Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 825
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 1 775
Разменям 1 код на симпли за 2 кода на спаркс.

# 1 021
  • Мнения: 988
Разменям 1 код на симпли за 2 кода на спаркс.
Взимам го сега ще ти изпратя кодовете

# 1 022
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Скрит текст:
Чиниите на Капи и чашите на Банкя ми  е интересно да ги видя, че в описанието са цветни, и отново няма списък с наградните центрове.
Moже да са тези. Това е от актуалната брошура на Булмаг, но не е с търкане на карти:



А чиниите май са тези:


Изглеждат ми хубави!
Сикрет, случайно забелязах, че дори и да си качила 10 снимки/сторита, може да се добавят нови като продължение на приятелските сторита. Доколкото помня и за тях дават по 150 точки. Само не знам дали има ограничение в дневната бройка.  newsm78
[/quote]

Ти си избираш ,дали да качиш 10 "мига" или сторита".Като "сторитата ти дават по +150.Твоите 10 сторита,правят за деня 1500 точки опит.Ако се "следвате" взаимно,с няколко потребителя още по-добре.Тъй като всеки има право на 10 мига/сторита на ден.И така става -от твоите получаваш 1500 точки опит+ колкото си качила на всеки един потребител.Ако следваш 2 и те качат съответно всеки по 10 "сторита",получаваш 1500 точки опит от единият и 1500 от другият.С една дума-с който се "следвате",качваш продължение на неговото "стори" и получаваш за всяка снимка по 150 точки опит.Разбира се,трябва да бъде одобрена от модератор.Понякога не ги одобряват,защото не отговарят на правилата им.

# 1 023
  • София
  • Мнения: 13 141
Там е работата, че направих едно продължение и после качих 10 снимки без да ги броя. И се учудих, че не ме е спряло след 9-тата. Затова добавих за проба още едно продължение на друго стори и там не ме спря. Утре ще ти кажа дали само 10 х 150 точки ми е дало или има и 300 от приятелските сторита.  Wink

Ако е така, при наличие на много приятели със сторита, можеш страшно много точки да събираш всеки ден. Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 17:28 от Тaня67

# 1 024
  • Мнения: 546
Имаше ме в списъка с раница на Реал Мадрид-1бр., но нямам смс...
Обадих се на обявения телефон-кол центъра...И ми казаха, че щом нямам смс...явно нямам награда вече...Ама не съм Борислав Дяков и от свитата му също не съм и съм само с една награда...но вече минус една...равно на нула...

# 1 025
  • София
  • Мнения: 353
И аз бях в списъка с Реал и нямам СМС.

Коригирам се, чак сега получих смс.

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 17:31 от ssark

# 1 026
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Имаше ме в списъка с раница на Реал Мадрид-1бр., но нямам смс...
Обадих се на обявения телефон-кол центъра...И ми казаха, че щом нямам смс...явно нямам награда вече...Ама не съм Борислав Дяков и от свитата му също не съм и съм само с една награда...но вече минус една...равно на нула...
Имам списъка преди да го скрият искаш ли го?
П.С: Списъкът преди да го скрият. Актуален към 15:45.




# 1 027
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Там е работата, че направих едно продължение и после качих 10 снимки без да ги броя. И се учудих, че не ме е спряло след 9-тата. Затова добавих за проба още едно продължение на друго стори и там не ме спря. Утре ще ти кажа дали само 10 х 150 точки ми е дало или има и 300 от приятелските сторита.  Wink

Дори да качиш 2 снимки,към стори на приятел,само едно ще ти бъде признато. "Първото одобрено от модератор "Story" (История, Стори), което добавите към "Story" (История, Стори) на Ваш приятел, ще Ви донесе еднократно 150 точки Опит, независимо от колко отделни парчета се състои." Пак не си чела правилата.(разбира се,шегувам се с това ,че не си чела правилата.) Grinning  

# 1 028
  • Мнения: 3 126
В коя фантазия в Плевен има скреч карти за минералната вода?

# 1 029
  • София
  • Мнения: 13 141
Сикрет, аз на различни сторита дописвах. Знам го това, че само веднъж се полага. Wink

Горе редактирах, но и тук да го напиша.
Излиза, че при наличие на много приятели със сторита и липса на ограничения за брой, можеш страшно много точки да събираш всеки ден като дописваш историите на приятелите. Ако имаш 10 приятели и всеки е качил 10 сторита, можеш да направиш 100 продължения!

# 1 030
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Аз изобщо не намирам списък с печеливши на prestige-promo. Това, че някои сте се видели, а после казват, че не печелите, е отвратително.

# 1 031
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Сикрет, аз на различни сторита дописвах. Знам го това, че само веднъж се полага. Wink

Горе редактирах, но и тук да го напиша.
Излиза, че при наличие на много приятели със сторита и липса на ограничения за брой, можеш страшно много точки да събираш всеки ден като дописваш историите на приятелите. Ако имаш 10 приятели и всеки е качил 10 сторита, можеш да направиш 100 продължения!

Точно така.10 приятели,по 10 сторита са 100 "сторита.И тези 100 като ги умножиш по 150 ,и ето ти 15 000 точки опит. Simple Smile За това и вчера написах,че "Сторитата" ще са до края на годината и сега е възможността за бързото качване на нива.

# 1 032
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Преди известно време някой беше публикувал тук телефонните номера на Пеневи,можем да ги потърсим с тях и ще се разбере с какви имена играят сега,не помня кой ги беше постнал тогава.

# 1 033
  • Мнения: 2 005
С раница на Барса всички ли получихте СМС-и?

# 1 034
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Вече е 18 .00.Предполагам, че и утре ще пращат смс си за раниците.Нов списък няма.Няма и логика да не ви дадат раниците, щом вече сте се видели.Все пак трябва да карат по списък.Така мисля.Ако не, към обед утре да звъните на Престиж? Тук в темата го има първоначалния, пратете им го.Няма да се измъкнат.В крайна сметка проблема е в дублирането на две, три имена, не у вас! Бройката общо на раниците също е ок и не е надхвърлена..така че да не се правят на луди.И то в бг мама.Няма начин!

Общи условия

Активация на акаунт