Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 816
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Доставиха чопъра на мм.Не ми искаха нищо.Нямах и смс.Направо са му се обадили че са пред нас.Но моя още явно не е разпределен.Казах че чакам още един на този адрес.Хубав е , работи

# 1 186
  • Мнения: 2 579
Доставиха чопъра на мм.Не ми искаха нищо.Нямах и смс.Направо са му се обадили че са пред нас.Но моя още явно не е разпределен.Казах че чакам още един на този адрес.Хубав е , работи

С колко ножа е?

# 1 187
  • Мнения: 940
На Нестле играта с покупка на Кит-кат, Лион, Мура не трябваше ли вчера да обявят печелившите теглени на томболен принцип на 10.07.?

# 1 188
  • Мнения: 458
Имаше игра на прах ОМО, но сега не намирам линка. Може ли помощ?

# 1 189
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Два, като на чопъра на пасатора ми Филипс.Обаче е по - голям този като обем и W.Надявам се да върши повече работа , но сега не ми се кълца, имам си манджа Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 12:25 от PureLove

# 1 190
  • Мнения: 95
На Нестле играта с покупка на Кит-кат, Лион, Мура не трябваше ли вчера да обявят печелившите теглени на томболен принцип на 10.07.?
(2) След изтеглянето на печелившите и валидирането на тяхното участие според правилата на Играта, печелившите ще бъдат публикувани до 3 (три) работни дни, от датата на теглене, посочена по-горе, на Сайта на играта promo.nestle.bg.

# 1 191
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Лео ми доставиха чопъра - работи и тениската на Орео - става ми.За тениската нямах СМС. За чопъра беше само подпис на ППП, а за тениската ми взеха опаковката с печелившия код.

# 1 192
  • Мнения: 940
На Нестле играта с покупка на Кит-кат, Лион, Мура не трябваше ли вчера да обявят печелившите теглени на томболен принцип на 10.07.?
(2) След изтеглянето на печелившите и валидирането на тяхното участие според правилата на Играта, печелившите ще бъдат публикувани до 3 (три) работни дни, от датата на теглене, посочена по-горе, на Сайта на играта promo.nestle.bg.
(1) След края на играта, на 17 юли 2019, на случаен принцип, чрез специализиран софтуер от създадена за целта комисия от представители на Организатора ще бъдат изтеглени 100 печеливши участника.

            При тегленето на печелившите участници ще бъдат изтеглени  10 (десет) резерви, които да заемат мястото на печеливш в случай че не може да се установи контакт с някои от 100-те изтеглени печеливши за получаване на наградата

 (2) След изтеглянето на печелившите и валидирането на тяхното участие според правилата на Играта, печелившите ще бъдат публикувани до 3 (три) работни дни, от датата на теглене, посочена по-горе, на Сайта на играта promo.nestle.bg.

# 1 193
  • Мнения: 3 814
Имаше игра на прах ОМО, но сега не намирам линка. Може ли помощ?

https://www.facebook.com/OmoBulgaria/?eid=ARC7LP4vmV2MKnsPQOLr04 … pYe_6V1d6cERfpA9e

# 1 194
  • Мнения: 874
Доста ви по изтървах, особено този месец, но ще наваксам.Току що си получх чопъра от Калиакра, но колежката ми не... От Лео казаха това е, нямали други за разнос. Май ще се кара с тях следващата седмица

# 1 195
  • Мнения: 2 495
Някъде ми се мерна пост за игра или регистрация в Pampers....може ли линк?

# 1 196
  • Мнения: 2 682
https://promo.nestle.bg/archive/shokoladovi-i-zaharni-produkti/r … ivka-vzemi-kitkat

На мен ми излизат печелившите от играта на Мура, Кит кат и тн.  Масово виждам клана, но и познати имена от темата. Честито! Мен пак ме няма. Ще взема да спра малко, че в последните месеци все нищо.

# 1 197
  • sofia
  • Мнения: 1 943
Това са старите победители...имаше още една по-нова игра пак за колонки.

# 1 198
  • Стара Загора
  • Мнения: 878

И моят чопър дойде преди час. Лео разнася, момчето не ми иска нищо освен в товарителницата име и подпис, и на приемо-предавателния протокол от фирмата дата и подпис. Честито за раничките на спечелилите Hug

# 1 199
  • Мнения: X
Печеливши от томболата за 10-те мицеларни води Биодерма:
https://www.club-bioderma.bg/drugi-igri.php

Общи условия

Активация на акаунт