Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 815
  • 1 824
  •   2
Отговори
# 1 245
  • София
  • Мнения: 14 672
Интересно ми е каква е била молбата за помощ, защото повечето са такива, че отговора е на предните една-две страници.

# 1 246
  • Мнения: 14 072
Аз пък за игра на Памперс не съм и чувала, но освен да се разровя в сайта им, та да услужа на потребителката. Много са чувствителни някои. А като знаете нещо, което няма да споделите, си го задръжте за себе си, не разваляйте хубавата тема с подобни изцепки.

# 1 247
  • Мнения: X
Нашата тема се чете от много хора, като само малка част от тях пишат в нея. А за качване на игри, съвети и помощ се броим на пръсти. На някои въпроси не се отговаря, просто защото са зададени за пореден път и е отговаряно за тях многократно. И на мен не са ми отговаряли на въпроси, но не съм тръгнала да държа сметка на другите. Научих се да питам на лично съобщение който трябва. А след като не искаш да си издаваш тайните, не споделяй на всеослушание, че имаш такива.

# 1 248
  • Мнения: 7 279
Потребителката май имаше молба за гласуване и беше писала, който има желание да се включи, да и пише на лични.
За Памперс преди време имаше нещо с точки при покупка, но трябва да го потърся по-активно.
П.п.намерих ,но е била до края на юни
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 09:43 от denyil

# 1 249
  • Мнения: 1 775
Някоя питаше за награди от лоялна кампания на памперс. Търсих такава, но не намерих и после питах тук. Не ми отговориха.
Да, точно, някои само четат или задават въпроси, когато са на зор. За друго не пишат.

# 1 250
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 814
Потребителката май имаше молба за гласуване и беше писала, който има желание да се включи, да и пише на лични.
За Памперс преди време имаше нещо с точки при покупка, но трябва да го потърся по-активно.

Точно така и никой не се отзова,а сега ме заривате със съобщения.Който за каквато иска за такава да ме мисли,аз не живея за хорското мнение.

# 1 251
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Не бих споделила тук ,имах пост с молба за помощ в игра и никой не се отзова ....защо Аз да помагам?
Grinning Grinning Grinning Toгава защо въобще писа, от злоба, яд или ей така да се пофукаме?

Доколкото си спомням молбите за гласувания май бяха забранени  Thinking И на мен не са ми отговаряли, а съм споделяла доста игри от фб.Е и? Какво от това, дреме ми на шапката. Wink

# 1 252
  • София
  • Мнения: 9 850
Простотията не ходи по гората, за съжаление Simple Smile
Не знаех, че сме длъжни да гласуваме за някого, за да ни помага после.
Аз лично смятам да игнорирам от тук нататък въпросната потребителка, която очевидно иска да се чувства велика и всемогъща тук (избива комплекси явно Simple Smile ).


Много ми харесват наградите от игрите с Цар Лъв... Дали има откъде да се купят, ако не спечели човек?

# 1 253
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
До колкото си спомням,  правилата  забраняват призиви за гласуване, включително и в тази тема. Даже преди мисля, че беше в първи пост, не знам по каква причина е изчезнало. Има ФБ групи за тази цел, точно защото тук не може. Точно заради това съм затрила такива ФБ страници и инстаграм нямам. И не участвам в такива игри, до сега само в една такава съм участвала. Вижда ми се тормоз вечно приятелите ми да са ангажирани с моите работи

# 1 254
  • София
  • Мнения: 452
Въпросната потребителка, няма да каже не защото никой не й е помогнал.А защото всички ще се включим и няма да остане за нея "парата".Явно обича да има по мноооого.

# 1 255
  • Мнения: 1 775
Освен да проверяваш в olx и bazar. Smile

# 1 256
  • Мнения: 36 468
И как да отговори човек, ако не знае отговора? Аз например нямам деца и не знам на кой сайт има игра на Памперс. Не пуша и не обичам алкохол - не знам кои цигари и бири имат игри. Мога да отговоря само за игри в които участвам.

Моят чопър не дойде, а имам смс. Утре заминавам и ако куриерите го върнат на получателя, вместо да ме изчакат една седмица, ще им вдигам скандал.

# 1 257
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
И как да отговори човек, ако не знае отговора? Аз например нямам деца и не знам на кой сайт има игра на Памперс. Не пуша и не обичам алкохол - не знам кои цигари и бири имат игри. Мога да отговоря само за игри в които участвам.

Моят чопър не дойде, а имам смс. Утре заминавам и ако куриерите го върнат на получателя, вместо да ме изчакат една седмица, ще им вдигам скандал.
Днес е петък, може да дойде. Вчера моя пристигна преди съобщението във вайбър

# 1 258
  • Мнения: 2 290
То и на мен ми се иска една капачица от Симпли-то.
Писах на потребителка, която твърдише, че има в повече за размяна-даже не ми отговори, но приемам, че никой не ми е длъжен, така по- лесно се живее:smiles:
Негативизма и злобата, за съжаление, са присъщи на много хора. Подминавам с усмивка.
Но и аз не разбрах каква е целта със споменаването на късметлийските часове щом няма желание да се сподели с никого. Здраве да е Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 259
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Петя,нека ти звънне курира,( поне тук звънят дори и пред входа да са Simple Smile ) и ще се уговориш с тях щом заминаваш.Няма ли на кой да го оставят( съсед),може би. няма да е да проблем?) Единствените,които не звънят са тия с глобите и фишовете и български пощи.Хем имам звънец долу..ама те са малоумни

Общи условия

Активация на акаунт