Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 111
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 500
Лео носят и бирите Старопрамен, днес ги чакам.

# 1 171
  • Мнения: 6 164
Харесаха ми,ще се пробвам за един единичен комплект за малкия.Спечелих и купата,комплекта ми е пълен 🤪

# 1 172
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Вчера си получих бирите на Старопрамен. Днес ще чакам чопъра.

# 1 173
  • Мнения: X
Доставиха чопъра, на Филипс е, работи (пробвах го), хубав е. Майка ми получи тъкмо три награди преди рождения си ден. Куруерът на Лео естествено пак се шегуваше, че съм обрала всички награди.  "Няма лошо, носи ми още". Grinning

# 1 174
  • Мнения: 1 998
Всички ли си получихте наградите от Орео  и на какви телефони / имейл се свързвате с тях?
Чиниите на Капи керамични ли са?

P.S. Току що куриера ми донесе Орео.

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 11:50 от Sonnenlicht

# 1 175
  • Мнения: 36 186
Аз още нямам смс за чопъра - дано да дойде днес или утре, защото другата седмица ме няма...

# 1 176
  • Мнения: 517
Получих  чопърите от Калиакра.

Лео Експрес ги доставя

# 1 177
  • Мнения: 2 862
Аз още не съм си получила тениската на Орео

# 1 178
  • sofia
  • Мнения: 1 933
На Орео се обаждах преди 1 седмица, защото ми нямаше тениската, оказа се, че имало проблем, който уточнихме и си я получих още на следващия ден. Обадете си и си ги търсете....на националния на  Мондерлииз.

# 1 179
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
И аз още си чакам тениската от Орео. Вторник им писах във фейса, прочетоха го, но нямам отговор.Преди малко пак им писах.От Китай да беше тая тениска за четири месеца щеше да дойде.

# 1 180
  • София
  • Мнения: 13 044
За чопърите искат ли бележка?

# 1 181
  • Мнения: 574
Току що пристигнаха и моите награди от Simply tastly, спечелени на 2 и 14 юни Simple Smile

# 1 182
  • София
  • Мнения: 448
За чопърите искат ли бележка?
Бележка-Не,но нашият куриер иска лична карта и не ми даде чопъра на мъжа ми

# 1 183
  • София
  • Мнения: 13 044
За чопърите искат ли бележка?
Бележка-Не,но нашият куриер иска лична карта и не ми даде чопъра на мъжа ми
Благодаря!  bouquet

Дано нашият не иска! Дъщеря ми не е вкъщи.

Редактирам - Дойде чопърът на дъщеря ми. Не поискаха лична карта. Другият сигурно ще дойде утре.

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 11:51 от Тaня67

# 1 184
  • Мнения: 2 404
Сега бях в офиса на Лео - взех си чопъра, гледам имат и Старопрамен - викам и това чакам Laughing казаха, че мен ме няма, но колегите от София още ги разпределяли, така че скоро ще е. Не ми искаха касовата бележка /и добре, че не я искаха, доста е избеляла/
Тениските на Орио си ги получих още на 8ми юли - звъннете и вижте да няма някакво разминаване



Редактирам се - току-що ми доставиха и Старопрамена

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 11:48 от mimsim

Общи условия

Активация на акаунт