Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 133
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 095
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Мерси за снимката, много ми беше интересно как изглеждат чиниите. В кой магазин има промоцията, вчера забравих да питам във Фантастико

# 1 096
  • Мнения: 14 721
Много е сладка чинията. Ще се купува сок,и без това пием.
Намерих Морени с кодове. От две кутии само две бяха с код и ги отмъкнах. 😃
Чакам Сникърс и чадъра от Милка.

# 1 097
# 1 098
# 1 099
  • Мнения: 163
Имам аз един регистриран код в симплито,който няма да ползвам не знам дали по някакъв начин мога да го дам на някой да го ползва?

# 1 100
  • Мнения: 478
Преди около месец може би писах тук, че от talk panel-a не ми начислиха точки за една анкета. Писах им, но отговор така и не получих. Спомням си, че тогава и други споделиха, че им се е случило същото, има ли някакво развитие при вас? Анкетата беше за перилни препарати. Чудя се има ли смисъл да пиша пак, много несериозно.

# 1 101
  • Мнения: 14 721
Същата работа беше и с мен. Толк панела ми искаха линк,а аз го бях изтрила,пък и някой писа,че е пращал и повече не са върнали нищо и реших да не се занимавам.

# 1 102
# 1 103
  • Мнения: 2 682
Аз писах, че им пратих линк, но отговор така и не получих. Нещо не ми върви с тия панели и ще ги анатемосва всичките.

# 1 104
  • Мнения: 1 199
Имам аз един регистриран код в симплито,който няма да ползвам не знам дали по някакъв начин мога да го дам на някой да го ползва?
Аз си мисля, че няма как, щом вече е регистриран! По принцип последното теглене за малките награди на 18.07.19г. ли е , а за голямата на 21.07!

# 1 105
  • в рaя
  • Мнения: 233
Здравейте!  Туборг имат в някой заведения игра със скреч карти при поръчка на 2 бири.  Моя мъж за два дни спечели две плажни кърпи и 3 кенчета. Дори сервитьорката коментирала,  че изключително рядко печелил някой Simple Smile))

# 1 106
  • София
  • Мнения: 9 850
Включих се в последното теглене на Симпли Тейстли и спечелих дъската. Не уцелих солничката и пиперничката, въпреки, че играх и за тях по-рано.

# 1 107
  • София
  • Мнения: 14 513
В Аванти имат чаши и чинии от игрите на Банкя и Капи. Спечелих усмивка 😆

# 1 108
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
В Аванти имат чаши и чинии от игрите на Банкя и Капи. Спечелих усмивка 😆
Мерси много, така или иначе щях да ходя до там за Фанси

# 1 109
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
Перфектно разбрах какво искаше да каже момичето. Явно около вас има само висшисти. Имам приятели от всякакви прослойки, не подбирам по диплома...
Е хайде сега, елементарни грешки... звАнях, потвАрдих... Поне една запетая или точка да имаше, разпокъсана мисъл...

И аз намерих морени, даже цели кутии имаше в май маркет. Взех две за ММ, аз не ги ям. Ще купя още 8, искам фотоапарат Sad Мрън мрън мрън

Купата от симплито реших да я ползвам за ключовете си и разни дребни такива неща, не става за ядене, стърчат трески на няколко места.

Общи условия

Активация на акаунт