си купиш кенчета и да ти кажат “ами, ние не участваме в кампанията”.
Simple Smile
Има ги обектите или в правилата, или в самия сайт, не помня къде точно, но ги преглеждах.

Благодаря, ще потърся Simple Smile

# 872
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Да , има ги на Стела обектите, май на сайта.Все са малки , далеч са ми, но на Гурко си харесах един магазин, остана да убедя мм да пие Стела, че аз не пия алкохол Simple Smile
Днес теглят Милка, нали?
Ето ги обектите, в сайта са
  http://www.mystellaartois.bg/promo/stores/ 

# 873
  • София
  • Мнения: 3 008
Да, днес е второто теглене на Милка.

# 874
  • Мнения: 2 862
Днес е тегленето и на Престиж за раниците

# 875
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Помогнете на леля си, плс...за първи път се опитвам да кача стори в Спаркса..какво значи твоята стори трябва да съдържа поне една дума в кенче?

# 876
  • Мнения: 2 579
Има ли някъде обявени магазините и заведенията, в които ще има скреч-карти на “Стела Артоа”?
Да не стане така да си поръчаш бири или да си купиш кенчета и да ти кажат “ами, ние не участваме в кампанията”.
Simple Smile
В сайта им има дадени обекти. От големите градове има 2-3 само.

# 877
  • Мнения: X
Тези от MySparx не си четат собствените правила. Толкова време правих стикер и го качих в категория Фанта, те го преместили другаде. В условията им пише, че може да се използват елементи от новите два вкуса на Фанта. Използвах само един елемент, но явно щом не е драконов плод, трият.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 09:53 от Анонимен

# 878
  • София
  • Мнения: 9 850
Помогнете на леля си, плс...за първи път се опитвам да кача стори в Спаркса..какво значи твоята стори трябва да съдържа поне една дума в кенче?
Има едни думи, които се добавят - примерно "всички", "миг", "приятели". Трябва да добавиш поне една такава дума. Те се появяват отдолу на story-то, което искаш да качиш и просто издърпваш думата върху снимката.

# 879
  • Мнения: 642
вчера ми изписа че съм надвишила седмичния лимит в my sparx . Добре вчера беше неделя и уж от днес е нова седмица но пак не дава да регистрирам ..

# 880
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 814
вчера ми изписа че съм надвишила седмичния лимит в my sparx . Добре вчера беше неделя и уж от днес е нова седмица но пак не дава да регистрирам ..

И аз съм така

# 881
# 882
  • София
  • Мнения: 9 850
Не е ли седмица откакто ти е изписало, че си надвишил седмичния лимит?

# 883
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
А за стикерите на Фанта-не забравяйте,че трябва да са в категория "Миг",а не "Стори".А някой питаше за предизвикателствата-Когато бъдат одобрени,чак тогава може да се отговаря.Ето един пример,в който предизвикателството още  не е одобрено от Модератор и чак когато го одобрят,ще може да се отговаря.

# 884
  • Мнения: 667
Milka изпращат емайли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт