Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 128
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: X
оле мале  Dizzy Face

# 1 276
  • Мнения: 14 718
Мелина,аз съм правила много отдавна,не помня рецептата,но намерих тази и май е същата:
https://recepti.gotvach.bg/r-44382-%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B … D0%B2%D0%B5%D1%86
Извинявам се за спама,но като гледам и други оспамиха,та проблем няма. 😂

# 1 277
  • София
  • Мнения: 1 522
За първи път си позволявам, но някой хора нямат мяра. Това е част от разговорът и мисля, че всеки може да прецени колко си коректна и колко не си Simple Smile

Ангелче: Само да кажа, че раницата все още я няма 🙂

Топси: имаш кода на опаковката и телефонен номер  на играта. звъниш и си я търсиш.  аз нямам касателство с твоята раница

Ангелче: разбирам вече нямаш общо
много коректно
ще го имам впредвид
добре знаеш, че моят номер не фигурира в печелившите и нямам основание да звъня
за мен ти въобще не си сменила адреса и телефона
Дано си горда, че детето ми чака нещо
и не го получава
а ти се правиш на интересна

Топси: яяяяяяяяяяя моля! по въпроса не знам кой се прави на по-интересен . какво искаш?  да ида в лео в сф да ти я взема и да ти я донеса у вас ли?  ми не, няма да стане!  аз ти пратих кода и опаковката, ти ми прати това, което се разбрахме. пито-платено. обадила съм се, и то няколко пъти. предадох ти това, което ми казаха. нямам  желание да се занимавам повече.  търси си своята награда  в куриера. а че, адреса не ти бил сменен, има  фирма организатор, има си име, има си шеф, той си има номер, обществено достъпен. търси и намирай. аз няма как да получа награда без код, сещаш ли се? или в злобата си вече не мислиш какво пишеш

# 1 278
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Като един от първите потребители в Спаркса,мога да ви уверя,че няма такова нещо като "точен час".И вчера ,и днес регистрирах доста капачки,по 2х5 лева ми даде.Нека да кажа и друго-знам от потребител  от СПАРКСА,че има един потребител мъж или момче(не му знам възрастта),който има към 30 профила.Знам,че следи и тази тема,и че на няколко от профилите му пуска предизвикателства и си одобрява само на неговите профили + още на 2-3 успели да се запишат.Дори и днес още 2 потребителя ми писаха,че са забелязали "въпросният" потребител.Така че,голяма лакомия е от ТВОЯ страна. Simple Smile

# 1 279
  • Мнения: 636
Кой е този нахален потребител в Спаркса, дайте да го докладваме и да пишем коментар под постовете за да спре!

# 1 280
  • Мнения: 1 775
Мерси, Marie. Сетих се, че имаше нещо такова, но не участвах. Иначе помислих, че е имало някаква нова игра.
А за това с часовете в спаркса, ако има нещо такова и се сподели тук всички ще нападнат сайта и нищо няма да стане.
Аз споделих за такива часове на коледната дм игра и какво стана. Следващата им игра беше с ограничение, от един ай пи адрес да се участва веднъж. Може и да не пускат такива игри вече като се злоупотребява. И с ваучерите на Юск така стана и с чопърите на Калиакра. Някои от алчност не знаят кога да спрат и после що организаторите не пускат хубави игри. Ами няма.

# 1 281
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Колко много капачки съм регистрирала нищо не ми пуска.
Морените не мога да намеря,а ми се иска да се включа.

# 1 282
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
Не е по темата, но исках на споделя Smiley
Хакер хакнал bg-mama.
Изтекли са им водите.

# 1 283
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Кой е този нахален потребител в Спаркса, дайте да го докладваме и да пишем коментар под постовете за да спре!

Лесно може да се разбере-като се погледне,кой го "следва" и кой самият той следва.Профилите са с имена на измислени герои,личности и певци. Това е ,което знам.Simple Smile

# 1 284
  • Мнения: 1 918
Колко много капачки съм регистрирала нищо не ми пуска.
Морените не мога да намеря,а ми се иска да се включа.
морени май са от 1.08?

# 1 285
  • София
  • Мнения: 826
Честно да ви кажа...вече ме е яд,че споделих тук за чопърите от Калиакра.Без да искам нацелих момента с "всеки печели" и веднага ви казах.
Въпреки,че знаех,че има бъг,участвах с 2 бележки и съответно имам 2 чопъра-за мен и за майка ми.А други пак са се **рали...Сори,ама не е нормално-вчера ги получихте и вече ги продавате!
Има един много тънък момент между алчността и разумното участие за неща,които настина ни трябват.
Та...на моменти наистина ми става тъпо как в алчността си някои хора награбиха по 10 чопъра и сега се чудят как да изкарат по 20лв от тях.

# 1 286
  • Мнения: 14 718
Морени ще се намират лесно,щом у наше село има вече,значи ще има навсякъде.
От 01.08 са,да,така че има време. На всяко пазаруване като вземам по 2-3 дано се вредя за слушалки. 😃

# 1 287
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Аз както обикновенно не съм в час с датите ...... Blush Вчера награбих две кутии с Барни ......не ме огря за играта и реших пак да се пробвам......ама кой да мисли,че вече е приключила!!!

# 1 288
  • Мнения: 1 998
Не се опитвайте да си изяснявате нещата сега, ретрограден Меркурий е все пак.
И да се оплача от моите момчета, хубаво, че ми носят промоционалните продукти, които съм поръчала, но без касова бележка, не им дали и... готово.
И за да не е спам: https://www.coca-cola.bg/oficialni-pravila-na-igri-i-promocii/ob … ASodCLEK5CcK5cqGw

# 1 289
  • Мнения: 5 997
Vesi L., поздравления за коментара. Абсолютно си права. Hug

Общи условия

Активация на акаунт