Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 131
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 36 197
Жената е спечелила две златни бисквитки. Браво за което Simple Smile Аз спрях да участвам, след първата (защото изядохме 20-тина кутии, докато я спечеля и ми омръзна да купувам).

# 1 081
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
То не само правопис, аз нищо не разбрах от целия пост

Значи не съм само аз!

# 1 082
  • Бургас
  • Мнения: 1 628
Перфектно разбрах какво искаше да каже момичето. Явно около вас има само висшисти. Имам приятели от всякакви прослойки, не подбирам по диплома...

# 1 083
  • София
  • Мнения: 1 226
Лео Експрес София разнасят Старопрамен.

# 1 084
  • Мнения: 1 918
Не е въпроса във висшето, а до елементарна, последователна реч, с отделни изречения.

# 1 085
  • Мнения: 2 182
Пеневи и компания дали пък не пишат и четат тук?

# 1 086
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Е, хайде сега! Не е нужно да си висшист, за да отделиш няколко изречения. Не може 3 реда пост, без нито един препинателен знак. За съкращенията и правописните грешки, че на нито едно място, кАдето трябва да е "ъ", тя е написала "а", изобщо не сме се хващали, а само за това, че като различните действия, не са отделени в отделни изречения, нищо не се разбира от текста

Аз както нямаше да се включвам в симплито, майка ми се хвана за наградите. Съфорумка ми беше подарила код, благодарности за което, майка си осигури другите кодове и спечелих всичките награди с по едно участие. Имейли нямам, но ми звъняха след първите 2, за третата не са. Но предполагам, че всичко ще дойде

В Роис съм с бележки за около 35лв., успех никакъв, а пакетчетата не знам изобщо колко са, че взимам и фъстъци и семки. тази седмица ще сменя пак с Фанси, дано там успеха е по-голям. Милка я пропуснах миналата седмица, за тази съм се подготвила да играя за кемпер.

Чакам чопъра, симплито и уреда за почистване от форума. Хавлията от Леко я получих, но нещо ме изненада материята, не бях виждала такава за плажна кърпа, не съм я и пробвала да видя ефективна ли е.
И са сменили куриера на Тип топ за нашия район, дано да е заради отпуски и постоянната да е пак на работа, че този дето дойде, доста му обяснявах какво значи "вземи касов бон" и от къде да го вземе. Беше тръгнал да отваря пратката, че мислеше, че от там трябва да го вземе. На въпроса ми "защо да пращат нещо, което трябва той да взима и да им връща от пратката" не можа да отговори Joy

# 1 087
  • Мнения: 3 010
Престиж пуснаха списък с печеливши във фейсбук:

https://www.facebook.com/notes/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D0 … 2171643199619164/

# 1 088
  • Мнения: 2 404

Меmento - клана* със сигурност ни четат Laughing много отдавна сме го констатирали.
Чакаме ли днес някакво теглене?
Чакам: дъската на КК на ММ, чопъра, старопрамен, бутилка Девин, чадър от Милка.
За сега е това - време е за нови награди.
Най-накрая намерих промо опаковки на Ройс - емиии нищоооо - МРЪН - харесва ми и раницата и кърпата, а много искам колело. От миналото лято се опитвам да спечеля, ако до края на месеца не спечеля от някъде, ще ходя в магазина /или в ОЛХ-а/ Laughing

# 1 089
  • Мнения: X
Тъкмо се зарадвах, че чопъра на майка ми идва, то било 4 кенчета Старопрамен. Сникърс и наградата ми, която беше пратена в Хасково, също дойдоха с Тип Топ. Куриерът на Лео ми вика, че от всяка игра съм печелела. "Не е така" - му казвам, той настоява. Добре че наградите на Кола няма той да ги носи. Grinning

# 1 090
  • Мнения: 1 770
каква е тази игра с бисквитка, изпуснала съм я?

# 1 091
  • Мнения: 36 197
Това е стара игра - мисля от преди две години. Също беше игра на Престиж, затова стана дума за нея.

# 1 092
# 1 093
# 1 094
  • Мнения: 2 682
Малко да разнообразя темата. Имам следния казус с домакинския панел.
Заявен ваучер на 1 април, който така и не дойде. Сега ми казват, че не са получили заявката въпреки че беше в същия плик, в който и дневника. А дневникът е получен. До тук добре. Заявявам на ново по електронна поща и пак чакам. На някой друг случвало ли му се е баш заявката за награда да се загуби?
Препоръчала съм поне 5 домакинства. Знам изискването да попълват поне 3 месеца , за да ми начислят точките, но това доказауемо ли е по някакъв начин? Няма никакви точки начислени за препоръка, а реално и няма как да докажа, че тези хора са попълвали съответното време.
И последно дали ако сега просто спра да им пращам дневниците ще си получа заявените ваучери (защото с последния дневник вече ще имам достатъчно за още един да заявя).
 Съжалявам, че е толкова дълго, но знам, че има доста хора, които попълвате.

Общи условия

Активация на акаунт