Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 114
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 95
Направо не е истина тази игра за раниците...!
Една дама е с 3 еднакви раници, двама господина и те с по 2 еднакви.
Изключително нескопосано направена. В следващата им игра май няма да се включа.

# 1 066
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Тия хора в ред ли са😀 В новия списък ме няма, а аз вече се обадих да си потвърдя адреса😁
И аз така.Утре ще ги питам каква е тая простотия.Бях 14 в ливерпул, сега 13,14,15 е една и съща госпожа. ....още повече омазаха списъка Simple Smile

# 1 067
  • София
  • Мнения: 13 045
Една дама е с 3 еднакви раници, двама господина и те с по 2 еднакви.
Не ми трябва раница (футболна пък съвсем) и не участвам в играта. Но ако детето ми беше привърженик на един от отборите, всички бележки бих насочила точно към раницата с този отбор. Все си мисля, че когато нещо е желано, всички го правим. Не се учудвам, че има хора с 3 еднакви раници, щом правилата го позволяват. Искали са една, презастраховали са се с повече участия и са имали късмет да ги изтеглят 3 пъти.

Но си е факт, че организаторите се издъниха. И вместо да си оправят кашите, ги забъркаха още повече! Sad

Евхен, щом си потвърдила адреса, няма да се отметнат.  Wink

Аз пък съм запомнила игрите им с награди кутии със сухи пасти с изтекъл срок на годност. Писах им, изпращах им снимки, но нищо. Беше редно да изпратят други кутии. След тази игра ги отписах.  Sad

# 1 068
  • Мнения: 95
Една дама е с 3 еднакви раници, двама господина и те с по 2 еднакви.
Не ми трябва раница (футболна пък съвсем) и не участвам в играта. Но ако детето ми беше привърженик на един от отборите, всички бележки бих насочила точно към раницата с този отбор. Все си мисля, че когато нещо е желано, всички го правим. Не се учудвам, че има хора с 3 еднакви раници, щом правилата го позволяват. Искали са една, презастраховали са се с повече участия и са имали късмет да ги изтеглят 3 пъти.

Но си е факт, че организаторите се издъниха. И вместо да си оправят кашите, ги забъркаха още повече! Sad

Евхен, щом си потвърдила адреса, няма да се отметнат.  Wink

Аз пък съм запомнила игрите им с награди кутии със сухи пасти с изтекъл срок на годност. Писах им, изпращах им снимки, но нищо. Беше редно да изпратят други кутии. След тази игра ги отписах.  Sad
Не съм казала, че хората са виновни, че са спечелили по 2-3 еднакви раници. Аз също играх за 1 вид. Организаторите не са си до измислили играта както би било редно, според мен.

# 1 069
  • Мнения: 27
търся 2 кода симпли давам спар✌✌

# 1 070
  • Мнения: 27
Blush

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 09:53 от cucitoo

# 1 071
# 1 072
  • Мнения: 2 682
Очаквайте прилив от раници в олх...вярно е много тъпо това да има един човек с 3 еднакви раници. Поне да ги бяха ограничили до една от вид.
Аз не съм футболен фен, но съпругът ми е и то голям и заради него участвахме, но естествено не ни огря.
Ще огледам и аз пак списъците и един да има с повече от 3 награди пак ще има пиша.

# 1 073
  • София
  • Мнения: 353
Това за 2,48 направо ме разби Joy


Ето и имената на късметлиите, които печелят от нашата игра ваучер за пазаруване в хипермакети Kaufland на стойността на касовия си бон.

Михаил Евстатиев печели ваучер на стойност 2,48 лв.
Маргарита Ночева печели ваучер на стойност 5,48 лв.
Елена Блъскова печели ваучер на стойност 5,59 лв.
Латинка Георгиева печели ваучер на стойност 88,10 лв.
Даниел Илиев печели ваучер на стойност 6,35 лв.
Слав Андреев печели ваучер на стойност 19,19 лв.
Надежда Джарова печели ваучер на стойност 27,36 лв.
Станислав Илев печели ваучер на стойност 42,99 лв.
Цветанка Йорданова печели ваучер на стойност 19,94 лв.
Нели Лозанова-Денчева печели ваучер на стойност 10,43 лв.

# 1 074
  • Мнения: 1 152
Здравейте, някой беше писал, че на Hot wheels са изтеглени победителите, че и даже наградите са си взели. Може ли някакъв телефон или мейл за контакт с организаторите на играта, защото много се дразня, като не ги обявяват на страницата на играта. А това, че щом не са ни се обадили не печелим ми се изясни Simple Smile Simple Smile

# 1 075
  • Мнения: 1 199
Здравейте, някой може ли да ми услужи с код за SimplyTastly,реших да участвам в последния момент за пиперница и солница, а имам само 1 код! Ще съм много благодарна!!

# 1 076
  • Мнения: 1 998
Имаше игра с бисквитки спечелих 1 потвардих и на др ден пак теглят и печеля званя грешка станало викам няма грешка аз имам смс имам и кодове писах званях и накрая ми викат ииии кво сега искате си наградата ли викам да и ми пратиха златната Бисквитка✌✌
Еха, всичко това в едно изречение. Извинявам се, но не можах да се стърпя.

# 1 077
  • Бургас
  • Мнения: 1 628
Имаше игра с бисквитки спечелих 1 потвардих и на др ден пак теглят и печеля званя грешка станало викам няма грешка аз имам смс имам и кодове писах званях и накрая ми викат ииии кво сега искате си наградата ли викам да и ми пратиха златната Бисквитка✌✌
Еха, всичко това в едно изречение. Извинявам се, но не можах да се стърпя.
Еха, кога започна изпита по правопис, че да вадя пищовите???

# 1 078
  • при късмета
  • Мнения: 23 865
Със сигурност не сме в час по БЕЛ, но такива постове наистина са ужасно дразнещи. Освен, че нищо не се разбира

# 1 079
  • Мнения: 1 918
То не само правопис, аз нищо не разбрах от целия пост

Общи условия

Активация на акаунт