Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 804
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 2 682
Пак ме няма в Милка, а играя винаги в техни игри понеже по принцип си ядем редовно шоколад. Вече почвам да си мисля, че има значение стойността на КБ.
Едва ли. Моята беше за почти 12 лв и също не печеля.

И в играта на Леко бях с 4 касови бележки и пак нищо...нещо не ми е период.

# 916
  • Мнения: 3 785
От престиж май няма да обявят печелившите за раниците днес ..що да се хабят вече никой не спазва сроковете.

# 917
  • Мнения: 1 775
От престиж май няма да обявят печелившите за раниците днес ..що да се хабят вече никой не спазва сроковете.
И аз ги чакам, но нямам големи надежди само с 3 бележки съм.

# 918
  • Мнения: 3 785
Сега го прочетох това значи чакаме до 16.07.
 В срок до края на деня, следващ датата на провеждане на томболата, ОРГАНИЗАТОРЪТ или ИЗПЪЛНИТЕЛИТЕ уведомяват печелившите участници за спечелената награда по т.4.2. чрез смс съобщение на мобилния телефон на участника, посочен в регистрационната форма за участие в Играта.

 

# 919
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Ето това от фейса Simple Smile
Включи се в играта на Лили Дрогерие и Aussie и можеш да спечелиш:
💜1 от 1000 селфи стика чрез скреч карта на каса
💜1 от 5 фотоапарата за моментни снимки

За да спечелиш фотоапарат:
1.Купи продукт с марка Aussie от магазините на Лили Дрогерие;
2.Регистрирай касовата бележка тук

# 920
  • София
  • Мнения: 3 007
4.4. Резултатите ще бъдат оповестени в деня на провеждането на томболата на уебсайта на Играта на www.prestige-promo.bg. Оповестяването ще се извърши чрез посочване на имената и част от мобилните телефонни номера на печелившите (последните 3 цифри от номера ще бъдат скрити), посочени в регистрационната форма ...

Според техните правила днес трябва да ги обяват, а до утре да уведомят печелившите.

# 921
  • Мнения: 1 406
Разменям код на симпли за 3 кода май спаркс

# 922
  • Мнения: 302
Аз бих разменила!

# 923
  • Мнения: X
Печелившите от играта на Нестле за млечна напитка:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1086336994890096& … or_composer=false

# 924
  • Мнения: 1 200
Хванах последния влак за дъската в simply tastly. Blush Бях решила да не играя, но вчера от скука участвах.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 925
  • Мнения: 1 012
оффф изчерпах си всички запаси от капачки на КК   превиших седмичният лимит и само едни 5 лв- от първия ден - от тогава нищо ....при вас как е ...
поне видях правилата че може да се ползва и в спорт депо

# 926
  • Мнения: 6 217
Печелившите от форумната игра на Магнифлекс.


Изтеглени са потребителите, които печелят възглавници Magniflex ''Relano Memory''. Това са:

svet_cvet
Vanja77
Честито!

 Очакваме печелившите да се свържат с нас до 21 юли 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Magniflex" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).


# 927
  • Мнения: 988
Разменям код на симпли за 3 кода май спаркс
Изпратих ти кодовете

# 928
  • Мнения: 9 481
На море сме, а нямам чадър от милкааа; не е честно! Crossing Arms Mr. Green

# 929
  • Мнения: 7 279
От днес две  нови игри с продукти на КК:
1.при покупка на2 бут. вода Банкя и/или Роса в произволна комбинация, може да се спечели чаша

2.при покупка на 2 кут. Капи от 1л., може да се спечели чиния

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 22:15 от denyil

Общи условия

Активация на акаунт