Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 809
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 125
  • София
  • Мнения: 452
Току - що регистрирах 7 кода в MySparx, нищо не даде. Според мен броя на наградите е подвеждащ, за да играят повече хора. Едва ли играят хиляди, че да обират наградите.


Аз оня ден около 20 кода и нищо.Незнам при толкова много броя ваучери как един не ми се падна.Сигурно и много хора играят.Явно само първия ден е давало по много награди.Поне такива бяха отзивите.

# 1 126
  • Мнения: 287
Искам да попитам спечелилите ваучер от играта на 5 GUM, използвали ли са го вече? Аз вчера направих резервация чрез агенцията за хотел. Днес звъня в хотел- резервация на мое име няма. Звънях в агенцията и ми казват, че ги изпращали онлайн и пристигали със закъснение. Много съмнително е всичко!

# 1 127
  • Мнения: 543
Какво става с новата игра на спаркса с хиляди награди ? Аз регистрирам кодове почти всеки ден и нищо не мога да спечеля, някой да се похвали с печалба ?

# 1 128
  • Мнения: 1 202
Пак не ми е ясно за Simply, сега като регистрирам втория код и заявя билет, веднага ли изписва дали печеля или ще чакам утрешното теглене, което последно ли ще е!

# 1 129
  • София
  • Мнения: 9 850
Пак не ми е ясно за Simply, сега като регистрирам втория код и заявя билет, веднага ли изписва дали печеля или ще чакам утрешното теглене, което последно ли ще е!
Ами направи го и ще разбереш Simple Smile
Утре ще разбереш дали печелиш, но не знам дали има още тегления.

# 1 130
  • Мнения: 2 404
Какво става с новата игра на спаркса с хиляди награди ? Аз регистрирам кодове почти всеки ден и нищо не мога да спечеля, някой да се похвали с печалба ?
няколко момичета се похвалиха с печалби - ако не се лъжа бяха стигнали 80-95 лв. Аз - 5 капачки - 2х5 лв, но нямам в момента капачки, за да опитам отново
Купата на КК я ползвам за салата, няколко пъти вече - няма трески, няма лепила, /някой беше писал за миризма/ на нищо не мирише, като изключим, че ми идва малко тежка за миене, нямам оплаквания Laughing
Дъските и солниците не съм ги пуснала още в употреба, за това не мога да кажа нищо за тях

# 1 131
  • София
  • Мнения: 13 141
Пак не ми е ясно за Simply, сега като регистрирам втория код и заявя билет, веднага ли изписва дали печеля или ще чакам утрешното теглене, което последно ли ще е!
Ами направи го и ще разбереш Simple Smile
Утре ще разбереш дали печелиш, но не знам дали има още тегления.

Доколкото четох правилата, последното теглене е на 21-ви за билети, които са купени на 20-ти. Откъде се промъкна тази дата 18-ти?  newsm78 Преди това с 15-ти се вся паника в темата.  Wink

Вили, след полунощ теглят наградите. Около 1 след полунощ вече се виждат списъците, а и в профила ти се появява наградата. В 12 по обяд изпращат и лично съобщение. Ако не си спечелила ти изпращат утешителна рецепта. Simple Smile

# 1 132
  • Мнения: 2 682
Ако е от полза за някой, проведох дълъг разговор с една девойка от домакинския панел. Каза ми да заявя отново ваучер по мейл и така да сме сигурни, че няма да се изгуби. Имали проблеми с ваучерите за Зора, много им ги бавели и не можеше да каже кога ще ги получат, че да ги пратят и на мен.

ПС: Някой още да снима бележки в Тесерум? Бяха ми се насъбрали доста. Регистрирах над 70 бележки тази седмица и нищо.
Морени имаше в Кауфланд в Бургас от промоционалните, даже бяха намалени, но съм прекалено заредена с Хипер и Милка и не взех.

# 1 133
  • Мнения: 667
Искам да попитам спечелилите ваучер от играта на 5 GUM, използвали ли са го вече? Аз вчера направих резервация чрез агенцията за хотел. Днес звъня в хотел- резервация на мое име няма. Звънях в агенцията и ми казват, че ги изпращали онлайн и пристигали със закъснение. Много съмнително е всичко!
Аз поръчах чрез тях самолетни билети и всичко си е ок.Дори използвахме билетите без проблем.

# 1 134
  • Мнения: 2 003
Получих млеката на Маджаров, техен предствавител ми ги донесе. Хладилната чанта е миниатюрна, не знам дали ще влезе в употреба, може би евентуално за мини сандвичи.

# 1 135
  • Мнения: 287
Искам да попитам спечелилите ваучер от играта на 5 GUM, използвали ли са го вече? Аз вчера направих резервация чрез агенцията за хотел. Днес звъня в хотел- резервация на мое име няма. Звънях в агенцията и ми казват, че ги изпращали онлайн и пристигали със закъснение. Много съмнително е всичко!
Аз поръчах чрез тях самолетни билети и всичко си е ок.Дори използвахме билетите без проблем.
Благодаря! Дано и при мен всичко е наред!

# 1 136
  • Мнения: 1 932
Това за 2,48 направо ме разби Joy


Ето и имената на късметлиите, които печелят от нашата игра ваучер за пазаруване в хипермакети Kaufland на стойността на касовия си бон.

Михаил Евстатиев печели ваучер на стойност 2,48 лв.
Маргарита Ночева печели ваучер на стойност 5,48 лв.
Елена Блъскова печели ваучер на стойност 5,59 лв.
Латинка Георгиева печели ваучер на стойност 88,10 лв.
Даниел Илиев печели ваучер на стойност 6,35 лв.
Слав Андреев печели ваучер на стойност 19,19 лв.
Надежда Джарова печели ваучер на стойност 27,36 лв.
Станислав Илев печели ваучер на стойност 42,99 лв.
Цветанка Йорданова печели ваучер на стойност 19,94 лв.
Нели Лозанова-Денчева печели ваучер на стойност 10,43 лв.

Като гледам сумите, ми става ясно, че са избирани.

# 1 137
  • София
  • Мнения: 3 007
На Ройс отворих 30-тия промо пакет и пак нищо.

Днес бях във Фантастико питах за скреч карти на Банкя, момичето отиде да търси. Върна се с едно тесте и каза, че шефката и ги дала. Трия аз, две опитай пак и изненада две тениски. Казах и, че са от миналата година тези карти. Та пак отиде да търси, накрая каза да запазя бележката и да проверя другата седмица.

# 1 138
  • Мнения: 1 808
Доколкото схванах от правилата за Банкя, не са точно скреч карти, а листа с 24 скреч полета. И можеш да изтриеш едно поленце от листа за всеки 2 води.

# 1 139
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Някой днес говорил ли е с Престиж? По-конкретно двете съфорумки, които казаха, че имат СМС,  потвърдили са наградата, а в новия списък ги няма

Някой друг има ли проблем с ФБ?

Общи условия

Активация на акаунт