Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 836
  • 1 824
  •   2
Отговори
# 1 320
  • София
  • Мнения: 3 008
И мен ме интересува къде има информация за играта на Капи? Чиниите много ми харесаха.
Звънни на 080012345 нац. тел. на Кока Кола, там ще попиташ, казваш града и те ще те ориентират кои обекти участват.

# 1 321
  • Мнения: 305
Мен не ме огря в колата за солница и пиперница. Видях ги на живо и ми харесаха. Може и да си купя от олх. Ама няма да е като да си ги спечеля Simple Smile

# 1 322
  • Мнения: 353
Още нещо от Стор.БГ, не е кой знае какво, но всеки да си прецени.
Получих мейл и го поствам тук.
Слънчев ден на всички!
https://www.store.bg/c/p-cm/id-714/specheli-podaryk-ot-salamande … 4&ax=16700481

# 1 323
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Ей, днес ми е ден. Току- що юи се обадиха и от домакинския панел за блендера- всичко било наред, през август ще си го получа 😀😀😀

Таня, аз посреднош се събуждах, беше след 1ч. със сигурност и гледах в Тейстито, после сутринта пак ( викам била съм сънена сигурно и не съм видяла дъската 😁😁😁😁,), но само купата си седеше в моите награди. След като получих известие и мейл, се появи вече и дъската там. Не че е кой знае колко важно, но да споделя.

# 1 324
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
https://www.cinemacity.bg/static/bg/bg/summerpromo
Това май не е качвано?

# 1 325
  • Мнения: 2 135
Сега си купих тези бисквити, но никъде не откривам информация за тази игра. Знае ли я някой.

# 1 326
  • Мнения: 36 472
Мисля, че е стара игра. Преди даваха такива раници.

# 1 327
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Най добре провери срока на годност на бисквитите, защото играта беше точно преди една година Simple Smile Отдолу на лепенката си пише срок кога е била проведена Simple Smile

# 1 328
  • Мнения: 720
Не участвам в игри, никога не печеля, но днес получих чопъра. Подарих го на баба ми. Няма да ви казвам как се зарадва женицата. Поначало бях решила ако наистина дойде да й го подаря.
И аз благодаря на който сподели.

# 1 329
  • Мнения: 3 020
Сега си купих тези бисквити, но никъде не откривам информация за тази игра. Знае ли я някой.


Стара е, не помня от кога, но бях спечелила такава раница, която се оказа доста некачествена и и се скъсаха дръжките.

# 1 330
  • Мнения: 2 135
Сега погледнах срока на годност-изтича след десетина дни. А тъкмо се зарадвах, че може да снабдя децата пред блока с някоя топка, че миналогодишните от Сникърс се покъсаха.

# 1 331
  • София
  • Мнения: 1 522
Да споделя с Вас за слънцезащитните от Ремедиум и подарък плажна чанта Simple Smile Миналата седмица някой сподели, за което благодаря Simple Smile Поръчах си два продукта и разбира се не ми изпратиха плажната чанта подарък Simple Smile Писах им най-любезно, че моля да ми я изпратят и още същият ден ми я изпратиха за тяхна сметка Simple Smile Да знаете ако решите и Вие да си поръчвате Simple Smile Слънчево лято на всички Simple Smile

# 1 332
  • Мнения: 996

В магазини Елитис при покупка на продукт Wash & Go дават стреч карта. Купих 2 шампоана и спечелих 2 подаръка.
Какви са подаръците ?

# 1 333
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Успях да отида и до Аванти и до Тмаркет, добре, че двете са наблизо. В Аванти, казаха, че знаят за играта и очакват карти и награди, за сега при тях няма. В Тмаркет, отначало ми каза касиерката, че има награди на Капи, но само чаши. Добре, че нямаше никого на касата, че се поразрови, откри листа за чиниите и ходи да провери дали са налични. Каза, че има и чинии чак тогава. На листове са полетата, както ги описаха за водата на Банкя и Роса (и тази игра е налична там). Нямаше друго изтрито поле и беше на късмет, спечелих си чиния. Не знам дали са еднакви листовете, полето което изтрих беше на втората колона, третия ред. Даже разходих едно момче втори път, че ми донесе и на мен оранжева, а го помолих за синя, ако е налична. Нямаше синя, но зелена ми даде и цвета е много приятен.
Рапортувах за днес и отивам ад готвя, че имаме годишнина, а аз още нищо не съм приготвила

# 1 334
  • Мнения: 1 808
Мако, все да те питам къде я видя тази синя чиния? Simple Smile
Сутринта регистрирах 2 кода в Спаркса и ми пусна 5 лева. Заявих ги, но съм в чудене може ли да се ползват няколко кода за 1 покупка.

Общи условия

Активация на акаунт